reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

to my już mamy 3 chłopców i 2 dziewczynki listopadowe!! :) CUDNIE!!!

Meryan-współczuje zastrzyków...

witaj aga_karmel!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witamy,witamy...
Widzę,że dzieje się tutaj już na dobre-nasz czas już nastał...a wydawać się mogło ,że to jeszcze tak daleko... ;/
Ja wizytę u gin mam dopiero w przyszły czwartek i być może już będę znała termin cesarki i dostane skierowanie do szpitala,a wtedy to już będę odliczać chyba godziny...stres ogromny mnie ogarnia-czy sobie poradzę z maluszkiem :(

U nas pododa dziś okropna,więc ja zaczynam dziś prasowanko ciuszków,później układanie w szafce,a na koniec szkolenie mojego mężusia ;)
Pościel do łóżeczka też już naszykuje-gdyby w razie czego mój mąż tylko ją rozłożył :)
Mam jednak nadzieję,że mnie nic wcześniej nie zaskoczy i spokojnie wytrwam bez problemu to terminu cc ;/

Witaj aga_karmel :)
 
Witam się i zmykam, nic tak nie poprawia humorku jak zakupy!!!
Nie wychodziłam z domu od 2 tygodni, więc dzisiaj pozwalam sobie na małe szaleństwo zakupowe, przez te ciągłe skurcze muszę dokupić ostatnie rzeczy do wyprawki!

Miłego Dnia!
 
fajnie, że dzieciaczków nam już przybywa. Cieszę się, że ixi już się nie męczy. Jak wchodziłam rano na bb to czułam, ze zastanę taką wiadomość. Mały jest długi i wagę ma też fajną. To w którym ona była tyg. ciąży 39???? Ja dziś rano miałam takie bóle miesiączkowe ale chwile jak prowadziłam małego do przedszkola to kłuło mnie w kroczu, mam nadzieję, że nic mnie nie ruszy teraz przez weekend bo dziś już zaczęłam 37 tydz. Wizyta u gina we wtorek a jutro mamy gości ok. 20 osób bo mały miał 4-latka i dziś mam troszkę roboty. Robię powoli zeby się nie przeciążyć a reszte też pomaga mi mama.
 
Ja też się stresuję, bardziej PO niż porodem, w szpitalu będzie opieka i pomoc a w domu????

Amerie tylko uważaj na tych zakupach, powolutku i nie forsuj się, no i napisz jak u lekarza bo pisałaś że waga ci spada.

A pozostałe widzę też niecierpliwe i te same myśli - damy radę nie... wolałabym żebyśmy dały rade... A gdzie Violet
Witaj Aga_karmel!!!!

Przepraszam, że nie do wszystkich ale ciężko was ogarnąć! :))))

Nocka minęła mi spokkojnie, śnił mi się rój much i się obudziłam. Po śniadanku dogrzewam się w łóżku, trzeba wstać.
 
Fajnie że już z Ixi w porządku, tak sie właśnie zastanawiałam czy jej jakoś pomogli zanim weszłam na bb

aduska123, grudnióweczka jak byście chciały to korzystając z wiadomości możemy sie powymieniac jakimis materiałami z ang. czy coś

aga_karmel - cześć, czołem

Przyznam sie szczerze że ja chyba nie bede brać do szpitala żadnych specjalnych środków do mycia a to z tego powodu że zawsze przy zmianie płynu mam reakcje alergiczne i już nie wiem co gorsze żeby mi sie wolniej goiło czy żeby jakieś uczulenie sie pojawiło. :confused:
ale mi sie zrymowało.
Sciskam was wszystkie, dzisiaj na wizyte, ale mysle ze wszystko jest ok.
 
Witamy
U mnie kiepska noc.Nie wiem ile razy budziłam się.Będzie dziś ciężki dzień.Ogólnie pogoda kiepska i pewnie będzie padał deszcz.W ogóle kiepsko czuje się.A to sobie ponarzekałam.

Ciesze się że Ixi już po wszystkim i ma już maluszka przy sobie.
 
reklama
rtyska- płyn do higieny intymniej Biały Jeleń ja kupiłam w Intermarche. Podobno jest też w Naturze, ale akurat u mnie nie było:/

efinka- a można wiedzieć z jakiego powodu masz CC? że termin wcześniej ustalony.

holly- jest granica normy ciśnienia 140/90 ale jak np. zawsze masz 100/70 i nagle 135/85 to jest powód do niepokoju. Ciśnienie to sprawa indywidualna i tak też trzeba do tego podchodzić. Trzymam kciuki, żeby było u Ciebie ok.

Dołączam się do dziewczyn uczących angielskiego:)


Ale Ixi ma super:):):)
 
Do góry