reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

no widzisz madziek....:tak:
nie ma się czym denerwować ... więc spokojna głowa...
ja nawet nie pytam o to gina :-p hehe bo tez tak uważam.... że tera:-pz póki co może być poowijane a później już nie...
wkońcu gdyby to miało być czymś złym Bóg nie stworzyłby kobiety wten sposób aby dziecku w brzuszku coś się mogło stać i aby pępowinka była czymś złym dla jeszcze nienarodzonej dzidzi....
 
reklama
no widzisz madziek....:tak:
nie ma się czym denerwować ... więc spokojna głowa...
ja nawet nie pytam o to gina :-p hehe bo tez tak uważam.... że tera:-pz póki co może być poowijane a później już nie...
wkońcu gdyby to miało być czymś złym Bóg nie stworzyłby kobiety wten sposób aby dziecku w brzuszku coś się mogło stać i aby pępowinka była czymś złym dla jeszcze nienarodzonej dzidzi....

Zapytała go o to, bo jakiś czas temu parę dziewczyn pisało, ze po badaniu usg wyszło, że dzieciaczki są owinięte. I lekarz do którego jeżdżę na usg 3D kazał mi przyjechać 19 października, żeby sprawdzić ile razy mały owinął się pępowiną, ale wychodzi na to, że jest to bez sensu i lekarz naciaga pacjentki, bo przeciez ja mam termin na 7 listopad wg. @. i mały przez ten czas będzie się owijał i odwijał:tak:
 
Ja uciekam piersi przyprawić do sałatki, bo jutro mam gości i robię sałatkę z zupek chińskich, łatwo, szybko i smacznie:tak: odkąd jestem w ciąży w buzi zupki chińskiej nie miałam.
Miłego wieczorku dziewczynki i do jutra:-)
 
A mi sie robi ostry stan zapalny przy zebie na ktorym mam porcelanowy mostek:((( obawiam sie ze ropa podejdzie...Kurcze, mam go juz 5lat, a od zeszlego roku ciagle cos sie dzieje. Dentystka mowi, ze musialaby go sciagnac aby zobaczyc, ale sie wtedy zniszczy, a na nowy mnie nie stac(ok 2tys zl). Mam nadzieje, ze stan zapalny minie(kupilam zel Sachol i plukam szafwia)a po porodzie juz dziasla beda mniej wrazliwe. A najbardziej mam nadzieje, ze zab pod tym mostkiem sie nie psuje...A tego nie widac nawet na przeswietleniu, bo koronka zaslania. Wiem, bo robilam w zeszlym roku bo mnie bolalo cos tam jak cholera, a dentystka stwierdzila, ze mostek jest zle zalozony, obciazony, a ja zestresowana i zgrzytam przez noc zebami stad tn bol. Teraz nie boli tak, tylko widze, ze sie cos dzieje :((
 
reklama
Do góry