reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

To pogonię mojego męża, bo normalnie wkurza mnie to bekanie... Żołądek boli i na dodatek jak już żołądek się "opróżni" to pojawia się zgaga, której nie miałam już ponad miesiąc...:confused2:
 
reklama
Aha!
Dzisiaj u Drzyzgi w "Rozmowach w Toku" będą mówić o polskich porodówkach jeśli któraś zaintersowana... dzis w tvn o 15:55
Oj, czasami zaluje ze nie mam polskiej TV. Ciekawe czy leca jakies powtorki na necie???

Napewno sie spotkamy, jak chcesz sie spotkac to do mnie masz jedyne 207 km! :szok::-D i powiem Ci ze to jedna z najgorszych tras jakimi mozna jechac po UK
Nie brzmi to zbyt zachecajaco :eek::no::-D

No to sie trzymkaj, niech wszystko bedzie po Twojej mysli!

Gdzies wyczytalam, ze w ciazy sa piekne sny, takie jak nigdy wczesniej i pozniej, kolorowe i cholernie realistyczne. No i mnie tez spotkaly, z tymze nie piekne, a straaaszne koszmary i niestety wlasnie cholernie realistyczne. Ostatnio snilo mi sie , ze moja Julie przesladowaly dwie urocze dziewczynki, no wiec je dorwalam i ugotowalam w garnku :eek:, potem z tej zupy powyciagalam resztke ubran i kombinowalam z mama jakby tu sie ich pozbyc :eek: i przez sen czulam okropny zapach gotowanego ciala (tak mi sie zdawalo, bo przeciez jeszcze nikogo nie ugotowalam ;-)). No i nie moge sie otrzaasnac, bo jak moglo mi cos takiego przyjsc do glowy! Dzisiaj znowu mialam koszmar, a jak sie obudzilam to nie moglam znowu zasnac, bo mialam wrazenie ze jak tylko to zechce zrobic to przyjdzie moja ukochana zmora :eek: mowie wam, ze mna tylko do wariatkowa :-D
Naprawde te twoje sny to nadaja sie na dobry horror... :szok:
 
cześć dziewczyny muszę trochę ponarzekać:-( nie wiem jak wy ale ja już mam dość:-( normalnie w jakąś depresję wpadam:-:)-( w nocy kręgosłup od leżenia mnie tak boli że szok, dłonie mi puchną palców nie jestem w stanie zginać:-( a jak spotykam znajomych i mówią mi że już niedługo i "że tak ładnie w ciąży wyglądam" to chciała bym ich pozabijać też tak macie?? ja już zaczynam rozumieć te cesarki na żądanie:-)
tez tak mam... tez mam wrazenie, ze popadam w depresje bo poprostu czuje sie przemeczona i bardzo chcialabym miec juz to za soba... tez puchne i nie mam czucia w opuszkach palcow...a ja sie czlowiek widzi w lustrze to plakac sie chce...mi D czesto mowi, ze ladnie wygladam, ze podoba mu sie moj brzuszek, ale ja poprostu nie moge na siebie patrzec....:confused2:mysle,ze to poprostu zmeczenie juz tym stanem i to normalne....tak to sobie przynajmniej tlumacze...
 
dzielna jesteś ja już mam dość:-( idę dzisiaj do lekarza może mi powie że mam rozwarcie na 5 cm :-)

Ja też mam dość, ale codziennie szukam sobie jakiegoś zajęcia, żeby nie myśleć o tym, że ciągle jeszcze mam malutką w brzuchu. Wczoraj układałam ubranka do nowych mebli, dzisiaj łóżeczko przyszło, Robię trochę porządków i przygotowuję się do wielkiego dnia. Torba już spakowana, no oprócz tej na porodówkę... Ale chyba kupię wszytsko dzisiaj i będę miała z głowy...
 
Ja też mam dość, ale codziennie szukam sobie jakiegoś zajęcia, żeby nie myśleć o tym, że ciągle jeszcze mam malutką w brzuchu. Wczoraj układałam ubranka do nowych mebli, dzisiaj łóżeczko przyszło, Robię trochę porządków i przygotowuję się do wielkiego dnia. Torba już spakowana, no oprócz tej na porodówkę... Ale chyba kupię wszytsko dzisiaj i będę miała z głowy...
kochana ja umyłam okna, pozmywałam podłogi, mieszkam na 2 pietrze i codziennie gonie po schodach i nic...:wściekła/y: chyba na jakiś aerobik sie wybiorę:-)
 
tez tak mam... tez mam wrazenie, ze popadam w depresje bo poprostu czuje sie przemeczona i bardzo chcialabym miec juz to za soba... tez puchne i nie mam czucia w opuszkach palcow...a ja sie czlowiek widzi w lustrze to plakac sie chce...mi D czesto mowi, ze ladnie wygladam, ze podoba mu sie moj brzuszek, ale ja poprostu nie moge na siebie patrzec....:confused2:mysle,ze to poprostu zmeczenie juz tym stanem i to normalne....tak to sobie przynajmniej tlumacze...
popatrzyłam na twojego suwaczka i ci normalnie zazdroszczę:-) a jak pomyślę że można 2 tyg przenosić to ...
 
Może trochę... Ale jak ma przyjść na świat 1 listopada, to przyjdzie mimo zaciskania nóg ;-);-);-) Mycie okien mam za sobą - siostry przyjechały i umyły. Jedyne co mnie czeka jeszcze to góra prasowania... Mieskzam na 2 piętrze więc i tak codziennie przynajmniej jeden raz wejdę po schodach. Dzisiaj nawet wbiegłam tak jak kiedyś! Jakas energia mnie rozpiera...
 
reklama
cZESC DZEWCZYNY POZDRAWIAM MY LEZYMY NA PATOLOGI CIAZY . MAŁY WAZY 2400 I CZEKAMY CO BEDZIE DALEJ. WG USG POWINIEN SIE URODZIC 29 LISTOPADA ALE NIE MA SZANS NA TAKI TERMIN
Trzymajcie się cieplutko i jak najdłużej w dwupaku :-)

heheh a wy to sie nie boicie ze 1 rodzic bedziecie ? :)
Szczerze nie chciałabym urodzić 1 listopada. No ale cóż zrobić jak Mała wybierze akurat tę datę....
 
Do góry