reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Pisalam o 4 ze Zolek śpi od 23.30 do 3.30 i dlatego dopiero o 4 na nocnej się zjawiam. Bb nie przyjęło mojej wypowiedzi wiec próbuje teraz. To dopiero pierwsza pobudka od tamtej pory. Młoda sobie ciumka, ale widzę że kupa ja meczy. Wczoraj całą dobę nie było, a wcześniej chyba o 8 rano, wiec juz 48h. a mimo tylko jednej nocnej pobudki spać mi się nadal chce wjec mam nadzieje zs maluszek pospi jeszcze do 9-10 B-)
 
reklama
cześć

przepraszam, że narazie za bardzo się nie włączam, ale jeszcze wszystko ogarniam, wczoraj się rozpakowywałam po szpitalu, jakieś prania itp, placek upiekłam, zaraz robię sałatkę i sprzątamy, bo dzisiaj pierwsi goście..
nie udało mi się wczoraj nic odespać... na szczęście dzisiejsza noc lepsza i od 23 pobudki co 2-3h... nie wiedziałam, że aż tak odczuję różnicę /pierwsze noce co 1/1,5h ) - już z męzem mieliśmy niezłego agresora na wieczór.. :(
Cycowanie idzie super.. czasem się trochę Rafał powkurza, bo cyce rozmiar i stan napęcznienia zmieniają i jak już obczai z której strony zaatakować, to nie zawsze działa tak samo ;-)
... z moim odkładaniem do łóżeczka narazie lipa :zawstydzona/y: nie wiem, czy młody ma większą potrzebę bliskości niż córcie, ale od razu wie, że coś niehalo, pachnie mu inaczej? i budzi się po paru minutach i awantura i usypianie od nowa...

kilka razy użyłam też smoczek.. np przy przewijaniu, gdy darł się wniebogłosy, zassał i spokojnie pupcie mu obrobiłam :) próbowałam też smoczek jak się burzy w łóżeczku, ale tutaj stanowczo NIE.

jadę dzisiaj kupić biustonosz do karmienia, bo te co mam, to jakoś piersi mi się rozłażą na boki i wyglądam jak zdeformowana..:confused2:

i stwierdziłam, że kupię poduszkę antyrefluksową, bo młody najbardziej lubi zasypiać "ze spadkiem" więc śpi ze mną na mojej poduszce, co najlepsze dla kręgosłupa nie jest... a skoro te poduchy są dedykowane niemowlakom, to powinno być ok... no i odzyskam swoją podusie ;)

dobra, spadam bo pracy mam dziś dużo, a mąż po południu imprezuje i zostaję sama z 3 moich dzieciaków, wypas ;-)
 
Nie nadrabiam bo to ponad moje siły. Czuje się w poziomie dobrze ale ustac mogę max 5 może 10 min bo mnie mssakrycznie boli z prawej strony. Ciągnie, szczypie diabli wiedzą co jeszcze. Przeklęta cc nawet nie mogę porządnie dziecka przewinąć. Może mi coś źle zrobili?
Mała jest urocza choć słabo się na razie organizujemy bo ja głównie leze i daje cyca.
Był prawy, poszła kupa idzie lewy w takim tempie to nie wiem czy mi mleka starczy. U was też tak jest?
 
Magdalenko czym jest poduszka antyrefluksowa? Mówisz o kliknie czy o czymś jeszcze innym?

Lilla wiem, że zazdrość to brzydkie uczucie, ale kurde nic nie poradzę. Powiedzicie, że moje dziecko też kiedyś tyle pośpi? U niego max to cztery godziny i to tylko raz się zdarzyło, normalnie to trzy godziny są dla mnie świętem. :rolleyes: dzisiaj zaliczyliśmy standardowe już dwie pobudki jedną koło drugiej, drugą po piątej. Tyle że każde karmienie po półtorej godziny. No oszalał Malutek.

Michalina mleka Ci raczej nie braknie. Czasem tak jest, że dziecko naje się z jednej i zaśnie a czasem zje z dwóch i nadal jest głodne. To nie znaczy ze masz mało pokarmu, z czasem się unormuje.
Z odczuciami po cc nie pomogę, ale widzę tu po dziewczynach że z dnia na dzień jest coraz lepiej.
Powodzenia i odzywaj się jak dasz radę
 
Ostatnia edycja:
Katka bo wszystkie Ci teraz zazdrościmy ciszy;) a ja niepogryzionych cycko.

Mi sie dziś udało zjeść śniadanie ale za to wciąż jestem w pidzamie:/ choć to nie wielka różnica bo i tak chodzę z gołymi cycami, na staniku oszczędze;)

Dziewczyny po sn jak dlugo nosiłyscie te siatkowe gacie i wietrzylyscie krocze?
 
reklama
Do góry