reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Wrocilismy ze spaceru. Na orszak nie bylo co liczyc ;)

Chustowanie brzmi fajnie, ale nam nie podpasowalo. Malenkie dziecko bym zachustowala, ale Das jest za wielki ;) mialam chuste przez 2 tyg. Dzieciak nie byl ciezki, ale wbity we mnie :p nie czul sie swobodnie. Jak zamotany w kokon :p

Nie wiem jak dwulatki to wytrzymuja :p

Kum - jaki masz smok do kaszki?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Elifit,Kum dziekuje:-)
To czy watek upadnie zalezy tylko od nas dziewczyny. Wiadome raz mamy wiecej,raz mniej czasu,ale damy rade....
A nie chcecie dziewczyby podawac kaszek lyzeczka? I probowala juz ktoras kubka-niekapka?
 
Cześć
Nasza Hania dziś pół roku skończyła,tzn za 2 min :)nie wiem kiedy to zleciał

Może jak starszyzna wróci do szkoly przedszkola to będę na bieżąco

Zmykam ze starszymi do koleżanki, Hania z tatusiem zostaje

Miłego popołudnia :)
 
Kornela - ja daje kaszke lyzeczka na drugie sniadanie. Butla chcialabym dawac kleik na noc, ale Dasiowi nie podchodzi

Niekapka nie dawalam, choc mam kupiony
 
Makota a jaka sajesz kaszke?

Bartek je o 9 mleko a o 12 daje mu zupke. Jakbym wprowadzila kaszke to tez bym o 12 dala kaszke a o 15 obiad dopiero. Chociaz to chyba nie ma znaczenia czy 12 czy 15 ten obiadek nie?
 
reklama
Kornela - ja daje 2 lyzeczki mleczno-ryzowej, 2 lyzeczki manny, 40 ml wody i lyzeczke owoca, ktory zostal z wczoraj :p

Do popicia daje wode. Zjada wszystko i mowi m m m mmm :D

Nie ma znaczenia o ktorej obiadek. 12 jest moim zdaniem ok.

Angelika - wszystkiego najlepszego dla Was :)
 
Do góry