reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

hej dziewczyny! :) ja juz nie spie od 6, ale bylam zajeta rozpakowywaniem paczek bo kurier pare rzeczy przywiozl.

a ja zdecydowalam ze do mycia nic nie biore do szpitala :p prysznic wezme sama woda, Mala bedzie czula caly czas moj zapach, a wykape sie juz w domu tak porzadniej, pozatym nie zamierzam zostawac w szpitalu niewiadomo ile ;)

lece sie pakowac, jutro przeprowadzka a jeszcze wszystko nie jest popakowane - wczoraj mama mi przeszyla zaslony jeszcze do pelni szczescia potrzeba mi zeby ktos zamontowal karnisz w drugim pokoju :D

swietnie ze Ixi ma juz porod za soba :):):)
 
reklama
Ale czy to faktycznie działa..? Myślałam że jest bardziej przereklamowany niż skuteczny

Moja znajoma robiła tak z tą butelką jak pisałam i mówiła, że naprawdę super i bardzo pomogło. Dziewczyny z którymi leżała na sali tak robiły i wszystkie z buteleczkami chodziły siusiu:) Ja bym zalecała zabrać, bo to przecież dużo miejsca nie zajmuje, a skoro ma tak pomóc to dlaczego nie spróbować. Ja akurat mam CC więc mi nie będzie potrzebne, ale w innym wypadku na pewno bym tak zrobiła.

aduska-właśnie nam zależało tylko na tym, żeby blisko rynku było- a warunki to tam nieważne bo i tak noc tylko tam spędzimy- ważne że tanio i blisko:) i cud że wolne było:)
 
Ostatnia edycja:
A jak nie ma sie naciecia ani pekniecia (moje marzenie) to tez stosuje sie tantum rosa? Ile dni mniejwiecej wtedy ma sie obolale krocze?

I czy tantum rosa mozna przygotowac sobie duzo wczesniej i spakowac? Bo u mnie w szpitalu raczej nie dostane gotowanej wody, tylko wode z maszyny i herbata z maszyny.. to nie chce kombinowac tylko juz rozrobione wziac ze soba.
 
Elzu- nie wiem czy można rozrabiać wcześniej :/ Ale zawsze możesz zabrać buteleczkę z wodą i w szpitalu sobie poprostu dosypać saszetkę do tej wody. Jak się nie ma nacięcia to też podobno pomaga, bo przecież tam "na dole" wszystko obolałe...
 
reklama
Do góry