reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2009

mmmmmmmmmm byłaś na Słowacji?? i mnie nie odwiedziłaś :):):)



Kasia ja teraz już też walki... mój mąż też cały czas tatuaż sobie dorabia najpierw w zeszłym roku ramie teraz w tym roku środkowa część ramienia a teraz o łopatce wspomina, ja mam pająka na brzuchu (ale tak ze jak chce to go widać a jak nie to nie mam go 6 lat a moi rodzice dalej nie wiedzą...) a za rok pojadę z mężem i sobie szczelę na stopie- najbardziej bym chciała po hebrajsku imiona dzieci wzdłuż kręgosłupa szyjnego no ale chcieć a móc to dwie róże sprawy-)
aaa mój mąż też LA... ogląda namiętnie hahahaha:0

nie nie bylam w auchan;) zaszalalam;)

czy ktos mnie oswieci co sie dzieje u kilolka? bo ja nie w temacie:/
 
reklama
motyla noga, ale się zimno zrobiło :/


Dziewczyny w co ubieracie teraz maluchy ? nie mam za bardzo żadnej kurtki ani kombinezonu na taką pogode więc kombinuję jakoś na cebulkę:

długi bodziak, bluzka lub golfik z długim rękawem, czasem bezrękawnik na to jeszcze.
rajstopy, spodenki (np. polarowe) i skarpety

na wierzch polarek, albo sweterek i na to jeszcze czasem taka kamizelka albo kurteczka taka cieka od wiatru.

no i oczywiście problem z czapką, mam jedną taką cienką, musze coś jeszcze upolować.
 
Nawet nikt nie zauważył ze mnie nie ma od 4 dni!!!!! Nikt nawet nie zapytał o mnie. Ja przeżyłam koszmar w czwartek/szpital/pozniej karetka do innego miasta/masakra. Wiecej wam nie pisze bo i tak was to nie interesuje.

Małgosia gratulacje ślicznego synka, piekne oczka.
 
Nawet nikt nie zauważył ze mnie nie ma od 4 dni!!!!! Nikt nawet nie zapytał o mnie. Ja przeżyłam koszmar w czwartek/szpital/pozniej karetka do innego miasta/masakra. Wiecej wam nie pisze bo i tak was to nie interesuje.

Małgosia gratulacje ślicznego synka, piekne oczka.

alez ilona..ja tez bywam od czasu do czasu, przykro mi ale nie kojarze ze cie nie bylo 4 dni:/
pisz pisz co sie wydarzylo, koniecznie, moze mozna ci jakos pomoc?
 
super! gratuluję!

Jak was doczytywłam, to mialam napisać mnóstwo rzeczy ale jjak dosżłam do końca dosżlam do wniosku, ze chyba nic mądrego nie napiszę....
Przede mną cięzki weekand :-(rozchodze się z mężem
tzn dosłownie ja się rozchodze, bo on nie chce o tym słyszeć. Nie to żeby mu zaleząlo ale zwyczajnie po zlości. Sprawę mam utrudniona bo mieszkamy z moimi rodzicami, więc to on musi sie wyprowadzić. Obiecałam sobie, że w ten weekand to ząłatwię

Kilolku az tak zalazł Ci za skórę? Odważna jesteś, moja koleżanka, taka kochana, serdeczna dziewczyna tez marzy o rozwodzie, bo jej małżeństwo które trwa 5 lat to jedno wielkie nieporozumienie, nie kocha męża, nie sypiają razem, nie maja już nawet wspólnych tematów, ale miaeszkają u jego mamusi (wdowy), on jest życiową ciapą i ona z litości z nim jest,bo boi się, że mógłby się załamać, bo on ją kocha, ale jest drętwy, nudny, nie spełnia jej oczekiwać, no coś się wypaliło w ich związku, nie mają dzieci-och!!! szkoda mi jej, bo jest młoda, ma 25 lat dopiero on 9 więcej, całe życie przed sobą i tak się z nim męczy,a czemu? Przecież życie mamy jedno i nie można go zmarnować.
 
Nawet nikt nie zauważył ze mnie nie ma od 4 dni!!!!! Nikt nawet nie zapytał o mnie. Ja przeżyłam koszmar w czwartek/szpital/pozniej karetka do innego miasta/masakra. Wiecej wam nie pisze bo i tak was to nie interesuje.....

uuuuuuuuuuu ale nam sie oberwało

opowiadaj co się stało i czy juz dobrze bo sie wystraszyłam
 
Nawet nikt nie zauważył ze mnie nie ma od 4 dni!!!!! Nikt nawet nie zapytał o mnie. Ja przeżyłam koszmar w czwartek/szpital/pozniej karetka do innego miasta/masakra. Wiecej wam nie pisze bo i tak was to nie interesuje.

Małgosia gratulacje ślicznego synka, piekne oczka.

pewnie za mną też nikt nie tesknił :-/
co się stało??

ps.własnie oglądam Małe olbrzymy - Film Online - VoD w Onet.pl
 
a ja dziś mialam "wolne" hahahah do 9 spałam a Tatus z nudów ze mama spi o 8.30 poszedł z synkiem na spacer !!! :D bo słońce swieciło hahah ale przeszli troche i po 20 min wrócili bo pizdziło buehehhe ;P no a pozniej kłóciłam sie z nim ze nie poszli tylko mi wkreca ale fakt wozek w samochodzie inaczej stał buehehhe pozniej cały dzien u tesciów byłam i ze szfagierka se 2 wina wypiłysmy i powiem wam ... mało ;-) hahah jakies mało procentowe byly ;-) ...a i powiem wam ze dla rozrywki rodzinnej pogralismy w państwa miasta :D jak Pawełek se drzemał :d ja z mezem i szwagier z narzeczona :D oj jaka zabawa byla :) na następny week kołujemy Twistera !! :D

hehehe w snach Cię nawiedzam!!!! z caaaała rodziną???
tak cała :D z mezem i z kubą i sie bawiłyśmy radiem z wozka hahahahah
a ty przeciw? A co chce zrobic?
nie wiem ... rozne mam typy ale podjac decyzje trudno !! :D wiec co do czego pewnei nic :D
ja ta widzialam :d coś przegapiłaś hehe (chyba, że jakiś kościelny w międzyczasie się wykluł, bo ja mówię o cywilnym w Polsce, pewno nie w temacie jestem????)
o kurdeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee teraz zobaczylam ze nie KLAUDZIA tylko Kinga!!!! miało byc :D:DD::D:DD::D:D <sorki Kingus :D >
czekaj bo ja sie pogubiłam... to kto ma miec ten tatuaż?????
A co wy laksi z tym hebrajskim????? czemu akurat hebrajski? no poza tym, ze ma ladny alfabet
ładnei wygląda na rece ten hebrajski np ... po polsku tez ladnie ale musi byc jakas mysl a nie Paweł ... portret bym zrobila z checia ale... po pierwsze boje sie panicznie nie bólu ale to ze KTOS MI GO ZEPSUJE !! ;/ a po drugie nie wiem ile dzieci bede miala i co 3 tatuaze :o;o ale gdzie ? ;o haha ciała zabraknie :d i taka staruszka bedzie szla z tatuazami beuhehe ;P

Kilolku a ty co tak moje wypowiedzi tylko komentujesz :D

Nawet nikt nie zauważył ze mnie nie ma od 4 dni!!!!! Nikt nawet nie zapytał o mnie. Ja przeżyłam koszmar w czwartek/szpital/pozniej karetka do innego miasta/masakra. Wiecej wam nie pisze bo i tak was to nie interesuje.

Małgosia gratulacje ślicznego synka, piekne oczka.
co ty gadasz !!!!! mnie nie bylo 2 tys to chyba tylko Etna napisala ze cisza chociaz jak mnie nie ma atak zadna :-( a ty sie nei wydurniaj tylko mow !!!!!! co naszej Majeczce sie stało !


Cleo... za toba ?? NIKT ;-);-);-);-)
 
ilona, mnie nie bylo dwa tygodnie i nikt nie zauwazyl, hehe :) przyzwyczajaj sie :)

a na powazne to mow zaraz,co sie stalo. i nie fochaj sie :)


amelka ma drugiego zabka,a ja caly czas teraz mysle nad tortem na wtorek
 
reklama
nie nie bylam w auchan;) zaszalalam;)

czy ktos mnie oswieci co sie dzieje u kilolka? bo ja nie w temacie:/
a nic, wojne ze slubnym toczę. Chwilowe zawieszenie broni ze względu na chore dziecko (może i dlatego się rozchorowało...) obawiam się, ze znowu mnie przez to urobi, cholera. W kazdym razie wie, ze nie żartuję, bo chyba do tej pory myslał, ze to tylko czcze gadanie w gniewie, ale ja zdecydowana jestem (prawie, bo cholera siedzi we mnie taka romantyczna idiotka co to mysli, ze faceta zmieni)

Nawet nikt nie zauważył ze mnie nie ma od 4 dni!!!!! Nikt nawet nie zapytał o mnie. Ja przeżyłam koszmar w czwartek/szpital/pozniej karetka do innego miasta/masakra. Wiecej wam nie pisze bo i tak was to nie interesuje.

Małgosia gratulacje ślicznego synka, piekne oczka.
no wiesz, nei ma co się obrażać. Kazdy z doskoku, wpada na chwilę

pewnie za mną też nikt nie tesknił :-/
co się stało??

ps.własnie oglądam Małe olbrzymy - Film Online - VoD w Onet.pl
ja za Toba tęsknie nieustannie i złapać Cię nie mogę. Normalnie musisz do mnie przyjechac, bo inaczej nie pogadamy :d

a ja dziś mialam "wolne" hahahah do 9 spałam a Tatus z nudów ze mama spi o 8.30 poszedł z synkiem na spacer !!! :D bo słońce swieciło hahah ale przeszli troche i po 20 min wrócili bo pizdziło buehehhe ;P no a pozniej kłóciłam sie z nim ze nie poszli tylko mi wkreca ale fakt wozek w samochodzie inaczej stał buehehhe pozniej cały dzien u tesciów byłam i ze szfagierka se 2 wina wypiłysmy i powiem wam ... mało ;-) hahah jakies mało procentowe byly ;-) ...a i powiem wam ze dla rozrywki rodzinnej pogralismy w państwa miasta :D jak Pawełek se drzemał :d ja z mezem i szwagier z narzeczona :D oj jaka zabawa byla :) na następny week kołujemy Twistera !! :D


tak cała :D z mezem i z kubą i sie bawiłyśmy radiem z wozka hahahahah

nie wiem ... rozne mam typy ale podjac decyzje trudno !! :D wiec co do czego pewnei nic :D
hehhehe a już myslałam, ze więcej tej rodziny... wow wypasiona fura z radiem :D
ja ta widzialam :d coś przegapiłaś hehe (chyba, że jakiś kościelny w międzyczasie się wykluł, bo ja mówię o cywilnym w Polsce, pewno nie w temacie jestem????)
o kurdeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee teraz zobaczylam ze nie KLAUDZIA tylko Kinga!!!! miało byc :D:DD::D:DD::D:D <sorki Kingus :D >

ładnei wygląda na rece ten hebrajski np ... po polsku tez ladnie ale musi byc jakas mysl a nie Paweł ... portret bym zrobila z checia ale... po pierwsze boje sie panicznie nie bólu ale to ze KTOS MI GO ZEPSUJE !! ;/ a po drugie nie wiem ile dzieci bede miala i co 3 tatuaze :o;o ale gdzie ? ;o haha ciała zabraknie :d i taka staruszka bedzie szla z tatuazami beuhehe ;P

Kilolku a ty co tak moje wypowiedzi tylko komentujesz :D


co ty gadasz !!!!! mnie nie bylo 2 tys to chyba tylko Etna napisala ze cisza chociaz jak mnie nie ma atak zadna :-( a ty sie nei wydurniaj tylko mow !!!!!! co naszej Majeczce sie stało !


Cleo... za toba ?? NIKT ;-);-);-);-)
bo tyle naskrobałaś!! głownie Twoje posty :D
 
Ostatnia edycja:
Do góry