reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Makota super mu powiedziałaś, ciężarne, z dziećmi, z psami ogólnie wszyscy ludzie wg niektórych nie powinni wychodzić z domu tylko dlatego,że buraki nie umieją się zachować i żyć w społeczeństwie.
 
reklama
Wymyślili, że trzeba odświeżyć elewację przy okazji tego remontu schodów- moim zdaniem spokojnie kilka lat jeszcze by było ok. Okazało się, że potrzebujemy zgody miasta na to - ok, napisali, że możemy robić, ale mamy dać grubaśny styropian, oczywiście wszystko się skomplikowało, ale teściowa szła w zaparte. Wiedziałam, że chcą to robić przed porodem, ale nie pisnęli słowem, że od dziś!:sorry2: Mój mąż się dowiedział rano jak mu kazali samochód przestawić. Wściekła jestem na nich, dobrze, że w sobotę wyjeżdżamy, bo bym jej powiedziała co o tym myślę. Jak wrócimy to mam nadzieję, że już śladu po tym remoncie nie będzie.
 
Cześć
Ja tylko na chwilkę. Igor od kilku dni chory, cały czas z gorączką i wymiotuje biedak dzień i noc. Czytam ale z odpisywaniem ciężko.
Chciałam tylko dac znać ze kwote 38 zł podzielimy na 15 chętnych także po 2.50 wychodzi
Fajnie, ze tyle z nas się zdeklarowało i możemy komuś chociaż w taki mały sposób pomóc :)
 
A ja zamiast ogarniac dom to co robie? Kupuje groupona w prezencie bratu na Monster truck we Wroclawiu, ale zabierze mojego syna ;)


Gosia ja mężowi już też kupiłam tyle, że do Krakowa bo trochę bliżej ;-)i dam Mu w prezencie na rocznicę ślubu. Myśmy już na takim pokazie byli 5 lat temu w Katowicach i było ekstra!!!

Ja dzisiaj od rana załatwiałam różne sprawy i dowiedziałam się że od sąsiadki dzieci od dzisiaj mają ospę! A mój Synek cały czas się z nimi bawi! I teraz czekam na rozwój sytuacji bo, mój Mały nie miał ospy, a ja wiem, że też tego dziadostwa nie miałam...Także świetnie :dry:

Upałów się nie boję, uwielbiam ciepełko :-D ale to chyba jedyna w tym składzie mam takie zdanie na ten temat ;-).
Idziemy skorzystać z pogody i poleniu****emy na ogródku.
 
Skoja - ja też uwielbiam ciepełko tylko obawiam się jak będę znosić upały w ciąży i to już na finiszu, mam nadzieję że nie będzie źle

Byłam dziś u w salonie z profesjonalnym doborem biustonoszy i kupiłam najdroższy stanik w życiu, ale jestem mega zadowolona i zaskoczona rozmiarem 65G ! Muszę teraz znaleźć jakąś promocje i dokupić jeszcze, bo tu najtańszy 165zl, najwazniejsze że znam rozmiar moze coś w necie znajdę :)
 
Cześć kochane! Również mam termin na lipiec! Mam do Was pytanie.. Już od Świąt Wielkanocnych co 2 dzień budzę się rano z bólem w podbrzuszu.. Taki jak by zapowiadjący okres.. Ale nie jest aż tak silny. Dziś rano znowu to samo. Nawet taki nieprzyjemny ból obudził mnie w nocy na chwilę. Jestem w podobnym tygodniu ciąży co wy dziewczyny dlatego Was pytam czy tak macie. Bardzo mnie to niepokoi. Jutro mam możliwość pójścia do Ginekologa ale chciałam jeszcze Was zapytać dziewczyny.. Wspomóżcie słowami.. I Waszymi doświadczeniami! Będę wdzięczna! To moja pierwsza ciąża i bardzo się przejmuję. Ostatnio byłam 1,5 tygodnia temu u Ginekologa i wszystko było ok..

Jak tam mówicie to ja jutro wybiorę się do Ginekologa by sprawdził czy wszystko ok.. Też myślłam czy czasami szyjka mi się nie skraca..
 
Ostatnia edycja:
Makota uchuu tekst mistrzostwo !!
Catsun idź do Gina bo szyjka może ci się skracac. Ja takich bóli nie mam. Owszem twardnieje mi brzuch ale nie jak na okres.
Sokoja o oł :O oby cie nie dopadło. Ospa w ciąży to chyba niedobrze :/
Emyly zdrowia dla Igora &&
 
Ostatnia edycja:
Emyly - zrobię Ci przelew na 2,50 zł zatem :-D i zdrówka dla Igora!
Seorise - na bogato :-D myślę, że warto poznać rozmiar, z tym, że w ciąży rozmiar może zmieniać się jak w kalejdoskopie... a wygodnie Ci z takim rozmiarem?
Catsun - każdy ból lepiej skonsultować. mój gin zawsze powtarza, że jak ból jest długotrwały, albo powiązany z plamieniem, to wtedy na izbę przyjęć, a jeżeli przechodzi sam, albo po nospie to do wizyty powinno być ok. ja nie odczuwam takiego bólu
 
Cześć
Ja tylko na chwilkę. Igor od kilku dni chory, cały czas z gorączką i wymiotuje biedak dzień i noc. Czytam ale z odpisywaniem ciężko.
Chciałam tylko dac znać ze kwote 38 zł podzielimy na 15 chętnych także po 2.50 wychodzi
Fajnie, ze tyle z nas się zdeklarowało i możemy komuś chociaż w taki mały sposób pomóc :)

Numer konta poprosimy na priv:tak:

Sokoja, może jedna chorowałaś? Albo kwarantannę jakąś sobie zrób, bo ospa w ciąży to chyba faktycznie nic dobrego.

Pisałyście, że mężowie was denerwują. chciałam wyjść gdzieś na obiad, żeby nie siedzieć w tym huku i spędzić trochę czasu razem.. A on wrócił wściekły do domu i się na mnie wydarł, że nigdzie nie jedzie. Nawet nie pamiętał, dlaczego chcę gdzieś wyjść. Oczywiście się poryczałam, strasznie mi przykro:-(
 
reklama
Jagodka to zloz mu zyczenia z danej okazji i milego swietowania. Sokoja na monster sama bym poszla ale nie zniose tych tlumow.... meza tez bym poslala, ale przez dluzszy czas go nie bedzie. Dlatego moj brat ma prezent na imieniny a dziec na dzien dziecka :)
sokojo i zycze Ci abyscie byli zdrowi...
 
Ostatnia edycja:
Do góry