reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

reklama
Agusiar ja też jestem świeżo po wizycie - na każdej mam mierzone ciśnienie i ginka widziała, że mam podwyższone, kazała monitorować. Ten ciśnieniomierz mam w domu taki trochę kiepskawy tzn. niby dobry citizen elektroniczny ale z tego co słyszałam takie domowe lubią przekłamywać (zazwyczaj trochę zawyżają) co nie zmienia faktu, że się martwię - pół godziny temu było niższe 136/76. Też mi gin powiedziała, że kluczowe jest to drugie... Póki co, wzięłam apap - zobaczymy, troszkę przeszło ale wciąż boli. Teraz jest 140/76 - nie chcę mierzyć za często bo od samego mierzenia popadnę w paranoję i ciśnienie mi skoczy ;-) Mój R. przygotowuje mi teraz kąpiel, może to pomoże...

A z kąpielą to u nas nie jest taka prosta sprawa - teściowie mają jeden bojler na cały dom, który powinien wystarczyć spokojnie, jednak pewnie jak zwykle chcieli przyoszczędzić i kupili jakiś słaby, bo po ich wieczornej toalecie (a mają tylko prysznic) u nas wody już brakuje... Tzn albo R. albo ja możemy wziąć szybki prysznic - ale nie po to cholerka sobie super dużą wannę kupiliśmy (oczywiście nie wiedząc o tym "mankamencie" ) żeby z niej nie korzystać... Nikt nas też o tym nie uprzedził - ech, więc teraz R. mi gotuje wodę na kuchence gazowej w gankach, co by uzupełnić... PARANOJA :baffled: Sorry za biadolenie ;-)
 
ayla1 trzymam kciuki,żeby było wszystko dobrze, no i super waga chłopaków:-)
i widzę,że dla jednego z Twoich maluchów wybrałaś takie samo imię jak ja dla swojego, bo mój szkrabek też Maks;-)

a jakie będzie pełne imie Twojego? Maksymilian? bo może byc jeszcze Max,Maksym,Maxymilian,Maximilian,Maxim... :)
jak starszy ma na imię?
 
Holly - ja tam biorę Apap zawsze jek mnie tylko zaczyna boleć bardziej niż znośnie ... wszyscy twierdzą, że nie szkodzi o ile się nie przekracza zalecanych dawek. Nie ma co się męczyć.

Echoo - a ja jestem przekonana, że to po badaniu. Na tym etapie ciąży szyjka bywa już taka delikatna, że ma prawo tak się dziać po badaniu ...
 
Echo ja też myślę, że po badaniu. A jak czop to przecież po odejsciu czopa nie trzeba odrazu się zgłaszać na IP. Ale jak się denerwujesz to lepiej sprawdzić...

Dziewczyny dziś był dobry odcinek 'licencji na wychowanie'...tak idealnie pasował do naszej sytuacji i dzisiejszych rozmów. kobietka była 2-3 tyg przed terminem porodu i rozmawiała z mężem o tym czy on będzie przy porodzie. I on z taką 'zadowoloną' miną sę zgodził...Ale już na sali porodowej, tak się przejął, że żonka go poprostu wywaliła za drzwi:D
A wcześniej rodzinka nie mogła z nią wytrzymać i się zastanawiali czy jakoś można ten poród przyspieszyć bo nie wytzrymają chyba tych 2 tygodni bo się mamuśka marudna zrobiła...ehhh..jakbym siebie tam widziała:D

Własnie się zastanawiałam co z Violett? Mam nadzieję, że jakieś nieszczęsne skurczybyki jej nie złapały...
 
reklama
Do góry