reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Oj kochaniutkie widzę, że nie tylko Wam dokucza strach.
Ja nigdy nie byłam wcześniej w ciąży, a mimo to wcale się nie cieszę, wcale nie jestem spokojna, boję się i już.
Może po usg to się zmieni...
 
reklama
Witam

Tak sobie czytam i myślę, ze tak wiele kobiet stara sie o dziecko i cieszy sie strasznie jak zobaczy dwie kreseczki na tescie, a juz kilka dni pózniej przychodzi tylko strach czy wszystko będzie dobrze.:rofl2:

Ja też mam duzo wątpliwości i bardzo sie boje przed pierwszym usg, tymbardziej ze kilka dni temu naczytalam sie o pustych jajach i ciążach pozamacicznych. Wiem ze glupia jestem i sobie sama problemy wymyslam ale ja juz tak mam:tak: Oby do piątku, wtedy mam USG, juz sie nie moge doczekac jak zobaczę ten nasz Walentynkowy prezencik:-D

Ja w środe zacznę 8 tydzień od ostatniej @:tak:
 
Hej Dziewczyny!

Musimy byc dobrej mysli, nie mozemy ciagle myslec negatywnie, ze cos pojdzie nie tak. My z mezem staralismy sie o dzidzie 9 miesiecy, i jest to moja pierwsza ciaza. Tak bardzo sie cieszymy ze nie wyobrazam sobie ze moglo by byc cos nie tak. Glowa do gory dziewczyny, na Boze Narodzenie bedziemy szczesliwymi mamuskami :o)

Pozdrawiam wszystkie ciezarowki :o)))



 
Od popołudnia nasila mi się kłucie lewego jajnika.
Dziewczyny to jest takie denerwujące, że doprowadza mnie to już do szału.
Niby duphaston pomaga a przychodzi wieczór i jajnik daje czadu jak oszalały.
Mam wrażenie, że to kłucie przechodzi nawet gdzieś w okolicę odbytu tzn tak jakby dodatkowo w jelitach mnie coś kłuło WRRRR.

Najgorsze jest to, że nie wiem czy coś się rozciąga czy coś zlego się dzieje.
Mam dość już tego czekania na usg...
Jutro dzwonię do gina i wproszę się na tą środę do niego do szpitala na usg.
Sfiksuję czekając jeszcze 1,5 tygodnia......

Prawa strona mnie wogóle nie boli i nie kłuje.
Wy też macie te bóle raczej po jednej stronie????????
 
Witam dziewczyny! to i ja się pochwalę dwoma kreskami na teście:tak: jeszcze u lekarza nie byłam ale raczej na 100% jest fasolka z objawów u mnie tylko duuuuuuży apetyt i 4 kg na plusie. To moja druga ciąża , mam już synka ma rok i 7 m-cy. Z wizytą u gin poczekam jeszcze z tydzień bo narazie na usg nie będzie za wiele widać, no może dwa. Pozdrawiam wszystkie zafasolkowane;-)
 
Olica w pierwszej ciąży też tak miałam macica się rozciąga nic się nie martw chyba że ból jest nie do wytrzymania. To jest raczej normalne kłucia i takie tam.Spokojnie kochana to dopiero początek:tak:potem sie zacznie jak maleństwo się już rozpycha wtedy jest masakra ale straszyc nie zamierzam kazda ciąza jest inna:tak:
 
Ostatnia edycja:
Witajcie:-D
hej wczoraj kupilam oliwke bo slyszalam ze jest najlepsza na rozstepy i powoli zaczynam sie nia smarowac aby przygotowac skóre do rozciagniecia... jutro ide do lekarza i mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze :) a teraz ide sie szykowac bo na popoludnie do pracy... niestety ...
Też słyszałam o oliwce, że jest najlepsza na rozstępy
Koniecznie daj znać jak po wizycie:-)
hej babeczki!!
tez mnie troche nie bylo a Wy tyle naskorbalyscie:-)
Ja 12.03 bylam u gina bo ciagle mam to cholerne plamienie..juz coraz mniej ale mam i jak bylam u gina to widzialam tentno bobaska i ogolenie pomimo plamienie lakarka mowila ze wszystko ok wyglada!!
Wiem, że to trudne ale spróbuj zaufać lekarzowi. Skoro mówił, że jest ok i widziałaś serduszko to będzie dobrze.
butterfly27:tak:byłam u gina i jestem na L4,bo boli mnie brzuch i mam mdłości.
Następna wizyta 26.03 może zobaczę serduszko mojej dzidzi ?:-)
Ja kolejną wizytę mam 4.04. Koniecznie napisz jak będziesz już po wizycie. Ja mdłości nie mam. Bóle brzucha owszem miałam, ale dziś pierwszy dzień gdzie nic nie czuję. W pogotowiu mam duphaston, ale wierzę że będzie dobrze.
Witam wsyzstkie!!!
Chyba za szybko sie cieszylm, ze zadne dolegliwosci mnie nie dopadly, bo zblizam sie do 7 tyg i cały dzien mam mdłosci. :baffled: A jak jestem glodna to juz w ogole!
Jakieś herbatki imbirowe i landryny imbirowe też są podobno dobre, ale na swojej skórze nie wypróbowałam.
Do gie-oska to widze ze u Ciebie identycznie jak u mnie tez plamie i to w sumie juz ponad tydzien.Bylam u lekarza,serduszko bilo,wszystko ok a lekarz stwierdzil ze ta krew to pozostalosc po ostatniej@ od samego poczatku ciazy biore progesteron 3x2 poniewaz pierwsza ciaze stracilam :( przestalam sie juz denerwowac faktem ze plamie,skoro lekarz twierdzi ze jest ok no to tak musi byc i Ty tez sie nie denerwuj bedzie dobrze :):)
Super nastawienie. Tak trzymaj
4 tydzien od zaplodnienia ;), mdlosci brak :)
Ja na razie - odpukac w niemalowane - też nie mam
Czesc dziewczyny
No ja nadal czekam, @ nie ma... a:sorry2:
Kciuki zaciśnięte:-D
hej!
ja nie mam plamień ale brzuch mnie czasem tak boli, ze myśle ze zaraz dostane @, zachwile to mija i jakiś czas spokoj, Biore duphasnot a wizyte mam w czwartek mam nadzieje ze wszystko będzie ok, pozdrowionka
Będzie dobrze. Musi być i już:-D

dzięki za słowa otuchy, pojutrze usg czekam z utęsknieniem
Daj znać co widziałaś.
Witam dziewczyny! to i ja się pochwalę dwoma kreskami na teście:tak: jeszcze u lekarza nie byłam ale raczej na 100% jest fasolka z objawów u mnie tylko duuuuuuży apetyt i 4 kg na plusie.
GRATULUJĘ:-D:-D:-D
 
Olcia w pierwszej ciąży też tak miałam macica się rozciąga nic się nie martw chyba że ból jest nie do wytrzymania. To jest raczej normalne kłucia i takie tam.Spokojnie kochana to dopiero początek:tak:potem sie zacznie jak maleństwo się już rozpycha wtedy jest masakra ale straszyc nie zamierzam kazda ciąza jest inna:tak:

Julciu gratuluję :-)
Może zabardzo panikuję, ale tak już mam.
Dzwonię do gina jutro i musi mnie w środę przyjąć, bo serio się zamartwiam...
Idę się myć i spać !
Do jutra drogie koleżanki !
 
reklama
Do góry