reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Ja uwielbiam ciucholandy, dla maluszka już kilka super rzeczy tam upolowałam i wiem,że nikt takich samych nie będzie miał :-)Jakiś czas temu ubolewałam,że dla 5 latki ciężko coś fajnego wygrzebać bo te super to dla niemowląt. Czekam na wypłatę i ruszam na zakupy bo spłukana jestem totalnie, Olę na wiosnę musiałam ubrać i niestety nie w lumpie:baffled:
Zobaczcie jakie fotki ktoś "mądry" dał w ogłoszeniu:
Działka ogrodnicza z altanką sprzedam lub amienię na auto Wejherowo-Nanice • OLX.pl (dawniej Tablica.pl)
 
reklama
M wczoraj wrócił przed 22. Oczywiście był foch ale nie umiałam się na niego długo gniewać. Zasypialismy pogodzeni ech jednak słabego charakteru jestem.

GiB co za wariactwo... No ale jakby to o nią chodziło albo o kogoś znajonego pewnie byłoby inaczej.

Haust mi się nawet zdarzy że siedząc albo leżąc slabo mi się robi i odpływam nawet w domu. Wtedy odrazu kładę się w bezpiecznej pozycji i czekam. Ale wiadomo, to tylko w domku :)

Małgorzatka do zimnej zośki trzeba uważać na przymrozki, szczególnie z nowoposadzonymi roślinami. :) tak mówią starzy ogrodnicy. Przykrywaj przy spadku temp.

Ja do 16 w pracy, później fitness i szkoła rodzenia :) bede w domy przed 21.
 
Witam :)
Elifit śliczna ta ściana :))

Małgorzatkar niefajnie masz z tymi skurczami bolesnymi...
Też mam Braxtona-Hicksa ale nie są bolesne, no chyba, że mam pełny pęcherz...

Mika mam nadzieję, że synek dostanie się do przedszkola :) O której się dowiesz?

Nigdy nie kupowałam ubrań w second hand.



[h=3] [/h]
 
Doti..córeczka...:tak:
A dowiem się niestety dopiero jak mąż się zaloguje czyt. przypomni sobie hasło i do mnie zadzwoni ;-)

Teoretycznie o 13 publikują.....

A second handem siostra mnie zaraziła. I jakoś łatwo się dałąm wciągnąć. Kupuję oczywiście też nowe rzeczy, ale czasem lubię poszperać.
Sukienka nowa Mothercare za 3 zł, to samo z Zarą. Sweterki H&M,Next za 3zł. Najdroższe rzeczy po 7 zł.
Zaoszczędzone pieniądze inwestuję w dobre buty:-)

Doti , nic nie szkodzi.
Ja się rzadko udzielam , a jakoś o suwaczkach nie myślałąm.
 
Ostatnia edycja:
miałam iść do sklepu po warzywa, ale pochmurno, ja się jakoś dziwnie czuję, chyba odpuszczę sobie... wieczorem jedziemy do diabetologa, wracając skoczymy. obiecałam mężowi, że dziś będę się dobrze czuć wieczorem, warto by było słowa dotrzymać :p idę sobie kawę drugą zrobić, może się obudzę wtedy...
Michalina, ja i ogrodnictwo to dwie wykluczające się sprawy, nawet nie mam czym przykryć sadzonek, ale mieszkam na II piętrze, więc tu już aż tak nie mrozi, mam nadzieję...
Jolcia, bez komentarza te ogłoszenie....
 
Małgprzata no właśnie mi ciężko wyczuć co mogę jeść, a co nie ;( Ale na pewno skacze mi po chlebie ;( Dzis sobie kupiłam jakiś specjalny za 4zl ;/ Zobaczymy co wyjdzie po nim ;( A pomidory uwielbiam i chyba mogę je jeść :) hehehe
 
Mika gratuluję!

Gonia ja mogę razowy, orkiszowy, po dyniowym mam wyższy cukier ale w granicach. No i jak glodna jestem to potem mam wysoko cukry, rano po pomiarze juz wiem, czy mam ketony czy nie bez sikania na paski :) bułki też jadlam, na granicy wtedy jest. Smazonego nie mogę wogóle, nawet posmazone coś i wrzucone do duszenia mi podnosi cukry. Nad pomidorami ubolewam, bo lubię bardzo, a tu wyszło jak wyszło.... Ja już miesiąc mierze, już tak mniej więcej poznałam swój organizm, sama zobaczysz , ze czasami coś, czego nie możesz na śniadanie, nie zaszkodzi ci na drugie śniadanie czy kolację. Dla mnie najgorsze to te częste jedzenie i przed samym snem, ciężko sie przełamać...
 
reklama
Małgprzata jak ja bym już chciał być tak z miesiąc na tej diecie....No tych ketonów to tez sie obawiam, za kilka dni sprawdzę jak są na tych paskach ;/ Posiłek nocny raz jem, raz nie;/ Zależy czy zasnę wcześniej hehe :p A dziś to mam taka ochotę na coś słodkiego...MMS żółte mi się dziś śniły ;/ ehhh Zazdroszczę wszystkim co mogą wcinać ile chcą :)
 
Do góry