reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Dziewczyny a maluszki waza wam w ubrankach czy na golaska? bo ja bylam teraz i pani nie kazala go rozbierac i tydzien temu w czw w szpitalu wazyl 3089 a dzisiaj w przychodni 3470, ciekawe ile z tego rampers i pampers
A swoja droga jak ladnie przybral a w szpitalu mnie straszyli ze spada i bez mm ani rusz

U mnie ważą w samym bodziaku i Pampersie. I np jak ostatni mały miał 3660g to wpisali 3600 tak na oko trochę
 
reklama
Katka chyba rodzi bo coś za długo cisza z jej strony. Oby tak było ;-)

Moja malutka przybiera ostatnio po 100g na dwa dni. Zaczyna mnie to martwić, ze tak dużo. No ale niby położna mówi, ze jest okej.Co wy o tym myślicie?

Nareszcie ochłodzenie i lekki deszczyk.

pozdrowionka:-):-):-)
 
Ja tez mam nadzieje ze Katka rodzi:) Dziewczyny kupilam Windi:) Jak cos bede gotowa je uzyc:)

Jagodka- Super ze Adas ladnie przybiera:)

Niespiacym mamom po nocach przesylam usciski:* Ciezki nasz los.. Ostatnio duzo z nas NIESTETY ma problemy z brzuszkami maluszkow:(
 
Dziewczyny a maluszki waza wam w ubrankach czy na golaska? bo ja bylam teraz i pani nie kazala go rozbierac i tydzien temu w czw w szpitalu wazyl 3089 a dzisiaj w przychodni 3470, ciekawe ile z tego rampers i pampers
A swoja droga jak ladnie przybral a w szpitalu mnie straszyli ze spada i bez mm ani rusz


Zupełnie na golasa, nawet bez pampersa
 
Mi waza w pampersie lub bez zalezy gdzie pojde.. Ale nigdy w ubrankach!

Moj syneczek dzis ma 3 tyg:))!!
zobaczcie jak rosnie:)!

pierwsze zdj jak mial z 6 dni z sesji zdj a 2 z wczoraj...
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    8,7 KB · Wyświetleń: 46
  • image.jpg
    image.jpg
    22 KB · Wyświetleń: 45
Ostatnia edycja:
Powiedzcie mi dziewczyny czy szczepicie swoje malenstwa na pneumokoki? Lub chcecie podac maluchom inne dodatkowe szczepionki?

Elifit- dziekuje:) 2 zdj jakies niewyrazne/ciemne bo burza nad nami szalala:) Nawet na pleckach i uszkach ma ciemne wloski xD Jej a Zuzia ma juz ponad 4 tyg! Jak ten czas leci! Ucaluj maluszka:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
no to doczytałam. mało co pamiętam, ale cosik napiszę.

Jagódko - co za pediatra która mówi ze masz za chude mleko, sick!!

ładnie dzieci rosną to nie ma się co martwić.

Byłyśmy dzisiaj z Zolką zrobić zdjęcie paszportowe bo już ma 2 miesiące :szok::-D:szok:

Bardzo ładnie NIE wyszło, ale niestety nie mogłam prosić o poprawkę gdyż w trakcie pozowania Zola zrobiła kupę!!! Pan fotograf, aż usłyszał :)

Teraz po obiadku coś marudna jest, ale mąż się nią zajmuje. Jak zaśnie to skończymy Avengersów oglądać bo zaczynamy wieczorem i zasypiamy na kanapach.

Zolę ważą w czystym pampersie lub bez, ale nigdy w ubranku.
 
Do góry