reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Karola, my tez kąpiemy codziennie. Mały to uwielbia a poza tym dzieki tej rutynie malutek wie ze po kapieli zawsze jest kolacja i dluuugi sen :)

Kapusty jeszcze nie jadłam ale za to bez przerwy obzeram sie słodyczami....
 
reklama
Ja też się staram kapac codzIennie. Żeby była rutyna, ale czasem jak spi to nie budzimy.

U nas właśnie najgorszy jest wieczorem, czyli tatuś nie ma lekko.

A u nas łez jeszcze nie ma...
 
Na wszelkie problemy skórne polecam krem Omega:

Produkty - DERMOKOSMETYKA - LINODERM® Omega krem - Ziołolek

Wyleczyłam nim błyskawicznie efekty skazy białkowej z buzi, brwi, czoła i zza uszu. Miałam go w próbkach w pudełkach, które otrzymałam po porodzie i już zakupiłam słoiczek. Teraz stosuje go również na główce bo w dwóch miejscach coś się skóra zaczęła delikatnie łuszczyc. Może zabiję ciemieniuchę zanim wyjdzie na dobre :-)

Przez pierwszy miesiąc kąpaliśmy małą w emulsji Oilatum bez żadnego dodatkowego nawilżania. Przyznaję, że to było wygodne aby dziecka nie nacierać tylko opłukiwać. Niestety zburał mnie mój tato lekarz (że niby po co dziecko do emolientów przyzwyczajać i że sama z niej alergika zrobię :sorry:), więc przeszłam aktualnie na Hippa też bez kremowania po kąpieli czymkolwiek.

Kąpię codziennie, aby mieć rutynę.

Ania jeszcze nie ma łez, tzn. widać, że oczka są wilgotne, ale żadne łezki nie spływają.

Haust czy Ty dalej jeszcze odciągasz swój pokarm czy już całkiem przeszłaś na MM? Ja jeszcze w miarę wyrabiam, dokarmiam może jedną butelką na tydzień jak mi się wybije z nocnego spania i wyjdzie jedno karmienie więcej.

Ja korzystam z Bebilonu HA (moje dziecko ma prawdopodobnie skazę). Miałam w domu Hippa (w buteleczkach) bo tym ją dokarmiałam chwilę w szpitalu i powiedziano mi, że to bardzo dobre mleko, ale niestety strasznie ją po nim wysypało. Po Bebilonie spokój.
 
Spacer ze szwagierka męczy. polozylam sie na kanapie a one na podłodze i spimy. Zgubilam ulubionego kotka Zoli. Jestem beznadziejna. Ona go uwielbiala, i gadala do niego itd. Zadna inna zabawka taka nie jest. Trzeba odzyskać Kota do poniedziałku.
 
reklama
cześć dziewczyny. mam pytanko ile kosztuja pampersy w Polsce? Pytam bo w październiku wybieramy się do kraju i nie wiem czy tu je kupować. W Niemczech kosztują 3,99e za paczkę 23sztuki (mowa o jedynkach). Jaki koszt jest w Polsce jedynek i dwójek i po ile sa pakowane??
Dzięki za odpowiedz.:-):-):-):-):-)
 
Do góry