reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

reklama
Wiecie co ja tez sie zastanawiam nad chrztem...zeby to jeden taki walniety ksiadz sie zdarzyl to ok nie mozna winic wszystkich, problem polega na tym, ze jeden na wilu taki nie jest...smutna prawda jest taka, ze czesto zalezy poprostu od tego ile jestes w stanie zaplacic....i mozesz sobie kupic ochszczenie dziecka,
zaswiadczenie o naukach, bierzmowaniu itp. to gdzie jest sens...
nie trzeba chodzic do kosciola, gdzie 50% chodzi zeby obgadac innych lub sie "pokazac" zeby byc wierzacym, a jak sobie przypomne religie w szkole to chyba moje dziecko wiele nie straci...
kazdy ma prawo do swojego zdania, ale moim zdaniem instytucja kosciola zapomniala o co w ideach chrzescijanstwa chodzilo, a to co wyprawia Rydzyk tylko mnie dozgonnie w tym upewnia.....
 
no kto wie:-D
narazie sytuacja opanowana bo mogę leżeć w domku
muszę conajmniej 2 tygodnie poczekać nie wstawać i zobaczymy jak nic się nie będzie dalej pogarszać to się może wykulamy razem na ten nasz stary rynek ;-)

jestem dobrej myśli :tak:
W koncu z nami :-)!!!! Troche nas wystraszylas, co sie stało, a jak Martynka zniosła twoja nieobecnosc?
Już jestem:-) podłączyli mi internet w nowym mieszkaniu :tak: i bardzo się cieszę, bo od poniedziałku czułam się jak w innym świecie, bez BB ciężko!
Proszę o krótkie streszczenie, bo nie ogarniam tego.
Pozdrawiam i cieszę się, ze jestem z Wami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-)
Witamy spowrotem!!!
Ja to wiem jak to jest ciezko bez neta i bb
Jeśli chodzi co to u nas sie dzieje to w skrócie cieszymy sie ze kaskaK juz z nami w domku i rozmawiamy od wczoraj na tematy religijne, ktore uwarzam sa tez potrzebne. Czasami lepiej cos przegadac raz a dobrze i wszystkim lzej.

Ja cały dzien piore i prasuje i skonczylismy remont lazienki, teraz musimy z tejsciowa odgruzowac mieszkanko i bedzie ok! Nasz pokoik niestety za dwa miesiace bedziemy tapetowac bo maz za 2 tygodnie wyrusza w rejs i zostajemy sami na 2 miesiace. Teraz to bede wiedziala ze to nasz synek mnie budzi. To cyba beda najtrudniejsze i najsamotniejsze dwa miesiace jak go nie bedzie, a jego pomoc w tych ostatnich miesiacach jest dla mnie niezbedna, ale co zrobic. Takie zycie!
 
Ja całe szczęście na razie nie narzekam (odpukać!!!). Przy 6 tabletkach Fenoterolu skurcze minęły. Teraz na poważnie zajęłam się w końcu zakupami :-) I coraz bardziej doczekać się nie mogę Maleństwa :-) Zauważyłam, że im większy brzuch tym bardziej szczęśliwa jestem, że spodziewam się Kropeczki i jak wcześniej miałam pełno wątpliwości tak teraz jest ich coraz mniej :-)
 
Witajcie:-)
Mam na imie Iwona i tak jak wy oczekuje dzidziusia,planowany termin porodu mam na 16 listopada.Na poczatku ciazy zagladalam na forum i troche pisywalam jednak pozniej zniknelam....z roznych powodow:sorry2:,jednym z nich byl moj facet:crazy: nie dopuszczal mnie do kompa i barak czasu.Jednak teraz chcialabym sie tutaj u was zadomowic dziewczynki:tak:;-).
Mam nadzieje ze nie macie nic przeciwko i ze z czasem zaakceptujecie moja osobe:confused:
Pozdrawiam goraco
 
iwona&laura Witamy serdecznie spowrotem na naszym forum!!!
Jak tam przebiega Twoja ciaza? Maz nie chcial pewnie zebys sie meczyla przed kopmpem, moj na poczatku tez krzywo patrzal, ale potem mu przeszlo bo co on by robil ze mna tyle czasu hihihi
 
hej iwona&laura...widze, ze ty prawie dwa bobaski za jednym ciagiem....ja jestem w pierwszej ciazy i drugiej szybko nie przewiduje......:-)strasznie to wyczerpujacy stan....
 
Moze napisze kilka slow o sobie.
Jak juz wspomnialam mam na imie Iwona,29 lat.Pochodze z Wroclawia ale obecnie
mieszkam w Irlandii.Mam juz wspaniala coreczke,na imie jej Laura,ma juz rok i cztery miesiace.Nie pracuje....czekam na dzidziusia:-).
Jezeli macie jakies pytania,to smialo.:tak:
 
reklama
iwona&laura Witamy serdecznie spowrotem na naszym forum!!!
Jak tam przebiega Twoja ciaza? Maz nie chcial pewnie zebys sie meczyla przed kopmpem, moj na poczatku tez krzywo patrzal, ale potem mu przeszlo bo co on by robil ze mna tyle czasu hihihi

Witam i dziekuje.
Co do mojej ciazy to przebiega zupelnie inaczej niz ta pierwsza.Pierwszej prawie nie odczuwalam,dopiero pozniej gdy zaczely sie ruchy...cos wspanialego,cala ciaze dobrze sie czulam.Tym razem jest niestety gorzej,na poczatku ciazy strasznie zle sie czulam,czasem wstawalam rano i juz czulam sie zmeczona ,bylo mi slabo i zle.Mialam slabe wyniki,brak witamin i zelaza.Teraz jest juz znacznie lepiej.
Dzidzius strasznie rozrabia u mamusi w brzuszku ale to juz tylko przyjemnosc.
Katrenkidrugiej ciazy nie planowalam tak szybko;-),maz zdecydowal za mnie.Mialam juz nawet umowiona wizyte zeby zalozyc spirale a tu psikus,to stalo sie kiedy tylko odstawilam Laure od piersi:tak:.Na poczatku bylam przerazona,ale teraz w sumie jestem bardzo zadowolona....bardzo sie cieszymy bo to ma byc CHLOPCZYK:-)
Damy rade:tak:;-)
 
Do góry