reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Ja dzisiaj jadę po wyprawkę do szpitala. lekarz kazał mi się spakować ze względu na skurcze. A jutro na zakupki i na urodziny mojej siostry ciotecznej ;-)

tez by trzeba bylo mi cala wyprawke zorganizowac, ale zrobie to jak juz uporzadkuje wszystkie ciuszki malego, a troszku to potrwa... :-)


no i sprzatanie tez mnie czeka, a nie chce mi sie.... chyba dam sobie spokoj ze sprzataniem, doprasuje te ciuszki i tyle na dzis.. a jeszcze klientka popoludniu na kolor i obciecie...ale przynajmniej bardzo mila :-)
 
reklama
Witam nowe, przyszłe mamy :-) Jeśli można to ja też o książeczkę proszę bosastopka@gmail.com

Ja mam dziś w planach... leżenie :-) Powoli zaczynam się przystosowywać do ciągłej pozycji leżącej i coraz lepiej organizuję sobie czas. Byle tylko nie musieć iść do szpitala za szybko, a będzie super :-)
Miłego dnia!
 
Lezakuj lezakuj, nie ma co ryzykowac...ja wczoraj lezakowalam bo mnie kosc lonowa strasznie bolala, potem wzielam ciepla kompiel i dzis duzo lepiej....:tak:
ale wspolczuje wam laseczki, ze wy musicie tak caly czas....;-)
 
Ja z praniem i prasowaniem jeszcze się wstrzymuję. Może po wizycie 18.09 lekarz pozwoli mi się trochę poruszać to wtedy sama się za to wezmę, a jak nie to cała przyjemność na mojego M spadnie, albo mamę poproszę. Moja mama upiera się,że te ciuszki które można to trzeba najpierw w garnku wygotować. Też tak robicie??? Nie wystarczy w pralce, np. 60 stopni + 2 płukania?
 
ja przed pierwszym porodem miałam stracha co to będzie jak mi wody w łóżku odejką, chodziło mi o względy higieniczne. I pewnie głupie pytanie mam? Co z tym zrobiłaś? Bo wiadomo z podlogi się wytrze a z łóżka i materaca? Trzeba materac prać?

hmm tym to juz przypuszczam że zajął się mój mąż bo jak wróciłam ze szpitala wszystko było posprzątane pościel chyba wyprał a materac wyczyścił pewnie szczotką musze go dzisiaj o to zapytać :-p:sorry:
 
i kolejna przerwa w prasowaniu, wszystkie spiochy i body juz za mna.... teraz zacznie sie prasowanie koszulek, dresikow, spodenek i komplecikow, a tego chyba najwiecej tymbardziej ze wieksze rozmiary tez wypralam... masakra poprostu :-) mam nadzieje ze moja mama zechce przejac prasowanie po porodzie hehe (twierdzi ze lubi prasowac takie male ciuszki, wiec zobaczymy jak bedzie w praktyce)
 
ja czuje się dzisiaj okropnie bo wczoraj wieczorem postanowiłam wziąć witaminy :wściekła/y:całą noc nie spalam bo mi bylo niedobrze a od rana wymioty na szczęście do Zuzi przyszła niania bo nie wiem jak dałabym sobie rady ...
 
reklama
Widzę, że prasujecie zawzięcie :))) A w jakim proszku pierzecie?
Mam pytanie do was, czy wam przy myciu zębów też tak krew leci???? Ja normalnie mam czerwoną szczoteczkę do zębów. I ostatnio mi bardzo często krew z nosa leci....
 
Do góry