reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista lutowych mamuś

reklama
Karolla trzymam kciuki za Ciebie żabko jutro i strasznie Ci zazdroszczę, że już będziesz miała swojego wielkoluda przy sobie :) . Buziaki
 
Karolla, powodzenia jutro.
Ja myslalam, ze z tego wszystkiego urodze ;-( Najpierw zlapaly mnie jakies skurcze. Cholernie bolesne i takie.... sama nie wiem jak je okreslic... Potem przeszly, ale w nocy mala strasznie szalala. Tzn. nie wiercila sie, nie kopala, ale odpychala sie nozkami o moje zebra i bardzo bolesnie napierala glowka na szyjk.e Myslalam, ze mi ja rozerwie.
Dzisiaj w viagu dnia tez miala skurcze.
jak mnie mama zobaczyla, to az sie przestraszyla. Podobno przez pare dni bardzo sie zmienilam i brzuszek strasznie obwisl ;-(
Chyba jednak urodze w tym roku ;-)
Teraz ide chyba spac. Cala noc z tego wszystkiego oka zmrozyc nie mogalam i ogladalam do piatej relacje.... No a o siodmej tesc zrobil nam alarm, bo sie zaczeli martwic, czy nas przypadkiem ne te wystawe nie ponioslo.Ale my na szczescie nie jestesmy pasjonatami golebi (chociaz 4 lata temu bylam na dokladnie tej samej imprezie z czystej ciekawosci)...
 
Karolla powodzenia - no i trzymam kciuki za jutro. ::)
To juz 2 łapki bede miała zajęte, bo jeszcze za Misiowy egzamin też będe trzymac. Ale jakby co, to jeszcze zostają 2 rączki Igusi - też możemy potrzymac, jak któraś się jeszcze najutro szykuje :laugh: ;)
 
sms od Antares:
"A my sobie leżymy dalej. I nic. Dostaje zastrzyki na swędzenie i jakoś daję radę. Antosia w porządku. Chyba zostane tu do konca. Prawdopodobnie będzie indukcja ale jeszcze licze na nature :). Dziekuje za troske i serdecznie sciskam. Komu urodzil sie bejbis podczas mojej nieobecnosci?"

 
reklama
:D Karolla powodzenia jutro!!!! trzymam kciuki za was!!!! oj juz sie nie moge doczekac na wiesci od ciebie co i jak! no i zazdroszcze ze coreczka juz bedzie z toba!!! ;D
trzymaj sie kochana!
 
Do góry