reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

No to chyba kolejne pazdziernikowe dzieciaczki na sie szykuja:tak:
Trzymajcie sie dzielnie kochane,juz chwile tylko dziela was od zobaczenia swoich dzieciaczkow:-)

Ja mecze sie z kaszlem:-(straszny w nocy mokry zielona flegma,w dzien suchy bardzo meczy,do tego katar i oslabienie.
Wszystko mnie juz boli od tego kaszlu:-(niemam juz pomysla na pozbycie sie go,niewyobrazam sobie rodzic w takim stanie:eek: chyba musieli by mnie pociac cc,bo jak tu przec jak ciagle mnie dusi:eek:

Miałam to kilka dni temu... Na dodatek opryszczka wielka wyskoczyła :eek: Ja się leczyłam czosnkiem - wieczorem kanapki z czosnkiem (nie przesadź, zeby nie poparzyć języka tak jak ja...) i popijałam herbatką z imbiru albo naparem z lipy posłodzonym miodem. Pomogło.
 
reklama
Dziekuje dziewczyny za wszystkie rady:tak:
Ja dostalam przepisany syrop tymiankowy,pije herbatki na zmiane z miodem i cytryna,sokiem malinowym i sytryna,mleko z czosnkiem,inhaluje sie jakimis specyfikami od mojego dziecka bo na to mam pozwolenie od lekarki.Musze sprobowac z tym rumiankiem:tak:
 
No to chyba kolejne pazdziernikowe dzieciaczki na sie szykuja:tak:
Trzymajcie sie dzielnie kochane,juz chwile tylko dziela was od zobaczenia swoich dzieciaczkow:-)

Ja mecze sie z kaszlem:-(straszny w nocy mokry zielona flegma,w dzien suchy bardzo meczy,do tego katar i oslabienie.
Wszystko mnie juz boli od tego kaszlu:-(niemam juz pomysla na pozbycie sie go,niewyobrazam sobie rodzic w takim stanie:eek: chyba musieli by mnie pociac cc,bo jak tu przec jak ciagle mnie dusi:eek:

Wiesz, przeżywałam niedawno dokładnie to samo, kaszel, katar, ból głowy, na szczęście miałam tylko stan podgorączkowy i wzięłam się za siebie jak tylko potrafiłam, powiem Ci szczerze co robiłam:
1) ciepła herbata- dużoooo w ciągu dnia
2) smarowałam piersi teraz UWAGA!!- sadłem z gęsi. Wiesz, mieszkam praktycznie na wsi i u nas się stosuje takie cuda. Faktycznie działa w 100%. testowałam to już setki razy. Wtarłam w klatkę piersiową, pieluchę skropiłam spirytusem i przykryłam klatkę. Od razu szybko pod kołdrę i się wygrzać. Najlepiej na noc:) na drugi dzień jak nowa:) oczywiście smarowałam się tak 3 razy i dzisiaj nie pamiętam jak się kaszle:-D
Nie ma to jak stare, sprawdzone metody:-)
 
Wiesz, przeżywałam niedawno dokładnie to samo, kaszel, katar, ból głowy, na szczęście miałam tylko stan podgorączkowy i wzięłam się za siebie jak tylko potrafiłam, powiem Ci szczerze co robiłam:
1) ciepła herbata- dużoooo w ciągu dnia
2) smarowałam piersi teraz UWAGA!!- sadłem z gęsi. Wiesz, mieszkam praktycznie na wsi i u nas się stosuje takie cuda. Faktycznie działa w 100%. testowałam to już setki razy. Wtarłam w klatkę piersiową, pieluchę skropiłam spirytusem i przykryłam klatkę. Od razu szybko pod kołdrę i się wygrzać. Najlepiej na noc:) na drugi dzień jak nowa:) oczywiście smarowałam się tak 3 razy i dzisiaj nie pamiętam jak się kaszle:-D
Nie ma to jak stare, sprawdzone metody:-)

Tylko z kad ja mam wziosc takie sadlo z gesi,a przydalo by sie skoro ci tak pomoglo.
 
a ja glupawki dostalam i nie moge sie powstrzymac od tanczenia :| muzyka glosna wlaczona a ja wywijam :|

juz sie uspokoilam :p teraz mala wyrabia :D
 
Ostatnia edycja:
a ja siedze juz ktorys dzien z rzedu taka niedorobiona....normalnie energii zero....
tez tak sie czuje. znowu sie nie wyspalam. poszlam do lozka z potwornym bolem glowy okolo 23. po polnocy prawie mi sie kot udusil. uslyszalam, jak wbieg do pokoju i takie hyyyyyyyyyyyyy, hhhhyyyyyyyyyyy..... swiece swiatlo, a tu mordka cala we krwi lapki tez, obrozka miedzy zebami, pewnie chciala zdjac i sie zaklinowala. wzielam ja na rece, ona sie wyrywa, zawolam siostre i szybko jej zdjela. juz myslalam, ze sie biedactwo wykonczy... sama byla potem niezle przestraszona i taka potulna...
znowu polozylam sie,ale przez ten bol glowy nie moglam zasnac. o 3 wkoncu wstala i poszlam po paracetamol. zasnelam okolo 4, a o 5 slysze jakis pieprzony budzik!!! wydarlam sie na siostre,ale okazalo sie,ze jej kolega wczoraj zapomnial swoj telefon i to wlasnie jego budzik sie wlaczyl, wrrrrrrrr. wstalam o 9 i wlasnie caly czas jestem taka nie do zycia. na dodatek glowa znowu zaczela mnie bolec i troche mi niedobrze.

agencja od ktorej wynajmuje mieszkanie za wystawienie mi referencji zawolala £30, a juz tej drugiej co mnie sprawdza musialam zaplacic £184. ciagna kase z kazdej strony. na dodatek ponad rok temu zapisalam sie na studia e-commerce przez internet, ale w ciazy jakos mi sie odechcialo, niestety co miesiac musze placic £75, niby nieduzo,ale bedac na macierzynskim, kazda sume teraz dla mnie wazna i myslalam,ze moze jak zrezygnuje to nie bede musiala placic, a tu raczej dupa, bo oni finansowanie zlaatwili z banku, bank wyplacil im od razu cala kwote, a ja zostalam z tym pieprzonym kredytem :wściekła/y:
wszystko sie pie£%$oli :confused2:
 
Cześć dziewczyny....czuję ze poród zbliża sie WIELKIMI KROKAMI :tak:
Dziś rano zauważyłam większą ilość b. gęstego śluzu- wiec chyba zaczął mi odchodzić czop śluzowy..on może iść na raty wiec jeszcze mogę mieć parę dni, prawda?
Poza tym jak byłam w pn u lekarza, on po zbadaniu stwierdził ze szyjka mi sie bardzo skróciła ( pewnie wtedy, co miałam te straszne bóle miesiączkowo -kujące przez 2 dni ) i ze czuję główke dziecka palcami :szok:
I ja czuję, ze brzuch mi sie obniżył....
Na końcu i on i położna nas pożegnali !!! Lekarz nie proponował kolejnej wizyty ( np za 10-14 dni) bo jak to powiedział- nie będę już wtedy w ciąży :-D
Dzis o 15:55 jest program na TVN Drzyzgi-rozmowy w toku i będzie o porodach i porodówkach, więc oglądajcie !!!

P.S. a z kim mam sie kontaktować i jak, jak zacznę rodzić? moze proszę wiadomosc np z kom na priv, aby choc SMSa wyslac :)
 
dziewczyny- głowa do góry!!!

mi się dzisiaj w nocy śnił poród! masakra jakaś. w sumie wszystko fajnie i pięknie, ale zrobili mi padania i okazało się, że nie mogą mi podać znieczulenia zewnątrz oponowego!!! koszmar taki okrutny, że aż się obudziłam:-p
a dobre jest to, że przesypiam całe noce znowu- znaczy do 6 śpię. zwarzywszy na to, że od 21 to dobry wynik;-)
 
reklama
Acha ! zapomniałam dodać, ze podczas wizyty i lekarz i położna wyraźnie mówili, ze teraz dają mi zielone światło na WSZYTSKO.....tzn aby sie useksualnić!!....:-D
Pewnie mąż pomyślał, ze im za to zapłaciłam :tak: w sumie to tak bo prywatnie...:tak:
Położna wręcz obrazowo mówiła, ze szyjka kobiety, ktora współżyla, jest elastyczna, podatna na rozwieranie i większa szansa ze ze pęknie, a kobiety ktora trzymała post- jest napięta, szorstwa i nie chce sie tak rozwierać...
wiec wspaniałomyślnie mąż, akurat jak był mój serial :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:"Na wspólnej" zaciągnął mnie do sypialni....;-)
Ale teraz to mi sie juz serio serio NIC nie chciało,ze ciężko mi itp....pozatym:tak: 20 KG na PLUSIE robią swoje, cellulit WSZĘDZIE ,ze pozwolilam mu na teteatete ale po ciemaku :) tzn zgaszone światło....
cóż, urodzę, schudnę, zrobię sie laska i wtedy bedziemy szaleć.
teraz juz mi sie nie chcę :tak:
 
Do góry