reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

reklama
ZDAŁAM, ZDAŁAM, ZDAŁAM !!!:-)
Jaka ja byłam mądra jak odpowiadałam chyba to zasługa synusia:tak:


Co do moich doleglowości mam dziś całodniową zgagę
piecze jak choinka w przełyku m:laugh2:oże to coś młody majstruje mi albo w żołądek kopie
Mój T tradycyjnie pojechał na 'megapilne' konsultacje i nie mam z kim świętować zwycięstwa...upijam się za to procentami. 100% to za dużo?

SUUUPER!! GRATULACJE!!:-D:-D:-D:laugh2:
 
Dzięki:-)
Myślałam, że będzie gorzej...ale poszło gładko, aż się wszyscy zdziwili, jak wyszłam po 5 min uśmiechnięta :-D

Zaraz przyjdzie moja 'okresowa' siostra - bidula ma problemy z miesiączką i ją zalało w pracy:no:
 
luuuznka gratulacje...


a mnie dzis zgaga nie opuszcza tez :( az zygac mi sie chce :( jak jem tylko mi przechodzi ... ale co ja jesc mam :( juz nie wytrzymuje :( zaraz chyba rennie wezme ... aj . . .

Bądź silna! Ja jestem....jakoś znoszę to paskudztwo, ale mi strasznie niedobrze bleeeee
głowa mi ciąży, ale pomimo zmęczenia od nauki nie położę się...nie mogę...
I dzięki wielkie
 
Gratuluje!!!!


Ja dzis tez czuje sie fatalnie i zgaga mnie wykancza,juz niewiem co mam z nia zrobic nawet po renni przechodzi na chwile:-(Wymioty nawet z tego powodu byly...........
 
reklama
luuuzna gratuluję, mam nadzieję, że też będę się cieszyć jak zobaczę wynik poprawki.

Byłam dziś u ginekologa i pytałam go czy moje dziecko jest owinięte pępowiną i powiedział mi, że takich rzeczy nawet się nie mówi ciężarnym, bo teraz może jest owinięty a za godzinę już nie:-) Tak nie ma co się tym stresować.
 
Do góry