reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

reklama
Szczerze wolałabym rodzic w jakis inny dzień niz 1 bo pierwsza córkę zaczęłam rodzic 1 listopada a urodziła się o 1.30 2 listopada, więc już na cmentarzu zaczęły się skórcze tak , ze 1 mam zaliczony i chciałabym żeby druga była z innego dnia :-)
 
Szczerze wolałabym rodzic w jakis inny dzień niz 1 bo pierwsza córkę zaczęłam rodzic 1 listopada a urodziła się o 1.30 2 listopada, więc już na cmentarzu zaczęły się skórcze tak , ze 1 mam zaliczony i chciałabym żeby druga była z innego dnia :-)
a to ty wszytskie dzieci planujesz na poczatek listopada :) heheheh
 
hej ja znów na chwilę..
pisdałam do mary ale jest poza domem więc przesłała mi wiadomości...:

anadri:
Jadę do szpitala.Mam badzo wysokie ciśnienie i bóle brzucha. Napisze później co i jak. Jeśli możesz to daj znać naforum.

mamulica:
Coraz bardziej boli, okropne są bóle krzyżowe...Mąż nie poszedł do pracy. Czekam w domu ile się da ale chyba do wieczora nie dam raduy wytrzymać.
 
Ostatnia edycja:
reklama
hahaha, ale zachęcająco Ją zaprosiłaś, hahaha :-D:-D

hehehe no wiesz... najlepiej jak potrafilam :-D

To pogonię mojego męża, bo normalnie wkurza mnie to bekanie... Żołądek boli i na dodatek jak już żołądek się "opróżni" to pojawia się zgaga, której nie miałam już ponad miesiąc...:confused2:

Natalko ja tez tak mam... ciagle bekam a pozniej kwasy mi do gardla podchodza... straszne...

Nie brzmi to zbyt zachecajaco :eek::no::-D

zapraszam hehehe :-D

tez tak mam... tez mam wrazenie, ze popadam w depresje bo poprostu czuje sie przemeczona i bardzo chcialabym miec juz to za soba... tez puchne i nie mam czucia w opuszkach palcow...a ja sie czlowiek widzi w lustrze to plakac sie chce...mi D czesto mowi, ze ladnie wygladam, ze podoba mu sie moj brzuszek, ale ja poprostu nie moge na siebie patrzec....:confused2:mysle,ze to poprostu zmeczenie juz tym stanem i to normalne....tak to sobie przynajmniej tlumacze...

no to czujemy sie tak samo :-D masakra poprostu!!!!

No dziewczyny, podobno taka zmiana nastroju to zwiastun porodu:-D;-):tak:

to ja powinnam urodzic juz 2 miesiace temu :-D:-D:-D:-D


a ja juz po wizycie u poloznej, pogadalysmy sobie i przynajmniej nie musialam jechac do szpitala na pobranie krwi bo ona mi pobrala i powiedziala ze wysle je jeszcze dzis, bo po co mam jechac tylko na pobranie i stac w korkach (o tej porze to pewnie ze 2 godziny bym jechala) a pozniej kolejne 2 w poczekalni bym przesiedziala... no wiec przynajmniej tyle dobrego na dzisiejszy dzien. ;-)
maluch skopal ja przy mierzeniu brzunia :-D

a przedchwilka znalazlam niespodzianke w pokoiku mojego syneczka od mojej cioci: dostal ciepla niebieska czape i do tego cieple niebieskie butki zimowe do kompletu :-D:-):-) to juz pewnie z 5 zestaw bedzie mial :-D nic tylko na spacery chodzic jak sie urodzi ;-):tak:
 
Do góry