reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Nie raz pokarm pojawia się po paru dniach od produ, a potem jest to jest tzw. nawał pokarmu . Ja jakoś zraziłam się do karmienia mały poprzednio mnie pogryzł do krwi piersi strasznie mnie bolały miałam jakieś grudy i w końcu zrezygnowałam. Zresztą nie bardzo się najadał moim mlekiem praktycznie cały czas musiał by jeść, a jak dostał butle to spał i jadł co 3 godziny. Teraz z kolei nie będę mogła karmić bo będę brać leki na jelita i lekarz już uprzedził ,że przy nich nie można.
 
reklama
witam dziewczynki , nie było mnie trochę więc nawet nie próbuję nadrabiać:sorry2:
nie zniknęłam z powodu żadnego wyjazdu ani też nie było mi z jakichkolwiek powodów przykro...
po prostu po przeprowadzce dopiero podłączyli mi linię i internet....
przykre jedynie jest to że osoby które prowokują do kłótni i wogóle nie dostały żadnego nawet ostrzeżenia....:sorry2: no ale cóż.... tak bywa...

i dziękuję bardzo niektórym dziewczynkom za zainteresowanie moją osobą...:tak:

u nas wszystko ok... w domku już zadomowieni, dzidzia daje znaki dniami i nocami :-D wyprawka do szpitala już gotowa.... łóżeczko już stoi w pokoiku maleństwa:tak: więc chyba prawie wszystko mamy już z głowy....;-)
 
wyprawka do szpitala już gotowa.... łóżeczko już stoi w pokoiku maleństwa:tak: więc chyba prawie wszystko mamy już z głowy....;-)

o matko!! prawie wszystko?? a ja jesczze NIC! nawet nic po starszych dzieciach nie mam, bo w ubiegłym roku przy przeprowadzce uznałam, że chyba się już nie przyda i wszystko oddałam. Wszystko! :-( chyba rzeczywiście czas zacząć się przynajmniej zastanawiać;-)
 
w sumie to prawie wszystko mamy z tych podstawowych rzeczy:tak: wczoraj wybraliśmy się na całodniowe zakupy i kupiliśmy to co potrzebne :-) tera:-)z musimy jechać jeszcze do sklepów z dodatkami typu kocyki, butelki, zestawy do obcinania paznokci no i w pl kupić kilka maści leków i krople :blink:
 
Ka...M fajnie ze juz wrocilas:-)nie warto sie przejmowac pewnymi klotniami:-)

Kilolek
wlasnie mnie tez obrzydza jak 2-2,5latek podlatuje do mamy w miejscu publiczymy i domaga sie cyca...a z tym fryzjerem co pisalas obrzydlistwo!!
 
gie-ośka ależ ja się nie przejmuję.... ani nie przejmowałam... hiiiii
gdybym miała neta to popisałabym z chęcią więcej na ten temat;-)ale nie ma sensu ruszać stare śmieci.....:rofl2:
też się cieszę że wróciłam bo stęskniłam się za wami i wogóle za forum.... nie miałam co robić w domku bez neta.....:-D
 
cześć mamuśki :))
nie było mnie 2 dni bo byłam na weselu w sobotę. Do 3.30 rano bawiłam się na całego więc niedzielę odsypiałam. Po moich charcach wolałam poleżeć bo mały coś był strasznie spokojny przez cały dzień, dopiero wieczorem się odezwał :)) Pewnie też odsypiał razem z mamusią :))

Ka...m jak dobrze że wróciłaś już do nas:)) Już zaczynałam się martwić czy z Tobą i z maluszkiem wszystko oki ::))

A tu widzę snujecie plany która ile będzie karmiła. Ja chce tak jak większość 6 miesięcy, a później butelka i inne jedzonko bo czas rozglądnąć się za jakąś pracą. Ale i tak życie zweryfikuje wszystkie plany.
 
reklama
Do góry