reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista mamus styczniowych:)

reklama
Elma czy to jakaś szczególna data będzie za 10 miesięcy? Ja też zamierzam się starać o drugie dzieciątko za kilka (?!) miesięcy...

Nie, po prostu tak ustaliliśmy z mężem, on już by chciał teraz ale ja jednak chciałaby tego lata założyć bikini :-p
No i nie chcę żeby Nadia maiła dużo młodsze rodzeństwo, a jeśli by się udało dość szybko to Młoda zdążyła by zacząć chodzić do przedszkola przed narodzinami kolejnego maluszka :tak:
 
WITAM WSZYSTKIE NOWE STYCZNIÓWECZKI! Patrzcie jak to jest, ja myślałam, że mamy już komplet na pokładzie, a tu jeszcze przybywają nam nowe załogantki! Super, im nas więcej tym lepiej!

Lorien- ja mam dużą różniecę wieku (6 lat, jakby nie było) a między mną a siostrami też jest po pięć lat różnicy (rozumiecie- taki sobie starsi przyjęli plan pięcioletni;-)) i też jest dobrze. Moje laski kochają się na zabój, my całe życie stałyśmy za sobą murem, to chyba wszystko zależy od podejścia do dzieciaków- zawsze trzeba równo traktować- wtedy się wszystko wyrównuje.
 
Xandii masz rację. U mnie jednak była dużo większa różnica, bo 10 lat. Mój starszy brat i ja zawsze się kłóciliśmy, ja byłam gówniara, on dorosły, właściwie dogadaliśmy się dopiero jak miałam 20 lat. Dlatego wolę, aby moje dziecko miało w miarę rówieśnika. Takie dzieci si potem razem wychowują.
 
kazda z tych sytuacji ma swoje dobre i zle strony. Jesli jest duza roznica wieku, na pewno mozna poswiecic kazdemu dziecku wiecej czasu, ale mala roznica pomiedzy maluchami to swietna sprawa, bo wychowuje sie je tak jakby " na raz", z pieluch w pieluchy :) Moj brat ma corcie z rokiem roznicy, dogaduja sie swietnie, bawia razem, te same kolezanki, itd.. A teraz mnie to czeka :) Troche sie boje, jak to bedzie, ale jestem dobrej mysli!!
 
Sencilla Twoja rodzinka szybkorozwojowa widzę. I dobrze, też bym tak chciała, ale już na tak małą różnicę raczej się nie załapię.
 
Witam wszystkie foremki, bardzo proszę o przyjęcie mnie do Waszego grona,
mamusią styczniową zostałam dokładnie 30-01-2007, mój skarb to Nikodem.
 
reklama
witam was dziewczyny
jestem mama 13 miesieczne go kuby
mozemy sie dolączyc?
kubus uridzil sie 21 stycznia 2007 o 16,35 waga 3710g i 53 cm
 
Do góry