reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Dziewczyny jakie macie zdaiue o emolientach do kapieli np Emolium?

KasiaSierpien-To ja tez zaraz zakupie ta pianke do wlosow bo u mnie ciemieniucha delikatna ale wciaz sie od nowa robi. Teraz tez czytam ze z Emolium maja tez cos na ciemeniuche.. W cholere tego:D
 
reklama
Małgorzatkar, już znalazłam i zamówiłam szczepionki.
5w1 za 133zł, pneumo za 250.
Moja przychodnia też kiedyś miała własne a teraz wymyślają:wściekła/y:
 
Catsun, spróbuję z Bebilonem. Zostało mi ostatnie opakowanie enfamilu, kupię i będę im mieszać. Zobaczymy jak na nie zareagują.

Co do emilientów to ja do kąpania używam emulsji, ale z oilatum i po kąpaniu smaruje ich kremem też z oilatum. Ogólnie sobie chwalę :)
 
Darunia moi znajomi tez polecaja nan pro lub hipp. Catsun emolium ma zel na ciemieniuche. Ja go lubie. Moj starszak go ma.
Mi bardziej pasuje emolim od oillan itp. Dla starszaka uzywalam atoperal w piance bo on sie sam myje. Obecnie mam Mustela.
 
Zuzia płacze łzami prawie od początku, ale jakie to łzy! Idą takie wielgasne grochy, ze cala mokra zaraz jest

Mika ze szczepionkami nie pomogę, moja przychodnia ma. A za ile znalazlas? Może taniej będzie jak sama kupię, tylko czy mi zaszczepia moją...

U mnie z tymi łzami identycznie. Grochy.
Ceny szczepionek sprawdźcie na Portal Dbam o Zdrowie - leki, suplementy diety, kosmetyki

Dziewczyny jakie macie zdaiue o emolientach do kapieli np Emolium?

Ja jestem zdania ze jesli nie ma potrzeby (tzn problemowej skory) to nie ma sensu uzywac. Ale polozna na szkole rodzenia polecala zeby uzywac emolientow do kapieli a pozniej juz nie balsamowac.
U nas problemowej skory brak ale mimo wszystko ostatnio zaopatrzylam sie w kilka buteleczek oillanu bo był w mega promocji.
 
To 5w1 podobna cena co placilam, prevenar tańszy, bo zapłacę.coś koło 300xl...

Ja emolium kupiłam jak Zuzia się luszczyla i miała mega trądzik. Teraz raz na jakiś czas dziewczyny sie w nim kapia, a tak to w nivea. Wczoraj ja się kapalam w nim i jeszcze dziś mam fajna skórę :)

Czymś sie przytrulam, bo wymiotowalam i nadal mnie męczy... Oby do rana przeszło...

Jutro mamy w planach basen , co prawda nie poplywamy, ale zawsze pomoczymy sie trochę :)
 
darunia ja podawalm nan pro ha ale Hania miala zieloen kupki i zaparcia.zmienilam na hipp i teraz sa zolto-zielone.

zamowilam te pianke z mustela ,mam nadzieje ze ciemieniucha zejdzie,na razie jest jej troszke.na brwiach jaksie skorka Hani luszcyla to smarowalam cephatilem i zeszlo ladneia:)
 
Otwieram nocna zmianę. O 15.30-16 moja mama karmila Zole z butelki i dala jej dwie porcje mleka, prawie200ml, mmłoda spala po tym do 21. Teraz obudzila się znowu na karmienie a zazwyczaj spala do 3-4.Rozregulowalo mi sie dziecko na jedna noc. Ktos jeszcze karmi?
 
Witam się nocnie;)

Jagodka pokaż te kiecki, bo ostatnio w szał zakupów wpadłam:cool:

Catsun łzy już lecą, jakoś po około miesiącu się pojawiły.

No i zapomniałam co komu miałam jeszcze.
Do kąpieli używamy Nivea od początku i jest ok. Uważam, że emolienty to w razie potrzeby, jak coś się dzieje. Na tej samej zasadzie nie smaruje niczym pupy, dopóki nic się nie dzieje. Mnie w szpitalu też polecała położna, jej fartuszek z logo i pełne zaangażowanie potwierdzają u mnie, że koncern musiał jej świetnie za to zapłacić. :p

To tyle co pamiętam, może następnym razem napiszę więcej.
Dobrej nocy
 
reklama
Do góry