reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

ja nie zazdroszczę :D:D mi nie potrzebna "grupa zamknieta dla wybrańców" <choc zaproszone wszystkie sa haha> jezeli cos chce to pisze a jak chce z kimś porozmawiać to mam komunikatory miedzy innymi GG ;] i se rozmawialm :D a nie zakładam "grupę zamknięta dla wybrańców"
 
reklama
a co na zamknietym takiego piszecie czego tu nie można??? do głowy mi tylko przychodzi "obgadywanie" niektórych forumowiczek , mnie to z pewnością hahaha :) ale po mnie to spływa :D:D:D piszcie sobie dalej :D:D:D a ja bede pisała swoje i tak :D:D:D

miłego dnia dla KAŻDEJ z WAS

 
na samym początku mógł kto chciał. No i kto chciał wtedy to do grupy dołączył A później demokratycznie postanowiłyśmy, że nie chcemy rozszerzania grupy. I tyle, nic nadzwyczajnego :-)

edit - Cleo, myśl sobie co chcesz, nie moja sprawa :-) być może ty byś tak robiła na zamkniętym, ale nie każdy tak musi..
 
GWIAZDY jak samopoczucie ??
Ja w trakcie przeprowadzki :) muszę tylko się zorientowac jaka sięc działa żebym necik miała :) żebyście nie tęskniły za bardzo za mną :):):) obiecuję że będę :) WIem WIem że się CIESZYCIE :D:D:D:Dja też
 
reklama
Oj kobietki, mecza mnie juz te "zaczepki" miedzy Wami. Ale trudno. Ja nawet nie probowalam dostac sie na bis, bo na tym zadziej nawet pisze ;)

U nas dzisiaj slonecznie ale chlodno.

Pianistka, mojemu Alusiowi to juz dawno sie wszystko poprzestawialo. I w dzien i w nocy, a tez jest duzo noszony i tulony, a jak sie go odlozy to zaraz zle. I tez szybko histeryzuje, a potem uspokoic sie nie moze, bo jak juz jest niby dobrze, to nicm lkanie zarzuca, co kilka minut...
 
Do góry