reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

reklama
No ja czasami tak delikatnie jej podnosze nóżki jak najwyżej, no i dziś się udało trafiłyśmy do buzi :)) BYŁA TAKA URADOWANA :D
Tylko szkoda że sama jeszcze nie umie tak zrobić, tylko ja muszę jej pomagać!

Dziewczyny nie kłoćcie się juz - forum o dzieciach a tu takie coraz bardziej nie przyjemne dyskusje!!
 
Cleo, naprawdę nie chce mi się szukać postów, nie mam na to czasu, coś przypominam sobie, ze padło hasło, żeby gdzie indziej dyskusje prowadzić, cos w tym kontekście, naprawde nie chodzi mi o łapanie się za slówka, to do niczego nie prowadzi, ( ewentualnie do mojego nasdciśnienia ;-)
 
Asia, moj alanek juz sam sobie oakuje stopki do buzi. Uwielbia to zwlaszcza przed i po kapiela. Czasem probuje wsadzic palucha a zle chwyci i ma raczke w buzi- a i tak sie cieszy :) Ale najzabawniejszy jest widok jak go wsadzam do wanienki. Zawsze trzama sie wtedy swoich stopek! Widocznie czuje sie pewniej, ze czegos sie chwycil ;)))
 
royanna jakja bym chciała żeby Hania sama już ładowała nogi do buzi, to musi być niesamowite :) Twój jest starszy od mojej o dwa tygodnie więc może Hanulka niedługo też tak zacznie :D

A co do kąpieli - kąpałyście się już ze swoimi bobasami??
 
Proszę, nie piszcie że to prowokacja...
... ale ja lubie jak na forum robi się gorąco :rofl2::rofl2::rofl2:
Fakt, jest wtedy ciekawiej, tylko, ze duzo osob od razu sie obraza, i to wtedy przykre...Normalne jest, ze forum to miejsce gdzie scieraja sie rozne opinie, ale nie mozna od razu sie wsciekac, ze ktos mysli inaczej. A ze sa osoby u nas, ktore tego nie rozumieja(nawet nie probuje przyponiec sobie jakie) to nie jest to normalne. I dlatego ja nie lubie spiec na naszym forum. Ale to moja opinia.
 
reklama
Do góry