reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Dzien dobry
pola moja byla tesciowa tez nie wpadla nigdy na pomysl zeby mnie powiadomic ze w domu choroba I czy wymioty czego najbardziej unikalam czy inne paskudztwa mieli zawsze dowiadywalam sie jak juz tam zaszlam :( chyba na zlosc tak teraz na to patrze.

Venus ja wczoraj moja malude pobujalam na hustawce I brzuch wieczorem mnie bolal :(
A co do opuszczania sklepu bez zakupow znam to ile razy ja wychodzilam jak plci nie znalam :(
Masz moze mozliwosc zdobycia numeru tel do dokt. L co ci o nim pisalam? Bo musze sie z nim pilnie skontaktowac, mam stacjonarny a pamietam ze tam tylko sekretarka a komorke dawal pacjentkom. Dziekuje
 
reklama
Witam sie niedzielnie...

Teraz bedzie klopot z dostaniem taniego plaszczyka :/ ja mam jeden, ktory jest dosc szeroki na wysokosci brzucha i mysle, ze on mi wystarczy... Gdybym miala kupic jakiegos grzybka, probowalabym raczej w necie...

Tez macie tak, ze jak chodzicie, albo stoicie, to po prawej stronie dostajecie bolu podobnego do skurczu? Nie wiem, czy brzuch mi rosnie, czy cos sie dzieje, ale zaczyna mnie to niepokoic
 
Witam sie niedzielnie...

Teraz bedzie klopot z dostaniem taniego plaszczyka :/ ja mam jeden, ktory jest dosc szeroki na wysokosci brzucha i mysle, ze on mi wystarczy... Gdybym miala kupic jakiegos grzybka, probowalabym raczej w necie...

Tez macie tak, ze jak chodzicie, albo stoicie, to po prawej stronie dostajecie bolu podobnego do skurczu? Nie wiem, czy brzuch mi rosnie, czy cos sie dzieje, ale zaczyna mnie to niepokoic
Nie mam tak ale za dlugo stac nie moge juz musze usiac szybko bo brzuch ciagnie na dol, a niedlugo pewnie zacznie twardniec tak mialam w poprzednich ciazach
 
Czesc dziewczynki witam sie niedzielnie i przedobiadowo :-p
Makotko ja tez nie mam czekoś takiego wiec Ci kochana nie pomogę niestety
Minisia no Ja też za długo nie mogę stać i siedziec bo brzuch mnie też ciągnie
:tak:
Miłej niedzieli Wam życzę :-) Buziaczki
 
Witam niedzielnie:)
Makota ja ma takie kłucie z prawej strony jak chodze i jak w pracy jestem tez mnie to niepokoi ale nie mam pojecia co to jest:/
Minisia ja juz mam takie twrdnienie brzucha :/ zazwyczaj wieczorem nie trwa to dlugo ale pojawia sie kilka razy:/ Niepokoi mnie to.

A ja mam teraz jakas faze dolowania sie i narzekania na wszystko. Przede wszystkim na prace i już kombinuje jak sie z niej wyrwac ale nie mam pomyslu chwilowo:/ Jest mi juz zwyczajnie za ciezko.
Co do niedzieli to mam plan posprzatac sobie w szafkach a pozatym lenistwo:):)
 
jagódka śliczne te ubranka jak się okaże u mnie dziewczynka to na pewno skorzystam.....te kiecki są powalające...
venus masz tak jak ja.... nie znam płci a już bym chciała pokupować różne rzecze.... szczególnie podobają mi te dla dziewczynek :-):-):-)

mnisia ja również dłużej niż 5 minut nie ustoje bo zaraz mi się słabo robi... brzuch ciągnie

jeśli chodzi o plany na popołudnie to zamierzam dzisiaj odwiedzić moją siostrę.... Czarek uwielbia się bawić z jej synem... starszy o 2 lata...
w ogóle mały stwierdza że on już ma brata więc teraz chce mieć siostrzyczkę... (dodam że ja mam 3 siostry dzieciate i dziewczynek jest więcej :-):-))
 
hej :-) ja właśnie czekam na teściów - oby zdrowi przyjechali, bo mąż zapomniał zapytać ;-)

oooo dobrze, że przypomniałyście - czas najwyższy przymierzyć kurtki wiosenne :-) w sumie to mam 1 taką luźniejszą, więc może będzie pasować. No i gdzieś w workach na strychu jest wiosenna kurtka z czasów ciąży z Matim, tylko że ona brzydka była ;-):-)
 
Ja już wiem, że w żadną się nie mieszczę.. Miałam co do jednej nadzieję, ale legła w gruzach:p
 
heh ja mam jeszcze jeden płaszczyk, w który wchodzę - kupiłam znacznie za duży, bo był skórzany i w promocji i chyba musiałam go mierzyć na grupy sweter i mieć zamglone oczy, bo od dwóch lat walczę ze sobą, żeby się go pozbyć, no a teraz jest idealny... póki co;-)

też mam ten problem z płcią - niby na 70% chłopak, ale nie jest potwierdzony, mam jutro wizytę, ale tam mają przedpotopowe usg i nie wiem czy coś zobaczymy, liczę, że na połówkowym najpóźniej się dowiem a to dopiero w marcu Mogłabym oczywiście wózki oglądać, ale to dla mnie totalna nowość i muszę najpierw poczytać, a czasu mam niewiele i dużo nauki, po egzaminie wezmę się za to wszystko

Kochane, a jak i gdzie odczuwacie to ciągnięcie? Ja mam tak na całym podbrzuszu, taki uśmiech, że mnie ciągnie trochę jak mega pełny pęcherz a trochę jakbym była spuchnięta i przechodzi tylko jak leże w prostymi nogami
 
reklama
ja też nie mam, liczę że zaraz lato przyjdzie :p

Ola mi znów jakiegoś gila małego załapała i nie chce jeść. a bierzemy dziś młodzież na ferie i mieliśmy jutro na basen jechać. mam nadzieję, że przejdzie jej po syropkach i jutro już będzie ok
 
Do góry