reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

reklama
Czesc dziewczyny
No ja nadal czekam, @ nie ma... a to dobry znak jak narazie.
Słuchajcie ma do was pytanko czy to dobrze że moja szyjka macicy jest teraz zamknieta?(rozpulchniona twarda) też tak miałyscie na początku (badałyscie?)
@spoznia mi sie narazie dopiero 2dzień... wiec jeszcze poczekam ale jutro chyba zatestuję bo nie wytrzymam.
:sorry2:
 
Kinga teraz tu przyszlas:p..chyba kazalysmy Ci test zrobic co??lec czybko do apteki i czekamy na wynik:p

Olica ja tak jak TY od ostatniej @ zaczelam dzis 7tydz a od teoretycznego zaplodnienia 6 tak mi wyszlo na usg:p...pojdziesz go gina to wszystko ci wyjasni dokladnie...tez dziwne jest dla mnie to ze licza czas ciazy od dnia ostatniej @!!:-)
 
Czesc dziewczyny:-)jestem tu nowa:-)
jak wszystko dobrze pojdzie z moim maluszkiem, to wg kalkulatorow ciazowych z neta, porod wychodzi na 14 listopada tego roku:-)
okres spoznia mi sie juz drugi tydzien, dwa testy ciazowe wyszly mi pozytywnie, ale nie mam zadnych objawow ciazy;-)
 
cleo ja tez rozmawialam wczoraj z kibelkiem nie byla to mila rozmowa...ale tylko raz i dzis lepie juz...a co u Ciebie??dalej wymiotujesz??
Kasiiula sliczny suwaczek

jak na razie raz był kibelek , ale straszne mam nudności a to jeszcze gorsze, na nic nie mam ochoty a jesc trzeba, w pracy męczarnia, tak wiem użalam się nad sobą ale nie wiedziałam , że to aż takie męczące:-(, nie ma rady trzeba wytrzymac..
Może ktoś zna jakiś dobry sposób na te nudności??
 
Dobrze wiedziec o tych pomaranczach dzieki! W sumie ja jem mandarynki a nie pomarancze ale to i to cytrusy i tez potrafie ich zjesc cala mase. Ja caly zeszly tydzien jadlam codziennie bulki z maslem i szynka tak mnie na szyneczke bralo:-pPoki co mdlosci nie mam ma nadzieje ze nie bede miala ale to chyba tak sie nie da ;-) pozdrowionka
 
hej wczoraj kupilam oliwke bo slyszalam ze jest najlepsza na rozstepy i powoli zaczynam sie nia smarowac aby przygotowac skóre do rozciagniecia... jutro ide do lekarza i mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze :) a teraz ide sie szykowac bo na popoludnie do pracy... niestety ...






hej!
ja też słyszałam o oliwce i już zaczęlam sie smarować. kuzynka która urodziła pół roku temu też sie smarowała i nie ma teraz żadnych rosztępów i wogóle ma ładną skóre..pozdrwawiam:-)
 
Widzisz Ty plamisz i bierzesz Duphaston.

Ja nie plamię, ale mam silne bóle brzucha i też dostałam Duphaston.

Tzn od kiedy go biorę brzuch dużo mniej boli-tylko leciutko, ale i tak się martwię, a wizyta dopiero za 1,5 tygodnia...

Jestem w szoku z tymi waszymi mdłościami.

Jestem w ciąży licząc od okresu 7 tygodni tzn dziś zaczęlam 7 tydzień.
Licząc od zapłodnienia dziś zaczęlam 4 tydzień i w ogóle mnie nie mdli, wręcz mam apetyt.

Oby jak najdużej :-)

Napiszcie ile jesteście w ciąży od zapłodnienia, bo chcę porównać do siebie te wasze mdłości :-)



hej!
ja nie mam plamień ale brzuch mnie czasem tak boli, ze myśle ze zaraz dostane @, zachwile to mija i jakiś czas spokoj, Biore duphasnot a wizyte mam w czwartek mam nadzieje ze wszystko będzie ok, mdłości mam ale małe prawie ich nie czuje tylko czasami, raczej mi sie w głowie kręci a popołudniu jestem masakrycznie zmęczona i najchętniej bym sie położyła gdziekolwiek i zasneła:szok: jestem w 5tygodniu za pare dni wejde w 6 tydzien

pozdrowionka
 
reklama
Do góry