reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

reklama
ja pamietam że moja siostra miała łóżeczko już od 4 miesiąca.... i zbierała misie i ciuszlki.... jedyne co było nie tak ... to to że miała dużo różowych a pod koniec ciąży okazało się że potrzebuje niebieskie;-)
miała jeszcze czas na kupno....a synek urodził się zdrowy i silny.... nie ma co wierzyć aż tak przesądą... bo właśnie może się zdarzyć wiele sytuacji... i na koniec okaże się że nie będziemyh mogły uczestniczyć przy zakupach... a jak ja widziałam zakłopotanie mojego D co jest co i co jak się nazywa.... to dziękuję bardzo... hehee
3 raz mu powtrzałam co są body a co piżamki i dlaczegho potrzebne to i to....
bo się zdziwił po co body jak są poiżamki:sorry2::-D
Kilolek, Ty mnie nie dobijaj. Jak wyglądają i do czego te piżamki? Pajace to nie piżamki ??
 
hej dziewczynki, po moich lzach jak grochy wczorajszej nocy - mialam strasznego dola - moj mezus odwolal dzis latanie, rano pojechal na zakupy, odebral moje wyniki morfologii (niestety za duzo bialych cialek i za niski hematokryt - ktoras z was tak miala?), a teraz siedzimy z gazetkami i bedziemy piec ciasto... :) tak ze ja dzis jestem HAPPY. sorry za te smuty na forum.
No chyba mężuś będzie piekł, a Ty będziesz kierować pracami i później kosztować ? Czy (tfu, tfu, żeby nie zapeszyć), jest o tyle lepiej, ze możesz zaszaleć trochę w kuchni ?
 
Ależ bezalkoholową oczywiście :wink:
Kiedyś nie jadłam mięsa, byliśmy na wakacjach i J. kupował sobie hot-doga. Zapytał czy też chcę. Spojrzałam na niego z wyrzutem, a on podszedł do pani i mówi: poproszę 2 hot-dogi, przy czym jeden bez parówki, ale z surówkami. Zapchałam się suchą bułą z kapustą :-D

hehe to jest wodka bezalkoholowa??;-);-);-);-)dobre to o zapchaniu hehe
 
hej dziewczyny, ja tez zaczelam kupowac wszystko wczesniej bo wtedy mozna sie nacieszyc tymi zakupami, bo nie ukrywam dla mnie to wielka frajda..jak mam nieciekawy humor to maja druga polowa zawsze mowi "chodz pojdziemy na zakupy dla dzidzi to Ci bedzie lepiej":-) a poza tym lepiej byc prxygotowanym no i nie ukrywajmy jak by sie chcialo to WSZYSTKO kupic na raz to troszke to kosztuje....
 
reklama
Juz pisałam chyba jak to u mojej siostry ciotecznej było. pierwsze usg: chłopak, 2 dziewczynka a na 3 potwierdzenie dziewczynki i.... urodziła Kacperka...

Jak będzie Zuzia - super a jak Grzesio - to też super :-) Kupiuję ubranka raczej uniwersalne, więc na niespodzianki jestem przyszykowana ;-)
 
Do góry