reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

reklama
Witajcie piątkowo!
super, że ixi ma już poród za sobą i że maluszek zdrowy:)
ja dziś miałam pierwszą noc podczas której nie mogłam spać..... przekręcałam się, bolała kręgosłup i takie dziwne bóle, jakby po naprężonych strunach ktoś rączką grał, taki przeszywający ból w dole macicy, potem takie miesiączkowe bóle, i w okolicy krzyża.
Nie były jakieś męczące ale jak dla mnie inna sytuacja.
Dziś zamówiłam kilka rzeczy na allegro i jeszcze kilka do kupienia zostało a tu kasy brak.... mam nadzieję, że synkowi nie przyjdzie do głowy wyjść wcześniej ....
ściskamy
 
aduska- zadzwoniłam do tego hostelu i mają wolne miejsce, pan powiedział, że akurat ktoś odwołał swoją rezerwację! Cud normalnie, bo dzwoniłam chyba w 100miejsc i wszystko pozajmowane a jak już coś wolne to ceny takie, że głowa mała. Więc dziękuję Ci bardzo:)
podgrzybek- nie mogłam się tam dodzwonić:/ ale coś mi się wydaję, że też by wolnych miejsc nie było- pewnie wszystko pozajmowane ze względu na studentów i ich zjazdy...

Jeszcze raz dziękuję wszystkim za dobre chęci i pomoc:)
 
Hej

Fajnie, że IXI ma już maleństwo z drugiej strony brzuszka. Też spodziewałam się dzisiaj rano takiego info.

Ja do szpitala biorę i jelenia w płynie i w kostce i tantum rosa. Pamiętam że to tantum rosa było błogosławieństwem w poporodowych dniach. Tylko, że miałam problem w szpitalu się tym podmywać ale teraz już wiem że trzeba mieć coś do spryskiwania i tym razem będę miała.

Plamienie mi już chyba przechodzi, znaczy jeszcze coś tam brudzi się ale nic świeżego się nie pojawia, więc na pewno to było po badaniu i na pewno nie był to czop, bo ten to akurat pamiętam jak wygląda.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia
 
rachel- odpoczywaj sobie na leym, boku, być może to 1sza faza porodu, która może trwać i trwać..
aga_karmel -witaj, mamy termin na ten sam dzień :-D Ciekawe która bedzie pierwsza, raczej Ty bo już masz jednego szkraba, u mnie diebiut :-)

Jejku kolejna rozpakowana, fajnie ma ..

Wiadomość od Violett- spalił jej się zasilacz od komputera, jest wszystko ok.

Ja miałam dziś problem ze wstaniem, ostatecznie udało mi się o 11.. beznadziejna pogoda..
 
Witajcie dziewczynki!!!
U mnie dziś pogoda nie jest zła.....więc zaraz wykorzystuję i lecę po trochę światła.
Bardzo się cieszę ,że Ixi już urodziła...jej maluszek duży....pewnie się sprawdziła ta teoria z wcześniejszym terminem.
Ja dziś i jutro jestem sama w domku ,mój K. wyjechał ,ale mam nadzieję,że nic się nie wydarzy.Nie zanosi się ...:-)))))
Miłego dnia dla Was wszystkich!!!
 
Pamiętam że to tantum rosa było błogosławieństwem w poporodowych dniach. Tylko, że miałam problem w szpitalu się tym podmywać ale teraz już wiem że trzeba mieć coś do spryskiwania

To znaczy? Po Tantum rosa mniej Cię bolało? Dlaczego może być problem z podmywaniem...? Jak się tym spryskasz to nie trzeba tego spłukać później?
 
Co do tantum rosa to dziewczyny, po porodzie SN polecały żeby sobie rozrobić saszetkę w butelce takiej plastikowej z dziubkiem i polewać krocze przy każdym korzystaniu z toalety, podobno działanie ma zbawienne i baaardzo pomaga.
 
efinka- a można wiedzieć z jakiego powodu masz CC? że termin wcześniej ustalony.
Ja mam cesarkę ze wskazań neurologicznych-mam wrodzoną chorobę mięśni-i ze względów bezpieczeństwa dla małego lekarz zalecił takie rozwiązanie.Chodzi głownie o to,że ze względu na osłabienie mięśni nie wiadomo by było przy naturalnym porodzie jak zachowa się macica(a wiadomo,że też jest mięśniem)...

Termin cc będę miała dopiero ustalony-myślę,że w czwartek na wizycie u gina coś więcej będę wiedziała...
 
reklama
Do góry