reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

cześć dziewczyny:-)
udało mi się na chwilkę złapać internet
meldujemy się z kaszub u nas wszystko dobrze:tak:
opalamy się ale z zasłoniętym brzuszkiem:tak:
objadamy i wypoczywamy

zostajemy do końca tygodnia
pozdrawiam:-)
 
reklama
cześć dziewczyny:-)
udało mi się na chwilkę złapać internet
meldujemy się z kaszub u nas wszystko dobrze:tak:
opalamy się ale z zasłoniętym brzuszkiem:tak:
objadamy i wypoczywamy

zostajemy do końca tygodnia
pozdrawiam:-)

Czesc Kasiu :-) Ciesze sie ze u Was wszystko ok i ze milo spedzacie czas :-) Dalej zycze udanego urlopu :-):-):-)
 
Hej dziewczyny.
Ostatnio z lewej piersi saczyl mi sie jakis plyn, ale wyczytalam na forum, ze to siara i sie nie martwilam. Jednak teraz juz nie tylko sie saczy, ale i na brodawce porobily sie dziwne zgrubienia, a boli tak, ze dotknac nie moge. Czy wiecie co to takiego?
 
Hej dziewczyny.
Ostatnio z lewej piersi saczyl mi sie jakis plyn, ale wyczytalam na forum, ze to siara i sie nie martwilam. Jednak teraz juz nie tylko sie saczy, ale i na brodawce porobily sie dziwne zgrubienia, a boli tak, ze dotknac nie moge. Czy wiecie co to takiego?

Idż do gina - możesz mieć zatkane kanaliki i zapalenie - to nie dobrze, generalnie nie powinno boleć!
 
Idż do gina - możesz mieć zatkane kanaliki i zapalenie - to nie dobrze, generalnie nie powinno boleć!
Dokładnie - porozmawiaj z lekarzem. Siary może być dużo, ale nie powinno nic boleć. Spróbuj tez zmienić proszek, w którym pierzesz biustonosze na jakiś łagodny płyn, albo mydełko dla dzieci.
A na zatkane kanaliki jest podobno skuteczny domowy sposób: utrzeć żółtko z solą i posmarować tym bolące miejsce (najlepiej przykryć woreczkiem, żeby nie wysychało). Możesz spróbować, bo na pewno nie zaszkodzi, ale bez względu na wszystko skonsultuj się z ginem.
 
reklama
Do góry