reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

reklama
hej dziewczynki, po moich lzach jak grochy wczorajszej nocy - mialam strasznego dola - moj mezus odwolal dzis latanie, rano pojechal na zakupy, odebral moje wyniki morfologii (niestety za duzo bialych cialek i za niski hematokryt - ktoras z was tak miala?), a teraz siedzimy z gazetkami i bedziemy piec ciasto... :) tak ze ja dzis jestem HAPPY. sorry za te smuty na forum.
 
hej dziewczynki, po moich lzach jak grochy wczorajszej nocy - mialam strasznego dola - moj mezus odwolal dzis latanie, rano pojechal na zakupy, odebral moje wyniki morfologii (niestety za duzo bialych cialek i za niski hematokryt - ktoras z was tak miala?), a teraz siedzimy z gazetkami i bedziemy piec ciasto... :) tak ze ja dzis jestem HAPPY. sorry za te smuty na forum.

Fajnie, że sie podzieliłaś, że jest dobrze :-) az sie od tego lepiej poczułam! :tak: carpe diem!
 
w sumie to prawie wszystko mamy z tych podstawowych rzeczy:tak: wczoraj wybraliśmy się na całodniowe zakupy i kupiliśmy to co potrzebne :-) tera:-)z musimy jechać jeszcze do sklepów z dodatkami typu kocyki, butelki, zestawy do obcinania paznokci no i w pl kupić kilka maści leków i krople :blink:

Ja mimo zakazów przesądowych mojej mamy, zamierzam z mężem zacząć kompletować już wszystko dla dzidziusi mojej. A co się stanie jak się wcześniej rozpakuję? Muszę mieć wszystko gotowe i tyle ;-)
 
zauważyłam że kasiuulka zamiast Gabrysi będzie mieć Pawełka....:szok:
Kasiu w takim razie gratuluję synka..... hiiii
mam nadzieję że u nas się nic nie zmieni... bo mam już pokupione różowe ciuszki dla Vickusi....:tak:
 
ja wam dam wodke:p no chyba ze po porodzie hehe:-):-):-):-)
Ależ bezalkoholową oczywiście :wink:
Kiedyś nie jadłam mięsa, byliśmy na wakacjach i J. kupował sobie hot-doga. Zapytał czy też chcę. Spojrzałam na niego z wyrzutem, a on podszedł do pani i mówi: poproszę 2 hot-dogi, przy czym jeden bez parówki, ale z surówkami. Zapchałam się suchą bułą z kapustą :-D
 
Ja mimo zakazów przesądowych mojej mamy, zamierzam z mężem zacząć kompletować już wszystko dla dzidziusi mojej. A co się stanie jak się wcześniej rozpakuję? Muszę mieć wszystko gotowe i tyle ;-)
Najwyższy czas :tak: Ja kupowałam wszystko po kryjomu, bo też otoczenie mnie gnębiło, że jeszcze nie, jeszcze za wcześnie, i tylko dzięki temu mam już prawie wszystko :-)
 
reklama
Ja mimo zakazów przesądowych mojej mamy, zamierzam z mężem zacząć kompletować już wszystko dla dzidziusi mojej. A co się stanie jak się wcześniej rozpakuję? Muszę mieć wszystko gotowe i tyle ;-)
ja pamietam że moja siostra miała łóżeczko już od 4 miesiąca.... i zbierała misie i ciuszlki.... jedyne co było nie tak ... to to że miała dużo różowych a pod koniec ciąży okazało się że potrzebuje niebieskie;-)
miała jeszcze czas na kupno....a synek urodził się zdrowy i silny.... nie ma co wierzyć aż tak przesądą... bo właśnie może się zdarzyć wiele sytuacji... i na koniec okaże się że nie będziemyh mogły uczestniczyć przy zakupach... a jak ja widziałam zakłopotanie mojego D co jest co i co jak się nazywa.... to dziękuję bardzo... hehee
3 raz mu powtrzałam co są body a co piżamki i dlaczegho potrzebne to i to....
bo się zdziwił po co body jak są poiżamki:sorry2::-D
 
Do góry