reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Dziewczynki kochane, to może otwórzmy podforum "ciekawskie":-D:-D. Będziemy snuły spiskowe teorie na temat tajemniczego zniknięcia czarnej listy:-D:-D:-D:-p... Takie "szerlok holms by mamuśki"...:-D:-D:-D
 
reklama
A ja nie wiem o co chodziło z czarną listą, ale powtarzam po raz kolejny, że nie spodobało mi się, że dziewczyny zadecydowały za wszystkich co zrobic z wątkami miastowymi tylko odrazu nasłały admina i jeszcze w bezczelny sposób obnoszą się ze swoją satysfakcją.

Oczywiście nawet nie przeprosiły....

Zdania nie zmienię.
 
ło matko i znowu się zaczyna ;-)

kijolek mam nadzieję, że wytrzymamy :-)

no i ja dołączam do grona ciekawskich co też stało się z czarną listą :-);-) ale ja od zawsze ciekawska byłam :rofl2:
 
hej ciazoweczki:-)
dawno nie pisalam ale codziennie do was zagladalam:tak:teraz mam dwoch synosiow u mnie i staram sie im jakies atrakcje wymyslac...a pozatym gotowanie,sprzatanie itp...padnieta juz jestem:sorry:zasypiaja o 23.00 tak wchodze poczytac co u was i wylanczam bo niemam sily ani ochoty juz pisac:zawstydzona/y:
ale sie porobilo tutaj..widzialam klotnie ..obrazanie itp...az sie pisac nie chcialo i z tego powodu:sorry:
a tak wogole pytanko...kto byl przed k...m moderatorem??i dlaczego tak sie stalo ze musimy miec tak zwanego opiekuna tutaj??bo juz nic z tego nierozumiem...

:confused2:
Moderatorów do tej pory było 2: Bestyja :p i Elżbietka. I było dobrze. Ka...M została moderatorem po cichutku, nie informując o tym fakcie Listopadówek (że o zapytaniu co o tym sądzimy nie wspomnę) w momencie gdy zaczęła wojować z wątkami miastowymi. Doprowadziła do ich przeniesienia, no i reszta posypała się lawinowo. Jak dla mnie moderatorów może być 50, dobrze by było tylko, gdyby potrafili zachować minimum przyzwoitości i obiektywizmu. Ka...m tego nie potrafi.
 
Nie czepiajcie się do Ka...M, bo ona chce dobrze. I są chyba lepsze zajęcia niż szukanie kozła ofiarnego... niedługo na każdym wątku będzie kłótnia i nie będzie fajnie. Co sie dzieje?! Hormony hormonami, ale bez przesady...
 
Kochane moje, piszę o moim zmartwieniu na tym wątku, bo na naszym głónym listopadowym stało się nieprzyjemnie....
Chcemy z mężem wyjechać na naszą podróż poślubną do Holandii. Jedziemy tam ze względu na to, że nie zmieniam klimatu i że jest morze. Lekarz nie widzi przeciwwskazań, ale moja cała rodzinka wyzywa mnie od nieodpowiedzialnej matki... jedziemy samochodem. To jest okolo 15 h jazdy łącznie z przystankami naszymi. Dziewczyny, czy jeździłyście w długie trasy? Mam niesamowite wyrzuty sumienia i z jednej strony zostałabym dla świętego spokoju mojej rodzinki, a z drugiej strony pragnę tego wyjazdu i chcę w końcu odpocząć od wszystkiego.
 
natalunia ja jechałam nad morze 13 godzin więc też długo :)) na Twoim miejscu bym się nie martwiła bo przecież teraz jest najlepszy okres na podróze w ciąży. Do tego nie zmieniasz klimatu, jedziesz samochodem więc możesz mieć częste przystanki, no i Holandia jest w unii europejskiej więc bezpieczniej jak chodzi o leczenie. Tylko ja na Twoim miejscu poszłabym do oddziału NFZ i złożyła wniosek o karte uprawniającą do chociaż częściowego bezpłatnego leczenia w Holandii. Taką kartę wydają od razu, chyba że są kolejki to pare dni. Ale jest bezpłatna i ważna nawet do roku, to zależy co zaznaczysz na wniosku :))
 
Witajcie! ja niestety kiepsko się czuję:no:od soboty mam bóle brzucha i plecków...momentami bardzo silne...wczoraj poszłam do lekarza ,żeby sprawdzić jak moja szyjka(w pierwszej ciąży po takich bólach na początku 6 mies miałam już rozwarcie na 2 cm i już do końca ciąży na fenoterolu i na leżąco)...na szczęście wszystko ok..szyjka zamknięta i baaaardzo długa..doktor powiedziałże szyjki mam dwa kilometry..więc kamień spadł mi z serca! ale może to być początek infekcji na skutek której zacznie się rozwierać.Gdyby się nasiliło muszę jechać do szpitala,a na razie brać leki.Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze i że nic naszej Hani nie grozi!Dzisiaj fatalnie się czuję..głowawprawdzie przestała mnie boleć,ale ręce i nogi to chcą mi odpaść..oby jutro było lepiej;-) Wszystkim babką życzę zdrówka!
 
hej dawno mnie nie bylo i chyba dobrze bo jakas niemila atmosfera chyba sie robi na forum w sumie az nie chce sie przez to na forum wchodzic:sorry: probowalam doczytac o co poszlo ale mam za duze zaleglosci wiec proponuje skupic sie na naszych brzuszkach i dzieciaczkach ktore w nich mieszkaja a nie psuc humor sobie na wzajem!!!!!!!!
ja mam teraz 2 dni urlopu ale jakos sie przeziebilam i pogoda okropna wiec chyba nie wiele skorzystam z tego ale moze mi uda sie odpoczac troszeczke mam jeszcze 5 tygodni pracy i nie moge sie doczekac konca:laugh2: odliczam kazda minute jaka mi zostala a potem ide na macierzynski obiecuje wtedy czesciej zagladac;-)
 
reklama
no rzeczywiście atmosfera kiepska mowiąc szczerze nie przypominam sobie żeby na moim forum wrześniówkowych mam była taka sytuacja:sorry: no chyba że atakował nas ktoś z zewnątrz zawsze staramy się szanowac opinie innych forumowiczek nawet jeżeli mamy inne zdanie no ale może w przypadku listopadowek to szalejące hormony ;-)
nie zgadniecie co jadłam dzisiaj na kolacje :-ptak tak wątrobkę narobilyście mi smaku tak się objadłam że ledwo się ruszam :sorry:a jeszcze mam zamiar namówić mojego W żeby mi wycisnoł sok z jabłek i buraczka :-p to sie nazywa siła sugestii
wczoraj byliśmy na usg dzidzia na 628 g i ma się calkiem dobrze lekarz mi powiedział że prawdopodobnie dlatego nie czuję silnych ruchów bo mam łożysko na przedniej ścianie czy jakoś tak i to działa jak poduszka
życze dużo zdrowia i cierpliwości mamą które muszą leżeć ja w poprzedniej ciąży miałam pesar od 7 miesiąca i też musiałam bardzo uważać mam nadzieję że tym razem ominom mnie podobne atrakcje
 
Do góry