reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

reklama
Lilly, mój Nikodem też stęka. I najbardziej to słychać jak próbuje zasnąć, czy to w nocy po piciu czy w dzień. Nie wiem czym to jest spowodowane, bo kupy przy tym nie robi. Moja mama ostatnio mi powiedziała, że kiedyś wierzono w to, że jeżeli dziecko tak robi to znaczy się że jest przełamane, ale później obalili ten mit, że dziecka przełamać się nie da (też zastanawiałam się jak można coś takiego zrobić).

Ja podaje wit. d i k razem w kapsułkach i dla mnie one są wygodniejsze niż w kropelkach. Daje im dicoflor w kroplach i to już mnie zmęczy, bo trafić im w paszczę nie mogę, chyba że akurat się drą to idzie łatwo :)
 
my dajemy witaminy w postaci tabletek.Wkładamy do polika i podajemy cycka. Szczerze przyznam, ze nie lubię tego robić. Boję się, ze mała się zakrztusi :no::no::no:Mąz to robi
 
Ja mam d i K w kapsułce.

Wiecie co brakuje mi czasów kiedy mogłam wstać i wyjść. Przez ponad godzinę próbowaliśmy wyjść na szczepionkę. Na zmianę, jedzenie i przebieranie. Ale udało się. Veni, vidi, vici. Powiem Wam że takiego krzyku to jeszcze u swojego dziecka nie słyszałam. Masakra w całym ośrodku było go słychać. Prawie się popłakałam tak mi było dziecka szkoda. Ale jak wyszliśmy zasnął zaraz w wózku i śpi do tej pory, nawet się nie przebudzil jak wchodziliśmy do domu.
Informacje z wizyty. Malutek dziś skończył 7 tygodni ma już 4600g czyli przez ostatnie 4 tygodnie przybył równy kilogram. Super wynik:-) Pani doktor rozwiała moje obawy o AZS, po prostu Malutek ma wysuszoną skórę, dostał receptę na robioną maść.
Został też zamierzony główka z 34cm przy urodzeniu 37cm dzisiaj. Klatka identycznie.
Ogólnie to jestem bardziej zestresowana niż on. Teraz nadal śpi ale dość niespokojnie. Mam nadzieję, że Prześpi ten ból i ominą go wszelkie skutki uboczne.
 
Tusiaczku, wiem co przeżyłaś, bo w zeszłą środę mieliśmy to samo. A Twój mały ma główkę taką jak Hania i przy urodzeniu i teraz. Bo mój Niko ma wielki łeb :p teraz 41 cm.
 
U mnie noc taka sobie. Na szczescie maz wzial malego i go usypial zaraz po tym jak go nakarmilam, teraz tez pi ale steczy i roi sie. Bierzecie jakies witaminy jak karmcie piersią?
 
reklama
Hej
U mnie leje ale temperatura super trochę ponad 20 st.

Aru wciąż gorączkuje. Co 6 h dostaje ibum. Dziś druga dawka antybiotyku mam nadzieje że mu w końcu przejdzie.

Szczepienie Zuza ma na 20go.
 
Do góry