reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

reklama
GWIAZDY jak samopoczucie ??
Ja w trakcie przeprowadzki :) muszę tylko się zorientowac jaka sięc działa żebym necik miała :) żebyście nie tęskniły za bardzo za mną :):):) obiecuję że będę :) WIem WIem że się CIESZYCIE :D:D:D:Dja też
Zmeczona jestem. Ale to nic nowego. Marze o 5godzinkach snu w ciagu. Juz byloby ok. Ale tak ogolnie to ok :)
 
O czym te romzmowy ? - miało być o dzieciach a nie o forum- hehehe :)
Ale ja jestm tu nowa - więc chyba nie powinnam sie wtrącą ;)

Nie wiem czy iść z Hanulką dziś na spacerek.. przez okno świat nie wygląda za ciekawie :/ jakoś tak ponuro i pochmurno!
 
Asia.lisz, witaj! Sorry, umknela mi Twoja wizyta. U nas tez dzisiaj dziwna pogoda...ale na spacerek nadaj sie, tylko ja jakos nie mam sily...i nie wiem co robic. Wczoraj nie wychodzilismy bo grad sypal na zmiene z deszczem i wichura byla, dzis troche pada co roz...chyba sobie odpuszcze znowu...Tylko mam wyrzuty ze wzgledu na Alanka. Ale to "jego wina" ;) ze jestem bez sil. Czytaj watek o usypianiu ;)
 
Wow nie sądziłam, że ktoś zauważy , że mnie nie ma :-)
Dzięki za pamięć.

Przeniosłam się na bis, ale szczerze to straciłam w ogóle wenę do forum listopadowego, bis i każdego innego.
Dziecko mam coraz bardziej absorbujące i nie ma juz tyle czasu co na początku żeby siedzieć na forum.

Mielismy sporo zamieszania z przeprowadzką, tak jak Passi pisze mała dalej mało je i doprowadza mnie tym do szału :-(

Pozdrawiam !
 
Wow nie sądziłam, że ktoś zauważy , że mnie nie ma :-)
Dzięki za pamięć.

Przeniosłam się na bis, ale szczerze to straciłam w ogóle wenę do forum listopadowego, bis i każdego innego.
Dziecko mam coraz bardziej absorbujące i nie ma juz tyle czasu co na początku żeby siedzieć na forum.

Mielismy sporo zamieszania z przeprowadzką, tak jak Passi pisze mała dalej mało je i doprowadza mnie tym do szału :-(

Pozdrawiam !
Fajnie ze sie odwzwalas :)
Zagladaj czesciej :)
 
Ja wczoraj dostałam okresu a od poczatku dokarmiałam małego więc ta produkcja była taka sobie. Ostatnio coś mniej karmiłam i organizm zareagował okresem :( Wiecie co - tak mi się smutno zrobiło jak go zobaczyłam - taki powrót do dawnych czasów - nie wiem jak to wytłumaczyć...............
 
Dziewczyny, dajcie juz sobie spokój........... dobrze wiecie dlaczego powstała grupa, zresztą same zasugerowałyście, że tak byłoby najlepiej, zebyśmy sobie mogły podyskutować, zeby nie psuć atmosfery........ wierzcie, że jest wiele ciekawszych tematów niż obgadywanie...........ja się nie zastanawiam, co Wy wypisujecie na czacie i nie główkuję, czy aby ktoś mnie nie obgaduje, bo należę też do drugiego forum..........
Rozumiem, że skoro należę również do tego drugiego fiorum, to źle odbierane jest, że zagladam i piszę na tym, tak bynajmniej odczytałam wasze ukąśliwe uwagi
 
No ja wczoraj też nie byłam na dworze i dziś też nie pójde :/ U nas za to dziś wieje starsznie i pada grad! A teraz nawet śnieg! Co za pogoda.... :/
Będe miała wyrzuty sumienie ale cóż. Może mój Hanulek mi wybaczy :D

Przedchwilą ja przewijałam i włożylam jej dużego palca u nogi do buzi (oczywiście jej nogi;P) i tak się cieszyła w głos że byłam w szoku. Aż z radości miała łzy w oczach :) Cudnownie się śmieje w głos tylko szkoda że tak żadko :/

Wogóle ostatnimi dniami nauczyła się tak piszczeć z radości jak gada! Ja jak bym tak piszczała to sobie bym gardlo zdarła a ona tak ciągle :) KOchana.. :)

O słońce zaświeciło.... ale pogoda :)
 
reklama
Dziewczyny, dajcie juz sobie spokój........... dobrze wiecie dlaczego powstała grupa, zresztą same gerowałyzasuście, że tak byłoby najlepiej, zebyśmy sobie mogły podyskutować, zeby nie psuć atmosfery........ wierzcie, że jest wiele ciekawszych tematów niż obgadywanie...........ja się nie zastanawiam, co Wy wypisujecie na czacie i nie główkuję, czy aby ktoś mnie nie obgaduje, bo należę też do drugiego forum..........
Rozumiem, że skoro należę również do tego drugiego fiorum, to źle odbierane jest, że zagladam i piszę na tym, tak bynajmniej odczytałam wasze ukąśliwe uwagi

Nie sugerowałam proszę o wyjasnienie kto i co ?? :-/
Czat był i jest dla wszystkich jak jesteś ciekawa to wejdz , nie głowkuj :)
 
Do góry