reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

reklama
Skoro mój dzidź jest głową do dołu, to czemu czuję ruchy wszędzie, w tym też na dole? :eek: Jak Wy macie?
ja zazwyczaj czuje z góry i pobokach ... czasem smieje sie ze maluch grzebie w przewodzie moczowym bo sa momenty ze od tak sobie pecherz mi cisnie i za chwile juz nie :) albo czkawke jak ma to na dole czuc mocno :)

Dziewczyny zaczynam prasowansko dzis, polowa ciuszkow juz wyprana i suchutka, za chwilke nastepe pranie wrzuce :-)
a wogole to ciagle ktos mi mowi ze to zawczesnie bo sie jeszcze zdaza zakurzyc i bede musiec jeszcze raz prac.
Co wy o tym myslicie?

ja juz koncze dzis prasowac 3 pełne pralki ciuszków na 52 do 68 :eek: hehe i pozniej poukladam i przykryje pielucha tetrowa z wierzchu troche i bedzie ok :)
 
ja mam w domku mojego przedszkolaka z gilami do pasa:confused2:
pierwsze zarazy załapane

a tak wogóle to przy małej czas szybko mi leci przedszkole
i zapisaliśmy ją na balet pierwsze lekcje za nami
jest zachwycona i chce chodzić więc narazie ja zaprowadzam po 2 razy w tygodniu
więc czas sobie leci :-)


cukry mam wysokie więc idę na spacer przy okazji umówię się do fryzjera :-)

miłego dnia laski
też się czuję grubaśna i zaczynam mieć wstręt do szerokich bluzek :rofl2:
 
a tak wogóle to przy małej czas szybko mi leci przedszkole
i zapisaliśmy ją na balet pierwsze lekcje za nami

ja też zapisałam moją na balet dwa razy w tygodniu, i na ceramikę :-) Syn chodzi na szachy i tenisa dwa razy w tygodniu :-) ja na hiszpański. Jak się rozsypię, to na moim mężu zostanie rozwożenie wszystkich i jeszcze chodzenie za mnie na hiszpański, żebym wiedziała co bylo ;-) dobrze, że dzieci nie chciały kontynuowac angielskiego, chociaż po 5 latach szkoda.. czas rzeczywiście szybko leci :tak:
 
cześć mamuśki :-) !!!
poczytałam trochę waszych postów i podziwiam :-), ja postanowiłam że nie kupuję żadnych ubranek do narodzin mojego maleństwa ,mam trochę rzeczy od znajomych i mam nadzieję że na sam początek wystarczą ,a potem będę robić zakupy :tak:,ponieważ nie chcę kupić za małych rzeczy , a na przykładzie koleżanki wiem że bywa różnie ( pół szafy ubranek okazało się za małych zaraz po porodzie)
za to wszystkie pozostałe rzeczy typu wózek , łóżeczko czy wanienka mam już zakupione i teraz tylko czekają na rozłożenie i przyjęcie swojego małego gospodarza :-)
jeśli chodzi o samopoczucie to u mnie jest póki co całkiem nieźle , najbardziej dobijające są wędrówki do toalety i szybkie męczenie się ale poza tym wszystko jest dobrze , łącznie z wynikami badań
miłego dnia ;-)
 
dziś obrazek dzidzi w suwaczku mi wskoczył w 8 miesiąc :-D:-D fajnie, że są suwaczki! w poprzednich ciążach nawet nie wiedziałam na bieżąco w któym jestem tygodniu :cool2:
 
reklama
cześć mamuśki :-) !!!
poczytałam trochę waszych postów i podziwiam :-), ja postanowiłam że nie kupuję żadnych ubranek do narodzin mojego maleństwa ,mam trochę rzeczy od znajomych i mam nadzieję że na sam początek wystarczą ,a potem będę robić zakupy :tak:,ponieważ nie chcę kupić za małych rzeczy , a na przykładzie koleżanki wiem że bywa różnie ( pół szafy ubranek okazało się za małych zaraz po porodzie)
za to wszystkie pozostałe rzeczy typu wózek , łóżeczko czy wanienka mam już zakupione i teraz tylko czekają na rozłożenie i przyjęcie swojego małego gospodarza :-)
jeśli chodzi o samopoczucie to u mnie jest póki co całkiem nieźle , najbardziej dobijające są wędrówki do toalety i szybkie męczenie się ale poza tym wszystko jest dobrze , łącznie z wynikami badań
miłego dnia ;-)

Podziwiam!!!!! ja bym nie wytzrymala hehehe, zreszta staralam sie wiekszosc kupic na wiekszego dzieciaka, tych calkiem malutkich mam bardzo mala ilosc wiec mysle ze moj dziedzic napewno wykorzysta :) no chyba ze urodzi sie 70cm dlugi hehehehe ale to nie jest mozliwe :-D
a kupowac po porodzie ani mi sie nie sni hehe :) zamierzam odpoczywac jak tylko bede mogla :-)


Dziewczyny to prasowanie mnie WYKANCZA! narazie tylko bodziaki i kilka par spichow a ja juz sapie i kregoslup mi wysiada hehe :-) a gdzie tam jeszcze....
 
Do góry