reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista lutowych mamuś

Jezu, mnie z psem wychodzi od zawsze moja 17letnia sąsiadka. Dobra dziewczynka. Niech jej Bóg w dzieciach wynagrodzi, tylko jeszcze nie teraz, bo kto mi z psem wyjdzie. Brrrr.... Minus 13 i wiater duuuje. I lodówa pusta, znowu ja i buraczki w słoiku jestesmy najlepszymi przyjaciółmi. I mam lenia. I przepiękną ściąge z filozofii. Tylko żebym okularów nie zapomniała wziąć, bo mi dr Żaczek bedzie musiał przeczytać. Kciuki proszę od rana trzymać, bo sądny weekend się zapowiada. Noc żywych trupów... ;D ;D ;D
 
reklama
No widze ze ładnie popisałyście przez cały dzionek a ja dostępu do neta nie miałam buuu
za to u fryzjera włoski zrobiłam i jakoś mi lepiej od razu ;)
kurcze Misia mówisz że u Ciebie -3 to u nas jakiś biegun wieczorem jest -19.6 stopni dokładnie na
termometrze wiec w sumie mozna do -20 zaokrąglić makabra!!!

Magda_S ja mam to zaświadczenei RMUA czy jakoś tak co by sie nie czepiali ;)
Dzisiaj byłam po skierowanie do szpitala u swojej ginki, i tak miejsce jest na patologii no chyba
że przez weekend ktos zajmie to we wtorek mnei przyjmą z rańca w poniedz. bede wiedziec co i jak
mam miec KTG 2-3 razy dziennie, plus badania hormonalne krwi, dzisiaj małą miała tetno badane
i w sumie jest ok tylko troche niskie 118-120 no i wód nadal malutkoza to waga uwaga...... 3788 gram wiec dziewczyna rosnie
co niestety czuć! Jeśli sytuacja sie nie zmieni czyli duża Olcia + mało wód to bedzie chyba cc no nic zobaczymy!!!
Trzymajcie sie dziewczynki ciepło w te zimne dni!!!
 
jejku, jak słuchałam prognozy pogody to mi włosy dęba stanęły... wspólczuję Wam naprawdę... ja na szczęście mam jakiś wyż czy niż norweski nad głową i dlatego u nas we Wrocławiu jest cieplej...

trzymajcie się cieplutko!!!

kurcze Olcia naprawdę duuuża babeczka :)
 
Misia jade do Ciebie ja dziewczyna z zachodu Polski tam takich zim mnie bylo...tutaj Syberia...bryyyyyyyyy
Karolla olcia slicznie rosnie , nie boj nic zdrowa dziewczyna a cc nie jest jednak taka zla jak widze po znajomych...zastanawialam sie dlaczego ginekolodzy, polozne i reszta personelu w 60% to cc sobie zycza...
 
reklama
Do góry