reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

reklama
noooooooooo :-) ale na początku cienko było
było było :D ale fakt faktem wygrał :D a ta wypowiedz jego na koncu normalnie mnie powaliła hahahaha o nagordzie dla Nejmana :d <hahaha>

aga a ty masz tatuaz ?? a co do imienia dzieci na kregosłupie mmmmmmmmmmmmm super pomysl :d ale na kosciach boli chyba najbardziej :D
 
było było :D ale fakt faktem wygrał :D a ta wypowiedz jego na koncu normalnie mnie powaliła hahahaha o nagordzie dla Nejmana :d <hahaha>

aga a ty masz tatuaz ?? a co do imienia dzieci na kregosłupie mmmmmmmmmmmmm super pomysl :d ale na kosciach boli chyba najbardziej :D

no mam :-) a na kościach bardzo boli i na takiej delikatnej skórze np po wew cz ramienia

ciekawe jak tam kilolek
 
Ale odwazne jestescie z tymi tatuazami. Ja bym sie bala ze by mi sie znudzil i co potem zrobie??? A to juz chyba musi byc na cale zycie? Moja kolezanka (Norwezka)ma na stopie napis "Made in Norway"

No ciekawe jak tam Kilolek... mam nadzieje ze sie u nich uspokoilo :o)
 
cześć laseczki jaaaakie puuuuustki:-:)-(
pewnie wszystkie na spacerkach albo odpoczywają po wczorajszych wojażach łikendowych;-):-):-)
 
Hej dziewczyny. Dzięki za wsparcie. No co dalej na chwilę obecna nei wiem, bo od glownego tematu na en weekand odciagnął nas Kuba. Zagoraczkowąl wczoraj z rana - 39 stopni i przez caly dzień nie mogliśmy zbić. DOpiero po poludniu po wydzwonieniu chyba cąłej ksiązki telefonicznej udalo mi się znaleźć lekarkę w sąsiednim miescie, która zgodziła się na sprzyjąc (w szpitalu ostatnio spędziliśmy na izbie 7 godzin więc chciałam mu tego oszczędzić) okaząlo się, że ma anginę it o już mocno rozwiniętą. Chodował sobie ją jakiś czas i nic sie nei poskarzyl. Oawiam się, ze Michas tez już sobie ją choduje. Jutro musze do lekarza z nim poleciec.
więc tak generalnie to chyba A. mysli, ze mnie urobił, ale ja po prostu w stanie gotowości jestem. Na chwilę obecną - pożyjemy, zobaczymy. Teraz mam ważniejsze rzeczy na głowie
A JA Dzis bylam na fitnesie w parku <hahaha> impreza zorganizowana przez FB :D za udział mam dzień za free w siłowni,fitnesie,saunach itp itd haha ;P

nie ma za co :)


co ty za głupoty gadasz!!! :[

a ja u KILOLKA Pychaaaaaaaaaaaaaaaa :) :*

hahahah aczyli jakbym byla przeciw bałabys sie ? :D ;P

Małgosiu !! ŚLICZNY TEN TWOJ SYNEK !! :)
nooooooo :D

a ja osttanio cukinie robilam w słoiki na zime dla Pawcia :) a co do grzybów nie lubie ich zbierac ;P <wkurza mnie las i pajęczyny :D > a jeszcze bardziej nie lubie ich jesc wiec nawet nie robie haha ;P

u nas noc ciezka tzn mnie cos strzeliło w bok :/ chyba zle spałam ;/ ;/ Pawcio śni sobie a ja pije kawcie ... słońce grzeje przez okno jakby było z 30 stopni :| :|:| ah ...
po wczorajszym aerobiku w parku nawet zakwasów nie mam :D
a wlasnie pytanie od mam co maja wózki macrelany czy jak im :D czy w wózkach tych sa radia? hahahahha śniło mi sie ze dostałam taki wozek od kolezanki i tam z boku było radio <hahaha> :D no i sniło mi sie ze byłam na spacerku z kilolkiem i cała jej rodziną ;P
hehehe w snach Cię nawiedzam!!!! z caaaała rodziną???

hahah ano chyba ze :d

Kira Piwo ???

ja skazana na walki :[ ... nie chca mi włanczyc Mam Talent :[ a w tamtym pokoju spi Pawcio ...


teraz maz wspomnial o tatuażu :o ze chce zrobic :o :o omg :o haha
a ty przeciw? A co chce zrobic?
Klaudza teraz se tak pomyslalam ... ile wy juz po ślubie?? :) i chyba waszych fotek nei widzielismy ;-)
ja ta widzialam :d coś przegapiłaś hehe (chyba, że jakiś kościelny w międzyczasie się wykluł, bo ja mówię o cywilnym w Polsce, pewno nie w temacie jestem????)

moj cos mowi o imieniu Pawla po habrajsku albo zdjęciu jego <naoglondał sie LALink na Discovery :D > a ja sama nie wiem ... w sumie imie super pomysł ale pozniej bedze drugie dzieco moze trzecie czwarte ... ;-)
czekaj bo ja sie pogubiłam... to kto ma miec ten tatuaż?????
A co wy laksi z tym hebrajskim????? czemu akurat hebrajski? no poza tym, ze ma ladny alfabet
Mi też portrey dzieci się bardzo podobają. Mojemu tez, ale on się upiera,z e najpierw utyć musi na taki portret, bo potem jak utyje to mu się dzieci "rozjadą" już ja widze jak utyje... a kolejne zawsze gdzies się kasiula upchają ;)
jak bylisy teraz z Michasiem w szpitalu to był jednen tata z takim portrerem wszytskie baby gadąły, ze jakis pedofil haha i omijały szerokim łukiem :D
Ja mam jeden na kregosłupie (takie krzaki troche badziewne) i bardzo bym chciała jeszcze przynajmniej jeden ale kasy brak
na stopie tez mi sie bardzo podoba ale ponoć boli strasznie. Nie wiem jak to z ta Emlą jest. Jak ja swój robiłam to mówili, ze nei da się znieczulic przed attuażem tzn nie powinno się, bo naczynia krwionośne się rozszerzaja i potem może się wzór zaburzyc. Ale moja kolezanka upiera się, ze jej kazali w salonie emlę kupic i posmarować dla znieczulenie. Choć ona ma bardzo prosty wzór
 
cześć mamuśki
zaglądam do was ale brak sił na pisanie. Na dodatek z nos mi się leje, głowa boli...
Młoda ciągle przechodzi badania moczu. Jutro usg brzuszka i w środe do lekarki, mam nadzieje że to już będzie koniec leczenia bo mam dość zbierania tego moczu co 3 dni :(( Młoda nie chce robić do tych woreczków i czasami musi siedzieć 4 godziny bez pieluchy żeby coś zrobiła. Nie pije za wiele więc pewnie dlatego tak długo. Na dodatek u mnie analityka odbiera tylko do 7.30 więc częstó się zdarza że muszę ją budzić żeby nasiusiała.
Problemy z zasypianiem. Nawet babcia nie pomoże chociaż zawsze ona dawała rade. Istna masakRA Mam nadzieje że u was wszystko dobrze... nadrobie jak znajde więcej sił.
 
Witam wieczorkiem:tak:
U nas zabiegany dzień :tak:i juz naprawde zimno. Kilolek trzymam kciuki mocno za dzieci i za Twoje decyzje:tak:
Etna co słychać? dziunka jak przeprowadzka?
 
reklama
Jestem, jestem czytam was ale juz nie mialam kiedy odpisac.
Skończyłam pisac to co mialam do pisania, maly zdrowieje w oczach, bylismny na tym roczku w knajpie i ogolnie zaganiana jestem i jutro do pracy :(((( koniec tego dobrego
 
Do góry