reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

camelia bardzo ładnie w niej wyglądasz:tak:

Kaśka k ja dziś rano miałam wizytę fryzjerki w domu, no i skróciła mi włosy, wycieniowała i czuję się jak nowo narodzona:-)

Też planuję trochę dziś odpocząć, skończę obiad i leżakuje, potem zastrzyk i wybieramy się do Wrocławia na pokaz fontanny pod pergolą o 21.

Miłego dnia i do później:-)
 
reklama
Dziewczyny to prasowanie mnie WYKANCZA! narazie tylko bodziaki i kilka par spichow a ja juz sapie i kregoslup mi wysiada hehe :-) a gdzie tam jeszcze....
ja mam na to metodę. Siadam na kanapie, podpieram się poduszkami i prasuję. konecznie włączam telewizor. Najlepiej mi idzie w czwartki bo od 20 do 4 rano lecą CSI :-) oczywiście nigdy nie wytrzymałam tyle godzin prasowania ;-) ale jak sie gapię z kanapy w telewizor to jakoś dużo szybciej mi to idzie.

Ja z praniem i prasowaniem jeszcze się wstrzymuję. Może po wizycie 18.09 lekarz pozwoli mi się trochę poruszać to wtedy sama się za to wezmę, a jak nie to cała przyjemność na mojego M spadnie, albo mamę poproszę. Moja mama upiera się,że te ciuszki które można to trzeba najpierw w garnku wygotować. Też tak robicie??? Nie wystarczy w pralce, np. 60 stopni + 2 płukania?
ja myślę,ze żadne z dzisiejszych ciuszków nie wytrzymają gotowania w garze. Ja pieluchy tetrowe starszego prałam w 90 stopniach - jak już uzywąłam do wycierania mordki po deserkach - żeby doprać plamy i niewiele z nich zostało niestety. Używam je tteraz głownie do mycia toalety :sorry: Teraz niestety większość wyprałam ubranek w 40 stopniach, bo tak kazały metki.

hmm tym to juz przypuszczam że zajął się mój mąż bo jak wróciłam ze szpitala wszystko było posprzątane pościel chyba wyprał a materac wyczyścił pewnie szczotką musze go dzisiaj o to zapytać :-p:sorry:
zapytaj koniecznie, bo z jakiś niewyjaśnionych powodów jest to kwestia która najbardziej mnie stresuje :-) zwlasza, ze mój mąz na pewno materaca nie upierze (no i obawiam sie,ze to co wsiąknie w środek moze pozostawiać później jakiś zapach) nawet nie mam pewności czy by znalazł pościel na zmianę :sorry:
 
Ja już od co najmniej miesiaca idę do fryzjera i jakoś dojśc nie mogę. Moje dziecko tez zapuszczone i kudłate aż sie prosi o fryzjera, a ja normalnie jjakoś nie mogę sie zawziąć. Musze to koniecznie w przyszłyym tygodniu zrobić, bo inacczej chyba nie zrobię wcale. Może dzisiaj na spacerze pójdę nas zapisać.
A farbę do włosów kupiła tydzień temu i stoi sobie spokojnie w łazience i czka na swoją kolej ale ja kompletnie nie mam czasu się za to wziąć.
 
Powtórzę sie tutaj też, będzie Synek :-D:-D:-Dwidziałam jajeczka, lekarz pewien na 1000%.A więc papa sukieneczki:-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ja ostatnio pofarbowalam sobie wloski, troszku podcielam koncowki i od razu lepiej sie poczulam ;-)

Cleo ladna niespodzianke Ci syneczek przygotowal :-)


Oj te nasze przesady na poczatku ciazy ze niby wiecej dziewuszek na listopad sie nie sprawdzily. Same rodzynki hehe ;-) Beda mialy branie dziewuszki jak tyle samcow sie nimi zainteresuje
 
ja ostatnio pofarbowalam sobie wloski, troszku podcielam koncowki i od razu lepiej sie poczulam ;-)

Cleo ladna niespodzianke Ci syneczek przygotowal :-)


Oj te nasze przesady na poczatku ciazy ze niby wiecej dziewuszek na listopad sie nie sprawdzily. Same rodzynki hehe ;-) Beda mialy branie dziewuszki jak tyle samcow sie nimi zainteresuje

Mój mąż w szoku!!!!Mówi że nie wierzy i musi zobaczyć to jak nagarłam na aparacie :-D:-D Ale dowody są widoczne jak tralala:-D:-D
 
Kaśka k ja dziś rano miałam wizytę fryzjerki w domu, no i skróciła mi włosy, wycieniowała i czuję się jak nowo narodzona:-)

to super :tak:będziesz teraz mogła wieczorkiem facetów wyrywać :-p
bawcie się dobrze
też gdzieś bym ......:tak:no ale totalna dupa
strasznie mi brakuje wyjść z mężem:-( ostatnio byliśmy sami dwa lata temu na ślubie kuzyna
niestety żadnej babci siostry nikogo z kim moglibyśmy córeczkę zostawić

ale nic fryza mam na poniedziałek :-)

tylko dziecko muszę wyleczyć :sorry:bo inaczej ze mną idzie:confused2:
 
reklama
Do góry