reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

reklama
Doti sprawdzę wieczorkiem z tel czy tapatalk pójdzie, dzięki :-)

Katka dokładnie, kontrolling :-p Widzę, że muszę się spinać w takim razie coby zdążyć przed konkurencją :-D niby jest tego trochę, ale teraz jako że mam czas jakoś do końca roku to szukam czegoś ambitnego i chyba pożegnam się z produkcją na korzyść któregoś z naszych dwóch wrocławskich centrów finansowych (jednak motywator w postaci wynagrodzenia może zmienić priorytety) ;-)
 
A to widzisz bo ja żadnego z tych dwóch nie biorę pod uwagę. Ze mnie żadna konkurencja :-) ja mam jeszcze na myśli finanse, projekty itp. Nie myślę jeszcze intensywnie o tym. Będę się martwić w drugiej połowie roku.
A jak znajdziesz pracę np już to jak chcesz zrobić? Złożysz po prostu u siebie wypowiedzenie? Masz 3 m-ce?
Pytam bo sama mam dylemat. 3 m-ce to dużo. Pracodawcy nie chcą czekać.
 
Ostatnia edycja:
No jeśli znajdę do końca czerwca to sama złożę wypowiedzenie. Mam 3-miesięczne, więc jakby co zaległy urlop mi je pokryje. A jak nie to bez urlopu wracam do pracy dopóki fabryki nie zamkną i szukając dalej czekam na wypowiedzenie z ich strony mając w zanadrzu 3 miesiące zaległego urlopu do wypłaty.
 
Ok, to moze zarzucę temat. Czy ktorys jeszcze maluszek na tym etapie rozwoju placze i wygina sie w luk jak sie chce go czasem odlozyc na plecki lub do bujaka? Trochę sie martwie bo moja tak robi od 2-3tyg o wieje mi to wzmożonym napięciem miesniowym :/
 
Hobbit nie wiem czy o to chodzi, ale mój jak nie chce dać sie posadzić to sie wygina, stara sie trzymać tyłek jak najdalej [emoji1]
 
reklama
Do góry