reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

reklama
Cześc dziewczyny!!
Widze ze rzuciłyście sie w ferwor ubrankowy... Ja na razie sprzątam bo tesciowie z Anglii pryjeżdżają i razem bedziemy przeglądać ubranka.
wczoraj padłam wybierałam z mężem garnitur i przyszła mi sukienka na Slub siostry...chyba dobra...pomóżcie! Może być?
 

Załączniki

  • 03092009848.jpg
    03092009848.jpg
    29,3 KB · Wyświetleń: 39
Cześc dziewczyny!!
Widze ze rzuciłyście sie w ferwor ubrankowy... Ja na razie sprzątam bo tesciowie z Anglii pryjeżdżają i razem bedziemy przeglądać ubranka.
wczoraj padłam wybierałam z mężem garnitur i przyszła mi sukienka na Slub siostry...chyba dobra...pomóżcie! Może być?

super sukienka:-)a TY rownie super wygladasz:-)Taka chudziutka jestes tylko w brzusio Ci poszlo:-)
 
klaudzia ja tez prasuje na raty hehe nieprzepadam za tym :) ale juz na dzis skonczylam kilka rzeczy nie wyschło wiec do jutra poczekaja albo wieczorem zaraz poskladam i poukladam juz do szafki :)

Cześc dziewczyny!!
Widze ze rzuciłyście sie w ferwor ubrankowy... Ja na razie sprzątam bo tesciowie z Anglii pryjeżdżają i razem bedziemy przeglądać ubranka.
wczoraj padłam wybierałam z mężem garnitur i przyszła mi sukienka na Slub siostry...chyba dobra...pomóżcie! Może być?

slicznie wygladasz szczuplutka jestes brzusio swietnie wyglada w tej kreacji wiec spokojnie mozesz isc w niej ;)


a wczoraj urodzila moja kolezanka tzn znajoma taka synka 2700g narazie tyle wiem :) ale zazdroszcze jej ze ma to juz za soba :)
 
Ja z praniem i prasowaniem jeszcze się wstrzymuję. Może po wizycie 18.09 lekarz pozwoli mi się trochę poruszać to wtedy sama się za to wezmę, a jak nie to cała przyjemność na mojego M spadnie, albo mamę poproszę. Moja mama upiera się,że te ciuszki które można to trzeba najpierw w garnku wygotować. Też tak robicie??? Nie wystarczy w pralce, np. 60 stopni + 2 płukania?

ja piore w 60 i wlasnie 2 płukania chyba ze mam kilak ciuszków ktore boje sie prac w 60 to wtedy 40 i tez dwa płukania
 
Dzięki dziewczyny bo jakas taka mało obiektywna jestem....
ach juz nie moge sie doczkac przebierania w tych ciuszkach ale mam ich tyle ze musze na pomoc zaczekać a tu wszyscy w przygotowaniach do ślubu ugrzęźli :-)
POZDRAWIAM
 
Widzę, że prasujecie zawzięcie :))) A w jakim proszku pierzecie?
Mam pytanie do was, czy wam przy myciu zębów też tak krew leci???? Ja normalnie mam czerwoną szczoteczkę do zębów. I ostatnio mi bardzo często krew z nosa leci....

Mi tez nieraz leci krew z dziasel i bardzo czesto bola mnie dziasla bo sa pociachane. Kup sobie paste to wrazliwych dziasel i miekka szczoteczke tez do wrazliwych dziasel i powinno sie poprawic, ja ostatnio uzywalam zwyklej i znowu zaczely krwawic, a przy wrazliwych bylo ok ;-)

ja piore w 60 i wlasnie 2 płukania chyba ze mam kilak ciuszków ktore boje sie prac w 60 to wtedy 40 i tez dwa płukania

Ja niestety 90% ciuszkow jakie mam moge prac tylko w 40 wiec wiec wszystko piore w 40 ale tez robie 2 plukania ;-)
 
Cześc dziewczyny!!
Widze ze rzuciłyście sie w ferwor ubrankowy... Ja na razie sprzątam bo tesciowie z Anglii pryjeżdżają i razem bedziemy przeglądać ubranka.
wczoraj padłam wybierałam z mężem garnitur i przyszła mi sukienka na Slub siostry...chyba dobra...pomóżcie! Może być?

sukienka przesliczna, a ty wniej wygladasz wprost idealnie wiec napewno spokojnie mozesz w niej isc :) :-):-):-) wogole promieniejesz z brzuszkiem :) widac ze ciaza Ci sluzy

ja czuje się dzisiaj okropnie bo wczoraj wieczorem postanowiłam wziąć witaminy :wściekła/y:całą noc nie spalam bo mi bylo niedobrze a od rana wymioty na szczęście do Zuzi przyszła niania bo nie wiem jak dałabym sobie rady ...

Wspolczuje :-( tez nie przypuszczalam ze witaminki moga tak zaszkodzic
 
reklama
Ja dzis bylam w pracy na plotkach aby odreagowac sytuacje z przedszkola(synek mial kryzys jak go zostawialam, plakal i histeryzowal, a jak ja wyszlam to ja plakalam, a wlasciwie lzy same mi lecialy)i okazalo sie ze moja znajoma w zeszlym tygodniu urodzila upragnione dziecko-synka. 2lata leczyla sie chyba na wszystkie mozliwe sposoby aby miec baby i udalo sie. Miala cc, bo okazalo sie, ze synek jest duuuzy 4400g i 59cm! Dla mnie to szok! Prawdziwy chlop!!!
 
Do góry