reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

reklama
Ja sie melduje:-) dzisiaj tak dzien zlecial ze szok! W domu nic nie zrobione :eek: mala jeszcze nie spi i nie zjadla ani grama kaszki wieczornej. Pociagla troszke cyca i koniec:no:. Kurcze od tygodnia meczy ja paskudny katar :crazy: i nic nie przechodzi. dzisiaj zaaplikowalam jej mleko z cyca, tobaczymy czy tym razem pomoze :-(
Jeszcze mam tyle roboty... pranie nie powieszone kolejne nie wyprasowane :confused2: a mnie juz spanie bierze.
jutro bede sama przez wiekszosc dnia, to tez nie mam co liczyc na pomoc meza. A ja jeszcze niec nie spakowalam na wyjazd :szok: Ojjj ale mi sie tego nazbieralo :sorry:

Aga4444 zaraz napisze ci co i jak na priwa.
 
haha nie mam swoje ;)

kurde maż mnie meczy tatuażem :o sama nie wiem bo bym se zrobila tez cos ale pewnie z tej gadki nic nie zostanie eh ... ;-)
kasiula, jakie wzory macie w planie? ;> my z mezem tez od dluzszego czasu nakrecamy sie na tatuaze, juz na 90% zrobimy je w tym roku(chodzi o sezon jesienno/zimowy, zeby nie paradowac potem z opatrunkami i zeby na lato bylo eleganckie i gotowe do pokazania) hihihi
 
kasiula, jakie wzory macie w planie? ;> my z mezem tez od dluzszego czasu nakrecamy sie na tatuaze, juz na 90% zrobimy je w tym roku(chodzi o sezon jesienno/zimowy, zeby nie paradowac potem z opatrunkami i zeby na lato bylo eleganckie i gotowe do pokazania) hihihi
moj cos mowi o imieniu Pawla po habrajsku albo zdjęciu jego <naoglondał sie LALink na Discovery :D > a ja sama nie wiem ... w sumie imie super pomysł ale pozniej bedze drugie dzieco moze trzecie czwarte ... ;-)
 
reklama
złoty bazant + mam talent:)

mmmmmmmmmm byłaś na Słowacji?? i mnie nie odwiedziłaś :):):)

ja skazana na walki :[ ... nie chca mi włanczyc Mam Talent :[ a w tamtym pokoju spi Pawcio ...
teraz maz wspomnial o tatuażu :o ze chce zrobic :o :o omg :o haha

Kasia ja teraz już też walki... mój mąż też cały czas tatuaż sobie dorabia najpierw w zeszłym roku ramie teraz w tym roku środkowa część ramienia a teraz o łopatce wspomina, ja mam pająka na brzuchu (ale tak ze jak chce to go widać a jak nie to nie mam go 6 lat a moi rodzice dalej nie wiedzą...) a za rok pojadę z mężem i sobie szczelę na stopie- najbardziej bym chciała po hebrajsku imiona dzieci wzdłuż kręgosłupa szyjnego no ale chcieć a móc to dwie róże sprawy-)
aaa mój mąż też LA... ogląda namiętnie hahahaha:0
 
Do góry