reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Własnie jak sobie pisze z wami, to właczyłam Mozarta pierwszy raz i jakies ruchliwe dziecko mi sie w brzuchu zrobiło. ALe to przez to, że mu sie podoba czy wrecz przeciwnie????????? Trudno wyczuc....

Mieszkanko ogarniete, ciasto upieczone :) (co zadko mi sie zdaza), ryba sie prawie rozmroziła i dugie pranie sie robi dzieciecych poscieli.
Do ryby zrobie ziemniaki podpieczone w piekarniku, tylko nie pametam czy przyprawe do ziemniakow jeszcze mam... Hmmm..... A tak by było cos co mąż lubi na obiadek, a dzis mi taka mała radosc zrobił wychodzac do pracy, to niech sie tez ucieszy po powrocie z firmy :)
 
reklama
:szok::-D:-D:-D ale czad

żebym tylko ja nie zobaczyła we wtorek na usg jajeczek bo dostałam fajną kurteczkę dla dzidzi
różową:-)
Kasia a ja ile mam rzeczy dla dziewczynki fajnych :-Dtrudno się mówi.Już mam oddac komu ale czekam do porodu bo wiadomo , może jeszcze się okaże na porodówce niespodzianka :-D:-D
 
Powtórzę sie tutaj też będzie synek :-D:-D:-Dwidziałam jajeczka, lekarz pewien na 1000%.A więc papa sukieneczki:-D
NO to gratulacje!!!!!!!!!!! Co te wasze dzieciaczki tak ukrywaja co mają miedzy nogami?? To sa cwaniaczki małe... ;) Ale skoro chcieliscie wiedziec, to dobrze ze do samego porodu was nie przetrzymał. Bo jak tu jakies zakupy robic?? Zawsze mozna uniwersalne kolory kupowac, ale czasem to tez by sie chciało cos konkretnego, nie??
 
(...)zapytaj koniecznie, bo z jakiś niewyjaśnionych powodów jest to kwestia która najbardziej mnie stresuje :-) zwlasza, ze mój mąz na pewno materaca nie upierze (no i obawiam sie,ze to co wsiąknie w środek moze pozostawiać później jakiś zapach) nawet nie mam pewności czy by znalazł pościel na zmianę :sorry:
Ja nad ta kwestia tez juz mslalam. W pierwszej ciazy pod koniec mialam podlozony recznik pod przescieradlem. Okazalo sie niepotrzebne, bo dopiero podczas porodu przebijali mi wody. Teraz tez sie zastanawialam i wymyslilam, ze wrazie potzrby kupie te podklady poporodowe co do szpitala na lozko i je podloze pod przescieradlo, one przeciez nie przeciekaja, co??
 
Ja dla mluszka kupilam na przewijak i zeby gdzies ze soba zabrac w wazie potrzeby podklady z belli. Maja wymiar 60x90cm i tez chce z tego kozystac po porodzie i moze przed zeby wody czy cos faktycznie nie zalaly łózka. W auchanie sa po 12zł za 10szt i to jest chyba najlepsza cena. Nie dajcie sie naciagnac na kupowanie na sztuki, bo to duzo drozej.
 
dziąsła na szczescie mi nie krwawia, ale za to z nosa nagminnie leci. Pytalam gina o to i powiedzial, ze naczynia krionosne sie powiekszaja, a ze w nosie sa bardzo wrazliwe, to dlatego moze krew leciec. Gdyby to byly duze ilosci i bardzo uciazliwe, to do specjalisty trzeba by sie udac, ale jesli radzicie sobie bez problemu, to nie ma sie czym martiwc.
 
Ja nad ta kwestia tez juz mslalam. W pierwszej ciazy pod koniec mialam podlozony recznik pod przescieradlem. Okazalo sie niepotrzebne, bo dopiero podczas porodu przebijali mi wody. Teraz tez sie zastanawialam i wymyslilam, ze wrazie potzrby kupie te podklady poporodowe co do szpitala na lozko i je podloze pod przescieradlo, one przeciez nie przeciekaja, co??
ja za pierwszym razem podkłądałam pod prześcieradlo ceratę taka jak dzieciom się w łóżeczku podklada. Wody odeszły mi na porodówce całe szczęście ale hlusnęło tak, że na nic by mi się nie zdał podkład w łóżku ani żadna cerata, bo to była istna powódź.
 
ja za pierwszym razem podkłądałam pod prześcieradlo ceratę taka jak dzieciom się w łóżeczku podklada. Wody odeszły mi na porodówce całe szczęście ale hlusnęło tak, że na nic by mi się nie zdał podkład w łóżku ani żadna cerata, bo to była istna powódź.
Hmmm, to nie pozostaje nam nic innego, jak podlozyc taka ceratke lub podklad, i udzielic instrukcji naszym polowka, gdzie maja (i jak korzystac)np Vanisz do prania tapicerek i swieza posciel;-):tak::-D:-D:-D
 
reklama
Hmmm, to nie pozostaje nam nic innego, jak podlozyc taka ceratke lub podklad, i udzielic instrukcji naszym polowka, gdzie maja (i jak korzystac)np Vanisz do prania tapicerek i swieza posciel;-):tak::-D:-D:-D
hihi mnie tylko martw ten materac, ze to wszystko wsiaknie. Świeże wody zapachu nie mają ale jak tak wsiąkną tto kto je tam wie czy nie zaczną smierdzieć? I to jaka pożywka dla roztoczy!!!
 
Do góry