reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

no ja nie jem nic slodkiego, bo mnie mdli, a cukru zupelnie nieużywam. Choć fakt jem dużo. A przytyłam na razie tylko 2,5 kg. Co tez podobno może byc objawem cukrzycy ciążowej. Zobaczymy co powie w piatek.We wtorek mój nowy lekarz wraca z urlopu, to się face konkretniej wypowie na pewno.
 
reklama
passingby a sama kupowalaś glukometr czy Ci wypożyczyli w przychodni?

Kupiłam accu check active - moja gin pracuje tez w poradni i twierdzi ze robili testy i jest to jedyny glukometr ktory ma wskazania najblizsze prawdy (reszta albo zaniza albo zawyza) calosc kosztow - 80 złotych, plus paski ale na to musisz miec recepte bo bez recepty to wydatek rzedu 50 złotych (z recepta 2 złote)
 
Jak na moją głowę to chyba jakieś zbyt zawiłe i chyba nawet nie chcę za bardzo tego wszystkiego rozumieć:dry::hmm: Rozumienie jest już całkiem blisko wyrozumiałości, a ja niestety mało wyrozumiała dla pewnych rzeczy jestem:sorry:
Dla mnie póki nie godzi się w poszanowanie drugiej osoby, to można pisać wszystko - wyrażać każdą opinię, która zawsze jest WŁASNA!!! A czy się obroni, czy nie to inna sprawa! Dla mnie nawet kłótnia jest sensowna, o ile używa się w niej rzeczowych argumentów ( a nie światopoglądowych):sorry:.
A w kwestii czarnej listy to uważam że powinnyśmy wiedzieć co się z nią stało... Tyle:sorry::baffled:
 
A nie wiecie jak sie przelicza tą glukoze, bo ja mam wynik w tych małych jednostkach i mam 7,2 norma pisze od 3,6 - 6,3 ale to na czczo, wiem ze któras z Was tez miala takie małe liczby, ale nie pamiętam kto i ile:sorry:
 
reklama
Do góry