reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Kiloku nie zawsze musi być "słodko i pierdząco" - czasami trzeba powiedzieć trzy słowa prawdy i może czas już ta prawdę napisać. To miejsce jest publiczne, komuś mogą się moje wypowiedzi podobać lub niepodobać - ale nie łamię netykiety, nikogo nie obrażam a jedynie hmmm nie dam sobą pomiatać :) to wszystko
no ja bym raczej polemizowała z tym, ze nie obrażasz... A moze my lubimy "słodko i pierdząco"?

Ka..M dopóki nie uznasz że dziewczyny powinny znać prawdę o losach "czarnej listy" to ja oczywiście nie powiem/napiszę dlaczego zniknęła ale proszę Cię nie manipuluj tutaj bo tylko ja wiem czemu nic nie napiszesz - prawda?
durne to my nie jestesmy (wbrew temu co o nas myślisz) i umiemy dodać 2 do 2.
 
reklama
Ka..M dopóki nie uznasz że dziewczyny powinny znać prawdę o losach "czarnej listy" to ja oczywiście nie powiem/napiszę dlaczego zniknęła ale proszę Cię nie manipuluj tutaj bo tylko ja wiem czemu nic nie napiszesz - prawda?

ja bym chetnie sie dowiedziala czemu juz nie ma "czernej listy":-)mozesz napisac??
 
no ja bym raczej polemizowała z tym, ze nie obrażasz... A moze my lubimy "słodko i pierdząco"?
durne to my nie jestesmy (wbrew temu co o nas myślisz) i umiemy dodać 2 do 2.

Po pierwsze Kilolku nie oceniam Was, ani grupowo ani pojedyńczo

Po drugie nie obraziłam jeszcze nikogo na tym forum (i na klku innych) a jedynie zwracam uwagę osobom które podejmują akcje publiczne że np.: nikogo nie spytały o zdanie, albo że nie podoba mi się ich postępowania, albo że w mojej opinii naużywają swoich możliwości technicznych i tyle. Czy to jest obrażanie kogoś?

Oczywiście możesz lubić słodko i pierdząco, ba możemy nawet zrobić sondę: Kto lubi słodko i pierdąco a kto nie lubi - bo na razie to jest nas dwie: ja nie lubię słodko i pierdząco a ty lubisz słodko i pierdząco.

To co mnie zaskakuje (zawsze) to fakt tego że postrzegamy swoje poglądy jako poglądy całej grupy nawet nie wiedząc czy to ma pokrycie w procencie prawdy. Nie wiem kiedy się nauczę że to jest po prostu taki proces :) grupowy, identyfikacyjny.
 
ja bym chetnie sie dowiedziala czemu juz nie ma "czernej listy":-)mozesz napisac??

Gosiu - niestety nie mogę tego napisać, stanowiłoby to złamanie zasad regulaminu tego forum (umieszaczanie publicznie informacji z poczty prywatnej bez zgody osoby zaangazowanej, czy tez takiej o ktorej mowa). Jeśli Ka...M zechce - powie.

Nic to strasznego w każdym razie nie jest :) i siedziałam cichutko do dzis - sorry ale zdanie Ka...M wytrąciło mnie z równowagi (o tym że powstanie kolejna), możliwe że zupełnie niepotrzebnie.
 
Mi niestety nie zmalały, wręcz przeciwnie...boję się, że niedługo 75D zamieni się w E :confused2:
Dziewczyny, mam pytanie. Orientujecie się może co można kupić dla dziecka taniej w Niemczech ? Na pewno nie ciuchy, bo u nich skarpetki to jakieś 4 euro, ale czy jest cokolwiek ? Mam blisko i bym się przejechała np. do Berlina, ale nie wiem czy jest sens:sorry:
znacie sie może na wynikach cukru z obciążeniem?
Dzis odebrałam wyniki ale bbabka w laboratorium nie umiała mi nic powiedzieć. Na czzo miałam 86, a po godzinie od glukozy 50g 162. To dobrze?
 
znacie sie może na wynikach cukru z obciążeniem?
Dzis odebrałam wyniki ale bbabka w laboratorium nie umiała mi nic powiedzieć. Na czzo miałam 86, a po godzinie od glukozy 50g 162. To dobrze?

Niestety :( za wysoko - norma jest do 140, 162 to spora za dużo, pewnie będziesz piła 75g
 
ooooo czyli jednak! tak myslałam. Mówiłam tej babie żeby mi wcześniej dała skierowanie. Tak pzypuszczalam, bo strasznie mnie mdli po wszystkim co choć odrobine jest słodkie, nawet po marchewce.
 
reklama
ooooo czyli jednak! tak myslałam. Mówiłam tej babie żeby mi wcześniej dała skierowanie. Tak pzypuszczalam, bo strasznie mnie mdli po wszystkim co choć odrobine jest słodkie, nawet po marchewce.

Kurcze nie za dobrze :(, ja mam ta diete, to nawet nie jest upierdliwe tylko trzeba pilnowac wóch zasad: jemy mało (dwie kanapeczki i koniec) i czesto (czyli co dwie. dwie i pół godziny) bez słodkiego. I wsio :) cukry ładnie w normie.

aaaaaaa marchewka ma duuuuzo cukru, i więcej ma gotowana (zanczy lepiej przyswajalne) niz surowa.
 
Do góry