reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

reklama
Bez reakcji, posadziłam go na chwile a on wsadził głowę w wodę za zabawką. Nawet wody sie nie napił, ani nie wpadła mu do nosa.
 
Też zazdroszczę basenu mi Franek coś od 2 kapań płacze w wannie;/ więc na razie basen odpada

Doti to super że Wiktor tak fajnie reaguje;)

Sokoja miłej zabawy na basenie.
 
Angelika, jak małe krosteczki to nie trzydniówka. Powinny być całkiem spore plamy , 0,5 cm-1 cm nawet.
Ja też tak wyczekiwałam u córki i jak zobaczyłam kropeczki to się cieszyłam,że wiemy już co to. A potem był kolejny skok temperatury. Zadzwoniłam do lekarki bo zgłupiałam kompletnie ( jak jest wysypka to nie ma już temp). W czasie rozmowy z nią w inny pokoju moja córka pokryła się cała plamami. Od czubka głowy, również we włosach, schodziło w dół w błyskawicznym tempie.
Okazało się że źle zapamiętałam rozmiar wysypki i stąd zamieszanie.

Sokoja, zazdroszczę basenu. Moja córka po wyjściu na salę zabaw wczoraj dziś już kaszel ma. Pewnie mokra była, a tatuś uznał,że przy +5 cieniutkie legginsy wystarczą. Co tam,że huragan wieje ;-)
 
Mika ale on od urodzenia nie mial zadnej wysypki a jak szukalam na internecie to i taka i taka moze byc ale moge sie mylic

To super sokoja ze sie dobrze maluszek bawil
 
reklama
Oby to było to . Bylibyście "w domu". Pamiętam tylko co mówiła nasza lekarka,że to ma być duże :tak:

A poza tym wiele chorób zakaźnych z wysypką może być poprzedzonych gorączką
 
Ostatnia edycja:
Do góry