reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

jola ja do szpitala zapakowalam sie w walizke podrozna na kolkach i z raczka do ciagnieniac :tak: i dla siebie i dla dziecka spakowalam wszystko do jednej torby, dal dziecka popakowalam tylko ciuszki w osobne zrywki bo wzielam dwa rozmiary a mojemu powiedzialam cos w stylu o spioszkach na wierzchu kazdej zrywki 'te w kaczuszki to sa mniejszy rozmiar a z lwami to wiekszy rozmiar' :-D

holy ja to mam zawsze niskie cisnienie cala ciaze mialam 100/60 a dzisiaj 110/70.
 
reklama
No właśnie ciśnienie mi się waha... Od paru dni mam wyższe niż wcześniej a wcześniej miałam dość niskie 110/65 około... Teraz miałam 135/70 a godzinę temu 140/85

holly mi sie wydaje ze 140/85 to juz jest dosc wysokie cisnienie.przy 170 to juz bankowo w szpitalu zostawiaja.mierz regularnie w takim razie.

ja jutro tez ide na obserwacje do szpitala bo mi na ktg ucisk na pępowine i słaby przepływ wyszedl:(
 
dzięki Amerie,mam nadzieje ze jednak mnie wypuszcza wcześniej:(
moze tez tak byc ,ze jak sie przepływ nie poprawi to beda ciąc wczesniej.jakos nie jestem gotowa jeszcze:(..
chłopcy po 2,5 kg na szczescie.
 
kurcze dziewczyny dosyć plamię, myślicie że to normalne po dzisiejszym badaniu? Nic mnie dziś nie bolało to tej chwili, tzn zaczął boleć mnie brzuch ale od kiedy zauważyłam, więc to pewnie stres

edit:

wujek google stwierdził że po badaniu ginekologicznym może tak być, więc mam nadzieję że nic się nie chce rozkręcać
 
Ostatnia edycja:
No właśnie ciśnienie mi się waha... Od paru dni mam wyższe niż wcześniej a wcześniej miałam dość niskie 110/65 około... Teraz miałam 135/70 a godzinę temu 140/85
Holly ja wczoraj bylam u gina i wspomnialam o tych skokach cisnienia. Powiedział ze nie dobrze ze skacze i ze trzeba kontrolowac i zapisywać wyniki. Dostałam też jakiś lek na receptę (jeszcze nie wykupiłam więc nie mogę podać nazwy a z recpty nie moge odczytać :-(). mam go zacząć brać jak tylko pojawi się ciśnienie w okolicy 145/95. Ponoć ważniejsze jest to drugie. Jak powyżej 95 to b. niedobrze. Dziś mierzyłam parę razy i za kazdym ok. 110/70 albo niżej ale u mnie pogada nie bardzo :-(
 
ayla1 trzymam kciuki,żeby było wszystko dobrze, no i super waga chłopaków:-)
i widzę,że dla jednego z Twoich maluchów wybrałaś takie samo imię jak ja dla swojego, bo mój szkrabek też Maks;-)
 
reklama
Do góry