reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista lutowych mamuś

Myfcia ja wczoraj rozmawiałam z moją chrzestną super babką i ona ma za sobą 2 porody naturalny
i cc i mówi mi że po naturalnym była jak z krzyża przez 11 godz bóli krzyżowych ponoć masakra a córcie
urodziła z qagą 3050gram wiec nie jakiś kolos, drugą cesarke lepiej zniosła niż poród naturalny wiec już w sumie sie nie
martwie eeee tam co ma być to bedzie najważniejsza dzidzi ;)
 
reklama
no i dobrze Karolla ,bo to nie wiadomo co sie bedzie z nami zialo jak trafimy juz na porodowke,kto jak bedzie rodzic...mi cc tez sie wydaje "przyjemniejsze"
a ja mialam koszmarna noc dzisiaj,ok 2 w nocy chcialam polozyc sie spac i co?? i nic....zaczely sie takie bole glowy ,ze az polaczone z placzem moim oczywiscie byly, no wiec szybko na kibelek,zaliczylam piekne zyganko,myslalam ,ze juz po tym przejdzie,klade sie spowrotem do lozka i nic,glowa peka...nie wytrzymalam,byla juz 4 nad ranem,zero snu,wzielam IBUPROM (tylko to mialam) i za pol godz. zasnelam,ciagle snil mi sie ten IBUPROM,ze zaszkodzilam dzidzi,boje sie ,dziewczyny czy 1 tabletka mogla cosik zaszkodzic
 
ewako pisze:
Boże, a u mnie na Bródnie słyszałyście co sie wyrabia?

U Ciebie na Bródnie?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A czmu ja przez tyle miesiecy nie wiedziałam, ze mam lutową Mamusie tak blisko siebie????????????? Ale jaja :) super super :) Mam nadzieję, ze sie spotkamy z wóżkami w parku :)
 
W ibupronie substancja czynna (wiec przeciwbolowa) jest ibuprofen. Teoretycznie nie powinnysmy. Ale, Kachna, nie panikuj. Na tym etapie i tylko jedna tabletka, to na 100% lepsze rozwiazanie, niz Twoj wielogodzinny bol bardzo zle wplywajacy na maluszka, bo stresujacy takze jego.
 
Mój gin zawsze powtarza: ciąża to nie choroba, od jednej tabletki nic się nie stanie, lepiej zażyć tabletkę niż się męczyć! Zatem Kacha głowa do góry, najważniejsze że już nie boli! :)
 
reklama
Do góry