reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

reklama
dziewczyny byłam u pediatry i babeczka pytała czy zwróciliśmy uwagę na to, ze malutka ma duze źrenice i nie widać białka, np. jak bierze je do tyłu to faktycznie tak jest. Czy miałyście z czyms takim styczność??:confused::confused::confused::confused::confused:

Daj fote bo nie rozumiem. Dzieci mają z reguły duże tęczówki i białko tylko po bokach oka widać.

Undomiel bierz apap. Mnie pomógł. Choć dziwnie zmęczona jestem. Zuzia rano marudzila ale to chyba nie z tego :?
 
Moja tez ma duza teczowke,ale zebym na to jakos szczegolnie zwrocila to nie, Agaa a co wtedy jesli tak jest? Bo nie kumam gdzie lezy problem.

Lilla, cierpliwosci:) Zola jak kazda kobieta, tez ma zly dzien.
Ja zawsze tlumacze tak sobie, jak Laura ma zle dni:)
 
No właśnie nie wiem o co jej chodziło. Kazała nam zwracac na to uwagę bo tak nie powinno być. Powinna mieć białko nie tylko po bokach ale i na dole i na górze(to tak jak my dorośli mamy jak weźmiemy skierujemy oko ku górze widać biało a Julcia jak weźmie to cały czas widac tylko źrenice). Ta babka chyba chciała zasiać w nas niepookój. Tez mi się wydaje, ze to normalne.
 
reklama
Do góry