reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

hej babeczki!!
tez mnie troche nie bylo a Wy tyle naskorbalyscie:-)
Ja 12.03 bylam u gina bo ciagle mam to cholerne plamienie..juz coraz mniej ale mam i jak bylam u gina to widzialam tentno bobaska i ogolenie pomimo plamienie lakarka mowila ze wszystko ok wyglada!!ale mam duphaston brac dalej ehh..babeczki nie wiecie skad sie takie plamienie bierze??
passingby a Ty jak sie czujesz?juz nie ma plamienia w ogole??lezysz caly czas??ciesze sie ze betka ci rosnie:-)
Olica ja tez sie nacisnelam tak jak pisalas i nie boli!!

macie jakies sprawdzone sposoby na mdlosci??:-D:-Dpozdrawiam
 
reklama
Kasiiula ja wczoraj wymiotowalam chuba dlatego ze zupa mi zaszkodzila...dzis sie ok czuje hehe ale nie wiadomo co bedzie jutro!!tez mam nadzieje ze mdlosci/wymioty mnie omina aby...mowisz ze pochalaniasz tony pomaranczy hmm...z tego co pamietam to nie mozna az tyle cytrusow jest hehe ale spytaj sie lekarza czy tyle pomaranczy mozesz jesc...ja tez w pierwszej ciazy jadlam duzo owocow i naszczescie nie odbila sie to na bobasku...
 
butterfly27:tak:byłam u gina i jestem na L4,bo boli mnie brzuch i mam mdłości.
Następna wizyta 26.03 może zobaczę serduszko mojej dzidzi ?:-)
 
Witam wsyzstkie!!!
Chyba za szybko sie cieszylm, ze zadne dolegliwosci mnie nie dopadly, bo zblizam sie do 7 tyg i cały dzien mam mdłosci. :baffled: A jak jestem glodna to juz w ogole! O rany, a jaka zgaga mnie dopada po sosie czosnkowym i po śledziach... Na mdlosci nie moge nic polecic, bo to chyba sprawa indywidualna i sama jeszcze nie wiem jai sobie z tym poradzic, a co do zgagi, to kolezanka polecila mi podjadanie migdalów. podabno moze pomoc
 
hej babeczki!!
tez mnie troche nie bylo a Wy tyle naskorbalyscie:-)
Ja 12.03 bylam u gina bo ciagle mam to cholerne plamienie..juz coraz mniej ale mam i jak bylam u gina to widzialam tentno bobaska i ogolenie pomimo plamienie lakarka mowila ze wszystko ok wyglada!!ale mam duphaston brac dalej ehh..babeczki nie wiecie skad sie takie plamienie bierze??
passingby a Ty jak sie czujesz?juz nie ma plamienia w ogole??lezysz caly czas??ciesze sie ze betka ci rosnie:-)
Olica ja tez sie nacisnelam tak jak pisalas i nie boli!!

macie jakies sprawdzone sposoby na mdlosci??:-D:-Dpozdrawiam

Widzisz Ty plamisz i bierzesz Duphaston.

Ja nie plamię, ale mam silne bóle brzucha i też dostałam Duphaston.

Tzn od kiedy go biorę brzuch dużo mniej boli-tylko leciutko, ale i tak się martwię, a wizyta dopiero za 1,5 tygodnia...

Jestem w szoku z tymi waszymi mdłościami.

Jestem w ciąży licząc od okresu 7 tygodni tzn dziś zaczęlam 7 tydzień.
Licząc od zapłodnienia dziś zaczęlam 4 tydzień i w ogóle mnie nie mdli, wręcz mam apetyt.

Oby jak najdużej :-)

Napiszcie ile jesteście w ciąży od zapłodnienia, bo chcę porównać do siebie te wasze mdłości :-)
 
Widzisz Ty plamisz i bierzesz Duphaston.

Ja nie plamię, ale mam silne bóle brzucha i też dostałam Duphaston.

Tzn od kiedy go biorę brzuch dużo mniej boli-tylko leciutko, ale i tak się martwię, a wizyta dopiero za 1,5 tygodnia...

Jestem w szoku z tymi waszymi mdłościami.

Jestem w ciąży licząc od okresu 7 tygodni tzn dziś zaczęlam 7 tydzień.
Licząc od zapłodnienia dziś zaczęlam 4 tydzień i w ogóle mnie nie mdli, wręcz mam apetyt.

Oby jak najdużej :-)

Napiszcie ile jesteście w ciąży od zapłodnienia, bo chcę porównać do siebie te wasze mdłości :-)
Od okresu w srode zaczne 7 tydz (mamy poniedz.) i cieszylam sie ze nic mi nie jest, a tu masz babo placek... na szczescie nie wymiotuje (obym za szybko tego nie powiedziala), ale nie fajnie sie czuje gdy na mysl o tym co zwykle jadalam mam reakcje wymiotna.
 
do misia2627
Wiatam serdecznie i gratuluje.Jak bedziesz miala ochote to odezwij sie do mnie na privat(pochodze tez z Pily :)

Do gie-oska to widze ze u Ciebie identycznie jak u mnie tez plamie i to w sumie juz ponad tydzien.Bylam u lekarza,serduszko bilo,wszystko ok a lekarz stwierdzil ze ta krew to pozostalosc po ostatniej@ od samego poczatku ciazy biore progesteron 3x2 poniewaz pierwsza ciaze stracilam :( przestalam sie juz denerwowac faktem ze plamie,skoro lekarz twierdzi ze jest ok no to tak musi byc i Ty tez sie nie denerwuj bedzie dobrze :)

a co do mdlosci to tak ogolnie juz nie moge wytrzymac,coraz gorzej,albo burczy w brzuszku albo mdlosci okropne,no ale skoro to nalezy do objawow ciazy to trzeba przez to przejsc i czekac az sie poprawi :)
 
Widzisz Ty plamisz i bierzesz Duphaston.

Ja nie plamię, ale mam silne bóle brzucha i też dostałam Duphaston.

Tzn od kiedy go biorę brzuch dużo mniej boli-tylko leciutko, ale i tak się martwię, a wizyta dopiero za 1,5 tygodnia...

Jestem w szoku z tymi waszymi mdłościami.

Jestem w ciąży licząc od okresu 7 tygodni tzn dziś zaczęlam 7 tydzień.
Licząc od zapłodnienia dziś zaczęlam 4 tydzień i w ogóle mnie nie mdli, wręcz mam apetyt.

Oby jak najdużej :-)

Napiszcie ile jesteście w ciąży od zapłodnienia, bo chcę porównać do siebie te wasze mdłości :-)
4 tydzien od zaplodnienia ;), mdlosci brak :)
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie.. Jakich testów ciążowych używacie?? Bo ja nie jestem jeszcze specjalistką, a dzisiaj wybieram się do apteki i nie wiem jakie kupić :) Doradźcie coś ... :)))
 
Do góry