reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

Ja biorę do szpitala Tantum rosa bo polecała nam położna na SR. Im szybciej się wszystko zagoi tym lepiej :-). Białego jelonka też biorę :-).
A tak w ogole co do rzeczy , które trzeba wziąć do szpitala, to miałam całe szczęscie, że zapisalismy sie na szkole rodzenia przy tym szpitalu. Bo w rezultacie położna dała nam całą listę rzezczy jakie się tam przydadzą :-)
 
reklama
Kochane, znacie jakieś sposoby na baaaardzo mocny ból głowy? Taki w migrenowym wydaniu... Umieram od dwóch godzin, prasowałam ale teraz nawet tego nie jestem w stanie robić. meczą mnie takie bóle raz na jakiś czas - przed ciążą brałam ketonal i przechodziło - teraz nie mam pojęcia co robić. Nie brałam jeszcze paracetamolu, chcę wziąć w ostateczności...
 
Dzięki, spróbuję :-) Tylko po Amol chyba się muszę udać do teściowej bo nie mam :-(
A tak w ogóle to Violett się chyba dziś jeszcze nie odzywała, mam nadzieję że wszystko ok...
 
:szok:kurdę, zaczęłam się tak pakowac , układać rzeczy do zabrania.
Okazało isę ż eubranek na rozmiar 56 to ja mam jedną koszulkę!
musze to uzupełnić, bo chce mieć chociaż kilka sztuk na początek. Jak mały urodzi się 52 to nie chce by nosił ubranka 62 i się topił
 
Ciekawe jak Ixi...niech już jej dadzą oksytocynę....
Powiem Wam, że to bardzo indywidualna sprawa każdej pary,jak chcą rodzić....i ja szanuję każdy przypadek....,każdy rozumiem.To przecież zależy od charakteru,mentalności,wielu wielu rzeczy...Ale nie lubię jak szczególnie kobitki potrafią nagadać i uogólnić ,że cały świat facetów nie lubi być przy porodzie...i biedną rtyskę dołują...
A propos mojego faceta: on akurat chce być ze mną,ale pewnie w tym szczytowym momencie nie będzie zaglądał tam gdzie lekarz...:happy:
Holly-zmierz sobie ciśnienie,czytałam na pażdziernikówkach ,że to ważne na tym etapie ciązy :tak:
 
No właśnie ciśnienie mi się waha... Od paru dni mam wyższe niż wcześniej a wcześniej miałam dość niskie 110/65 około... Teraz miałam 135/70 a godzinę temu 140/85
 
Kochane, znacie jakieś sposoby na baaaardzo mocny ból głowy? Taki w migrenowym wydaniu... Umieram od dwóch godzin, prasowałam ale teraz nawet tego nie jestem w stanie robić. meczą mnie takie bóle raz na jakiś czas - przed ciążą brałam ketonal i przechodziło - teraz nie mam pojęcia co robić. Nie brałam jeszcze paracetamolu, chcę wziąć w ostateczności...

Holly, ale na spokojnie możesz wziąść Apap, ja już nie raz brałam. Nie zaszkodzi dzidzi.
 
reklama
Holly-Badaj sobie regularnie....tam dziewczyny pisały,że jak dochodzi do 90..ten dolny,to warto o tym powiadomić swojego ginka....tak czasami jest pod koniec ciąży.....
 
Do góry