reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista mamus styczniowych:)

Witamy Justynkę z Klaudusią i mamusię_gracusia z Gracjankiem :tak:. Jak miło, że do nas dołączyliście :tak:. Zapraszamy do jak najczęstszego udzielania się na wszystkich wątkach :tak:
 
reklama
tika, xmamuśka i aagusia Dziekujemy za miłe przyjęcie. Bardzo nam miło że mogłyśmy do Was dołączyć...
I witamy także nową mamusię- mamusię_gracjanka...
Buziaczki
 
Witam wszystkie Mamy i ich kochane Maluszki!! Jestem nowa na forum, ale juz dopisuje sie do listy!! Nasza Marysia przyszla na swiat 27 stycznia 2007. A juz w drodze jej siostrzyczka!! :tak:
 
Witamy kolejne styczniowe mamy i ich maleństwa!!!

Sencilla a na kiedy termin następnego maleństwa???

Trochę zazdroszczę tym mamom dzieciaczków rok po roku. No ale jeszcze 10 miesięcy i zaczniemy starania o rodzeństwo dla Nadii :tak:
 
reklama
Witajcie!! Nasza Antosia (bo takie imie najprawdopodobniej wybierzemy dla naszej drugiej corci) ma przyjsc na swiat 26 maja, w Dzien Matki!! :) Nie mozemy sie doczekac, juz mnie tak cudnie laskocze od srodka i brzusiu zaczyna rosnac.. Nawet wydaje mi sie, ze jej starsza siostrzyczka wyczuwa obecnosc malej duszyczki!! :) Drogie bardziej doswiadczone forumowo Mamy, jak moge wstawic w swoj profil taki fajny obrazek- kalendarzyk, jak rozwija sie Malenstwo?
 
Do góry